Gönderen Konu: ankara acibadem 3900 greft. ekim sonrasi yara  (Okunma sayısı 4248 defa)

fatih1009

• Yeni üye
  • *
Ynt: ankara acibadem 3900 greft. ekim sonrasi yara
« Yanıtla #31 : 20 Ekim 2019, 16:39:04 »
cok sagolun suan iyiye gidiyor ama bosluklarda belli oluyor

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
« Yanıtla #32 : 20 Ekim 2019, 17:11:29 »
Çok geçmiş olsun, evet acı, üzücü bir durum o kadar acı çektiniz para ve zaman verdiniz sonuçta güzel bir sonuç almak için, diğer arkadaşların ve merkezin dediği gibi şuan için yapacak çok bir şey yok, ama moralinizi ve piskolojinizi bozmayın derim,biliyorsunuz ki stress te saç dökülmelerini inanılmaz etkiliyor, en azından bir an önce olumsuz düşüncelerden kurtulun ve önümüzdeki sene güzel sonuç alacağınızı düşünün ki daha fazla saç kaybınız da olmasın. Ekim merkezi ile irtibatta olun, yasal olarak bir şey yapılabilir mu onu araştırı, ve paranızı geri almayı deneyin derim, seneye deneyecekleri revizyona güvenmediğinizi, ikinci ekimi başka yerde yaptırmak istediğinizi söyleyin, sizinle benzer bir problem olma ihtimalini istemiyorum deyin. Tekrardan geçmiş olsun, ve yineliyorum stres yapmayın.
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

fatih1009

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #33 : 20 Ekim 2019, 17:16:45 »
yorumunuz icin cok sagolun. merkezle hergun gorusuyorum.  resim atiyorum. kendilerini suç almiyorlar yalniz. sorun sizin kan dolasiminizla alaka diyorlar.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 21 Ekim 2019, 01:00:56 »
Çok kötü nekroz olmuş. O bölgelerden saç çıkışı olmayacak maalesef. Ancak şu an yapacak bir şey yok. Sürecin boyunca moralini yüksek tutmaya çalış, en azından diğer yerler az fire verirse sadece çıkmayan bölgeleri ufak bir operasyonla halledebilirsin.

Fiddlestick

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #35 : 21 Ekim 2019, 02:36:02 »
Fatih kardesim olmuşla,ölmüşe çare olmaz biliyosun umarım nekrozlu alanlar dışında ekilenlerin hepsi cikar ve ileride ufak bir revizyonla tepe ve o bölgeleri kapatirsın merak etme herseyin bi oluru var şu dünyada yoksa nasil dönsün demi önemli olan cephanen az ve bunu doğru atman lazim bir daha acibademe gidip revizyon falan isteme yapamiyolar belli ki boşuna yipratma dönorünü foruma bak türkiye'de belli basli 4-5 yer var zaten oralara bak arastir merak etme işin zor ama imkansız değil... Tekrardan geçmiş olsun

fatih1009

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #36 : 14 Mayıs 2020, 12:12:07 »
sac ekiminin 6. ayı merak edenler icin fotograflarimi paylasiyorum

fatih1009

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #37 : 14 Mayıs 2020, 12:13:35 »
tekar ekim yaptirsam negroz olan yerlerden saç cikarmi

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 14 Mayıs 2020, 12:23:53 »
Nereye yaptıracağınıza bağlı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 14 Mayıs 2020, 12:39:55 »
çıkar ama normal deri kadar rahat cıkmaz biraz riskli deri hasar gördüğü için
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #40 : 14 Mayıs 2020, 15:22:28 »
 Nekrozun en büyük sebebi sık kanal , ucu körelmiş slit  ve adrenalin fazla kullanmak...    Yapacak hiç birşey yok malesef  merkez  dediğini  uygulayacan dostum   İnş  tez zamanda   düzelir  geçmiş  olsun.

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 14 Mayıs 2020, 19:46:08 »
sac ekiminin 6. ayı merak edenler icin fotograflarimi paylasiyorum

Geçmiş olsun fatih. Nekroz yerine ekim öncesi 2-3 seans prp uygulat. Hatta imkanın varsa ekimden önce karin bölgesinden alınan yağ koydur . ( organik saç ekiminde yapıyorlar bir araştır.  Ama onlar aynı seans da yaparlar o hatalı.  ) sen 8. Ayında altta yağ tabakası koydur 2 hafta sonra revizyon ekimini yaptır.

fatih1009

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #42 : 14 Mayıs 2020, 19:48:29 »
ilginiz icin cok tesekkurler. dediginizi bi danisacagim

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 14 Mayıs 2020, 23:12:20 »
Nekrozun en büyük sebebi sık kanal , ucu körelmiş slit  ve adrenalin fazla kullanmak...    Yapacak hiç birşey yok malesef  merkez  dediğini  uygulayacan dostum   İnş  tez zamanda   düzelir  geçmiş  olsun.
+

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #44 : 15 Mayıs 2020, 00:23:31 »
yorumunuz icin cok sagolun. merkezle hergun gorusuyorum.  resim atiyorum. kendilerini suç almiyorlar yalniz. sorun sizin kan dolasiminizla alaka diyorlar.
   Nekrozun en büyük sebebi sık kanal , ucu körelmiş slit  ve adrenalin fazla kullanmak...    bu durumu şöyle anlatır: çocuklar bir suç işlediklerini düşündükleri zaman, örneğin yataklarını ıslattıkları zaman bunu sanki kendileri yapmamış gibi söylerler ve sonuna kadar inkar ederler. Bunların   yaptığı  böyle  bişey ☺

Facebook Twitter Instagram