Gönderen Konu: Saç simülasyonu yaptırmayın  (Okunma sayısı 38107 defa)

tibet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç simülasyonu yaptırmayın
« Yanıtla #31 : 25 Ekim 2019, 08:18:58 »
İsim önemli değil yapılanların hemen tamamı bu ve buna yakın görüntüye dönüşüyor sonunda
Kafada yeşil mavi renk kocaman noktalar oluşuyor
Kendini seven yaptırmasın
Geçmiş olsun. Ben çok güzel örnekler görüyorum. İstanbul ve izmirde çok iyi yerler var. Biraz pahalı ama.

jadu55

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #32 : 25 Ekim 2019, 09:35:39 »
Geçmiş olsun. Ben çok güzel örnekler görüyorum. İstanbul ve izmirde çok iyi yerler var. Biraz pahalı ama.
güzel örnekler konusunu bizimle de paylaşın lütfen
İnternette görülen reklam fotoğrafları olmasın ama canlı gördüğünüz  yapılışı üzerinden 6 ay geçmiş olsun yeterli

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #33 : 25 Ekim 2019, 13:31:00 »
benim gibi sacları dokulen insanlar fazla mı enayi oluyor..yoksa insanları biz leri cokmu enayi görüyor..anlamadım  giti
bu nedir allah askına yaa..    Saç  simülasyonu   amarika +ingiltere  güzel  yapıyorlar  ama türkiye  okadar  araştırmama  rağmen kimse yok   ve bu boyalar  pahli  Almanya  geliyor  Türkiye   bununda sahte yolunu bilusmuslar   
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2019, 14:04:40 Gönderen: Hintell »

jadu55

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 01 Kasım 2019, 15:17:45 »
İkinci silim sonrası ilk gün
Saç simülasyonu yaptırmak çok kolay kurtulmak oldukça zahmetli ve zor
SAÇ SİMÜLASYONU YAPTIRMAYIN

Province

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 10 Kasım 2019, 17:27:01 »
Arkadaslar selamlar hepinize. Direk konuya gireyim; bende yaklasik 2 sene once sac simulasyonu yaptirdim ve 1 yil once yenilettim, saclarimda 2 ekim mevcut. Acikcasi gun itibariyle yapilan simulasyon kizila dondu ve beyaz tenlide oldugum icin sac derim kipkirmizi malesef toppik kullaniyorum. Su an ozel bir solusyon  yardimiyla simulasyonu sildigini soyleyen bir baska merkezde simulasyonu sildirmeye calisiyorum bir seans gittim pek bir degisiklik olmadi. Jadu55 hocam ben lazerden korktugum icin ozel solusyonu tercih ettim fakat sizin islemden bir gun sonraki halinizi gorunce herhangi bir yara bere vs.. olmadigini goruyorum gerckten bir yara olmadimk kafanizda ? Birde islem sirasinda aci cok oldumu ? Arkadaslar kendi sorunlarimi anlatmaktan genel bir tavsiyede bulunamadim sebepleriyle birlikte neden sac simulasyonu yaptirmamaniz gerektigini uzunca anlatacagim.

Province

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #36 : 10 Kasım 2019, 17:32:02 »
İkinci silim sonrası ilk gün
Saç simülasyonu yaptırmak çok kolay kurtulmak oldukça zahmetli ve zor
SAÇ SİMÜLASYONU YAPTIRMAYIN
hocam sildirmek icin tavsiyelerinize ihtiyacimiz var 😊

jadu55

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #37 : 10 Kasım 2019, 19:02:40 »
hocam sildirmek icin tavsiyelerinize ihtiyacimiz var 😊
merhaba
 tabiki tecrübelerimizi aktaralım birbirimize;forumun amacı da bu olmalı bence
Durumu tam anlayabilmek adına soruyorum;simülasyondaki kızıl renk silme işlemi öncesi mi oldu yoksa silme işleminden sonra mı oluştu
Bir de fotoğraf koyarsanız daha net Bilgi verebilirim

