Gönderen Konu: Ekim Merkezi Tavsiyeleri  (Okunma sayısı 1878 defa)

Serk

• Yeni üye
  • *
Ekim Merkezi Tavsiyeleri
« : 15 Ekim 2019, 21:34:02 »
Herkese Merhaba, ben de erken yaşta saçları kaybetmeye başladım şu an 27 yaşındayım ve son durum fotolardaki gibi :)

Birkaç merkez araştırdım ve saç ekimim için fiyat aldım aşağıya yazıyorum ektirecek arkadaşlar için de fikir olur.  sizlerden de tavsiye bekliyorum

ArenaMed - Serkan Aydın , tahmini 4900 greft, saç ekim, prp + ilk saç bakımı , medikal ilaçlar ile bakım losyonu toplam 6500 tl

Serkan Aygın , ön bolgede yaklasik 3400, tepe icin yaklasik 800 greftlik ekim, pansuman, lazer  8000 tl .

Hair Estetik - Engin Sönmez, maximum greft çalışıyoruz dediler,  5000 tl

Medical Hair - Sibel Ulusan, saç ekimiyle beraber 5 PRP tedavisi fiyata dahil, tahmini fiyat - 2000 euro  (13000 tl)

fiyatlarda baya oynama var , benim aklımda şu an iki doktor var.  donör bölgesi ve açık alanları koydum, siz ne dersiniz yaptıranlar bilgisi olanlar fikirleriniz tavsiyeleriniz cok onemli şimdiden teşekkürler :)

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
Ynt: Ekim Merkezi Tavsiyeleri
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2019, 21:52:46 »
uzun halinin üstten ve önden resmi var mı? bu arada Sibel Ulusan 2000euro luk kontenjanı dolmuş, dün yanındaydım aralık sonuna kadar dolmuş, 2500 euroda yeni yıldan itibaren olan fiyat.
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

Serk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2019, 22:01:05 »
1 bucuk senedir protez sac kullandıgım icin o fotolar yok malesef :/  aklımdaki doktorlardan biride sibel hanımdı fiyat artışı kotu oldu benim icin :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Ekim 2019, 22:19:10 »
saç ekimine uygunsun

donör bölgen gayet gür maşallah kalın telli de kısaca malzeme kaliteli ekim başarısı için gerekli rezerve sahipsin

aşamalı olarak 1 sene ara ile 2 ekim yaptırırsan iyi olur
Global Moderator

tudors

• Full Member
« Yanıtla #4 : 15 Ekim 2019, 22:42:07 »
bence serkan aygına git ama öncesinde forumda ektirenlere danış yaptıracağın ekip hangisi olabilir tavsiye al .planlama konusunda en mantıklı söylemde onlara ait gibi açıklığına bakarak.birde serkan aygın fiyata lazeri dahil etmiş ,ne tür bir lazer yapıyorlar bu konuda bilgin varmı kardeşim şahsen ilk defa duyuyorum :)

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Ekim 2019, 23:58:47 »
bence serkan aygına git ama öncesinde forumda ektirenlere danış yaptıracağın ekip hangisi olabilir tavsiye al .planlama konusunda en mantıklı söylemde onlara ait gibi açıklığına bakarak.birde serkan aygın fiyata lazeri dahil etmiş ,ne tür bir lazer yapıyorlar bu konuda bilgin varmı kardeşim şahsen ilk defa duyuyorum :)

Lazer olayı pansuman sonrası 15 dk tek seans iyileştirme amaçlı yapılıyor Zaten fiyata dahildi bu arada yada prp seçeneği var hangisini tercih ederseniz artık

Serk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 16 Ekim 2019, 14:26:00 »
saç ekimine uygunsun

donör bölgen gayet gür maşallah kalın telli de kısaca malzeme kaliteli ekim başarısı için gerekli rezerve sahipsin

aşamalı olarak 1 sene ara ile 2 ekim yaptırırsan iyi olur

tesekkur ederim Hintell peki yazdıgım doktorlar için bir onerin olur mu ben araştırdıgım kadarıyla fiyat performans olarak Serkan Aygın düşünüyorum şu anda :)

lazer konusunda bilgim yok hocam birde onlara msj attım ama daha cevap gelmedi ekimi serkan bey yapmıyor mu farklı farklı ekipleri mi oluyor

