Gönderen Konu: Sizce hangi ekim merkezi uygun ?  (Okunma sayısı 809 defa)

Wesley94

• Full Member
Sizce hangi ekim merkezi uygun ?
« : 14 Ekim 2019, 21:23:16 »
Öncelikle böyle bir forum olduğu için çok şanslıyız tecrübeli arkadaşların bana yardımcı olcağını düşünüyorum.Arkadaşlar yaşım 26 20 yaşından beri bu problemle uğraşıyorum ve artık saç ektirmeye karar verdim fakat hangi ekim merkezine ektirmem gerektiğine karar veremedim bütce konusunda 8-10 bin tl arasında bir bütcem var serkan aygın-sibel ulasan gibi hocaların merkezlerinden dönüş alamıyorum izmirde yaşıyorum şuan bana cevap veren tek ekim merkezi arenamed ve burası hakkındada kafamda hala soru işaretleri var,sizlerin görüşlerini bekliyorum

Wesley94

• Full Member
Ynt: Sizce hangi ekim merkezi uygun ?
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2019, 22:34:08 »
Donör bölgemde bu şekilde

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2019, 01:53:48 »
Donör kuvvetli maşallah

Aranamed sonuçları genelde başarılı biraz bazı kişilerde donör geç toparlıyor bunu da adamlar belirtiyor zaten.

Sibel hanıma gelince büççen yetmiyor 2500 euro fiyat ondan ulaşamıyorum dedin sanırım
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2019, 10:50:48 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Wesley94

• Full Member
« Yanıtla #3 : 15 Ekim 2019, 18:38:36 »
hocam yorumların için teşekkür ederim,bütce olarak evet biraz aşıyo ama ben ulaşamıyorum derken genelde telefon üzerinden iletişim sağlamaya çalışıyoruz serkan aygın olsun sibel hanım olsun fakat herhangi bir dönüş alamıyoruz yani bu iki klinikten biri bana dönse belkide biraz daha bekliyim bütçemi ayarlayıp bu kliniklerde yaptırmayı tercih ederim,ama siz arenamed ile ilgili görüşünüzü belirttiniz buda benim içimi rahatlattı açıkçası

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Ekim 2019, 19:29:35 »
hocam yorumların için teşekkür ederim,bütce olarak evet biraz aşıyo ama ben ulaşamıyorum derken genelde telefon üzerinden iletişim sağlamaya çalışıyoruz serkan aygın olsun sibel hanım olsun fakat herhangi bir dönüş alamıyoruz yani bu iki klinikten biri bana dönse belkide biraz daha bekliyim bütçemi ayarlayıp bu kliniklerde yaptırmayı tercih ederim,ama siz arenamed ile ilgili görüşünüzü belirttiniz buda benim içimi rahatlattı açıkçası

Baya yoğun merkezler o yüzden dönüşleri bazen 2-3 günü bulabiliyor ancak bence dökülmeniz devam ediyorsa bir süre daha bekleyin derim süreç biraz daha netleşene kadar

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Ekim 2019, 20:33:40 »
saydığın isimler arasında serkan aygın daha iyi bana göre en fazla 2500 gretle saç sorununuz biter bence ,üstü sayılar her zaman riskli böyle bir açıklık için.

Wesley94

• Full Member
« Yanıtla #6 : 16 Ekim 2019, 09:25:36 »
bende serkan aygını düşünüyorum ama maalesef herhangi bir dönüş alamadım kendisinden 6 ay gibi bir süre var önümde o zamana kadar cevap bekliycem bakalım cevap alamazsam sanırım arenamed de yaptırıcam

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
« Yanıtla #7 : 16 Ekim 2019, 10:03:38 »
Genelde tüm merkezler en fazla 2-3 gün gibi bir sürede dönüş yapıyorlar, ama çok yoğun çalışıyorlar, ülkede ki kellik çok hızlı bir şekilde artıyor, yetişemiyorlar :D
Önünde 6 ay varmış, biraz daha oku forumu araştır bence bu sürede, hatta erkenden takviye ilaçlarına bile başlayabilirsin, zararı olmaz.
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 16 Ekim 2019, 13:10:41 »
Genelde tüm merkezler en fazla 2-3 gün gibi bir sürede dönüş yapıyorlar, ama çok yoğun çalışıyorlar, ülkede ki kellik çok hızlı bir şekilde artıyor, yetişemiyorlar :D
Önünde 6 ay varmış, biraz daha oku forumu araştır bence bu sürede, hatta erkenden takviye ilaçlarına bile başlayabilirsin, zararı olmaz.

Artı olarak 6 ayın varsa ve Serkan aygını düşünüyorsan şuan forumda 6 ay sonra %80-90 sonucu belli olmaya yakın 6-7 tane Ekim i var onları takibe al sana yol göstermesi açısından

Facebook Twitter Instagram