Province

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #38 : 10 Kasım 2019, 21:40:53 »
merhaba
Durumu tam anlayabilmek adına soruyorum;simülasyondaki kızıl renk silme işlemi öncesi mi oldu yoksa silme işleminden sonra mı oluştu
hocam durum su bir seans solusyonla acilmis hali. Sildirmeye baslamadan oncede kizildi zaten. Tek amacim sildirip kafami 1 numaraya vurmak. Arkadaslar simulasyon yaptirdiktan sonra keske yaptirmasaydimda sacim bile olmasaydi dusucesine giriyorsunuz

Province

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #39 : 10 Kasım 2019, 21:46:49 »
merhaba

Province

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #40 : 10 Kasım 2019, 21:52:08 »

jadu55

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #41 : 10 Kasım 2019, 21:53:31 »
hocam durum su bir seans solusyonla acilmis hali. Sildirmeye baslamadan oncede kizildi zaten. Tek amacim sildirip kafami 1 numaraya vurmak. Arkadaslar simulasyon yaptirdiktan sonra keske yaptirmasaydimda sacim bile olmasaydi dusucesine giriyorsunuz
çok da kötü görünmüyor bence ;en azından benimkine göre çok daha iyi
Şimdi lazer ile sildirme konusun gelince
Çok acıyan bir uygulama ben anestezi altında yaptırıyorum ;saç ekimi sırasında yapılan anestezi gibi yalnız estetik cerrah benim arkadaşım normalde q switch lazer ile dövme silmelerinde anestezi yapmıyorlar.Nasıl dayanılır bilmiyorum
Saçlar sıfır olmalı yoksa lazer saçları yakıyor köklere zararı yok sadece lazer ışını deride emilmeden önce geçtiği bölgedeki saçan bir kısmını yakıyor (tavuk tüyü tütsüleme gibi düşünülebilir)
Sizin yöntem daha iyi ve günlük hayatı etkilemeyen bir uygulama gibi duruyor bence lazer yaptırmayın çünkü çok da ağır bir durum yok
Ben artık kesinlikle hekim olmayan bir yerde herhangibir kozmetik işlem yaptırmama kararı aldığım İçin ve çok ağır bir vaka olduğum İçin lazer ile sildirmeyi uygun buldum

Province

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #42 : 10 Kasım 2019, 21:58:52 »
Hocam aslinda burda oyle gorunuyor normalde kirmizi oldu kafam  gorseniz hak verirsiniz. Saclarim bu sekilde ise yaramiyor zaten artik kafami 1 numaraya vurmak istiyorum. vuruncada yanlar beyaz ustler kirmizi olacak malesef umarim solusyonla kullanilacak duruma gelir 3-4 seans sonunda ise yararsa burdan tavsiyede bulunacagim yine herkese. Benim durumumda elzem yani jade55 kurtulmayi kafama taktim 😊

jadu55

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #43 : 10 Kasım 2019, 22:00:46 »
Bir de şu var lazer ile ilgili
Koyu renklere etkisi yüksek yani siyah kahverengi gibi renklerde çok iyi soğuruluyor doku tarafından ve dövmeyi parçalama görevini yerine getirebiliyor sonrası zaten vücut makrofaj denilen savunma hücreleri ile dövmeyi absorbe ediyor
Günümüz  lazer teknolojisi sarı beyaz kırmızı gibi renklerde istenen sonucu veremiyor maalesef

jadu55

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 10 Kasım 2019, 22:10:56 »
Hocam aslinda burda oyle gorunuyor normalde kirmizi oldu kafam  gorseniz hak verirsiniz. Saclarim bu sekilde ise yaramiyor zaten artik kafami 1 numaraya vurmak istiyorum. vuruncada yanlar beyaz ustler kirmizi olacak malesef umarim solusyonla kullanilacak duruma gelir 3-4 seans sonunda ise yararsa burdan tavsiyede bulunacagim yine herkese. Benim durumumda elzem yani jade55 kurtulmayi kafama taktim 😊
solüsyonların kaş dövmelerinde  etkisi oluyor gibi bazı videolar var ama bu işlem çok küçük bir alanda oluyor tabi tüm kafayı solüsyon ile silmek gerçekçi mi acaba

Facebook Twitter Instagram