Serk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 16 Ekim 2019, 14:27:36 »
Lazer olayı pansuman sonrası 15 dk tek seans iyileştirme amaçlı yapılıyor Zaten fiyata dahildi bu arada yada prp seçeneği var hangisini tercih ederseniz artık

tesekkurler arastıracagım sizce hangisi daha iyi olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Ekim 2019, 15:20:44 »
tesekkur ederim Hintell peki yazdıgım doktorlar için bir onerin olur mu ben araştırdıgım kadarıyla fiyat performans olarak Serkan Aygın düşünüyorum şu anda :)

lazer konusunda bilgim yok hocam birde onlara msj attım ama daha cevap gelmedi ekimi serkan bey yapmıyor mu farklı farklı ekipleri mi oluyor

Sibel hocada gayet başarılı ekimlere imza atan bir doktor Serkan aygında Aranamed sonuçlarıda iyi oluyor süreç sıkıntılı olsada kendi kararını sen vermelisin
Global Moderator

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
« Yanıtla #9 : 16 Ekim 2019, 18:02:14 »
imkanın varsa aklında olan merkezlere gidip yüz yüze görüş, onlarda yakından daha net bilgiler verirler whatsup resimlerine nazaran. genelde zaten ücretsiz saç analizi yapıyorlar,kalınlığı yoğunluğu v.s. seninle olan diolaoglarına bak, hangisi daha güven verecek,ve çok acele etme biraz araştır, bu sürede alacağın bir kaç takviye ilaç ekim önceside iyi olacaktır,ben ekimden 1 hafta kadar önce kullanmaya başlamıştım, keşke 1-2 ay önceden kullansaymışım. bu arada Sibel hanım artık 2000değil, 2gün önce yanındaydım 2500euro dedi bana hasta danışmanı Lütfiye hanım.
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 16 Ekim 2019, 21:21:52 »

Ekim’i Serkan hoca yapmıyor ekipler yapıyor o sadece planlama ve Ekim yöntemine karar veriyor arada birde Ekim anında kontrol e geliyor

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 16 Ekim 2019, 21:23:07 »
tesekkurler arastıracagım sizce hangisi daha iyi olur

Benim iğne fobim olduğu için prp yi tercih etmedim Zaten bilimsel bilgiler ışığında da pek etkili olduğunu düşünmüyorum

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 17 Ekim 2019, 00:45:19 »
Keşke protez kullanmasaydın, protez deriyi çok havasız bırakıyor

Serk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 18 Ekim 2019, 19:31:03 »
Benim iğne fobim olduğu için prp yi tercih etmedim Zaten bilimsel bilgiler ışığında da pek etkili olduğunu düşünmüyorum

anladım hocam tesekkur ederim

Keşke protez kullanmasaydın, protez deriyi çok havasız bırakıyor

valla bi arkadasımdan gorup bi gunde karar verdim, sahne aldığım için hızlı bir sonuç gormek istedim ama keske protez yerine saç ektirseymişim şimdiye kadar uzamıştı fön çekiyordum bile

Serk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 18 Ekim 2019, 19:33:33 »
imkanın varsa aklında olan merkezlere gidip yüz yüze görüş, onlarda yakından daha net bilgiler verirler whatsup resimlerine nazaran. genelde zaten ücretsiz saç analizi yapıyorlar,kalınlığı yoğunluğu v.s. seninle olan diolaoglarına bak, hangisi daha güven verecek,ve çok acele etme biraz araştır, bu sürede alacağın bir kaç takviye ilaç ekim önceside iyi olacaktır,ben ekimden 1 hafta kadar önce kullanmaya başlamıştım, keşke 1-2 ay önceden kullansaymışım. bu arada Sibel hanım artık 2000değil, 2gün önce yanındaydım 2500euro dedi bana hasta danışmanı Lütfiye hanım.

serkan aygın'da kesin karar verdim hocam ama maddi anlamda da bi sıkıntı çıkmazsa ocak şubat gibi anca gidebilecegim bu sürede de iyice ogrenmiş olurum neyin ne oldugunu

Facebook Twitter Instagram