Gönderen Konu: Binox Bingöllü Fatih  (Okunma sayısı 3392 defa)

Sunrise

• Full Member
Ynt: Binox Bingöllü Fatih
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2019, 19:48:41 »
1 mesajlı yeni üyeler biraz sonra gelip çok süper falan der

İnşallah, Maşallah da dediler mi tamamdır

Not : Bu konudanda şüphelenmedim değil. Bugün hortlatılan aynı kişinin başka konusundan sonra bu konunun gelmesi belkide büyük tesadüf bilmiyorum
Yani soru sorma amacıyla kişinin adını herkese duyurma ve böylelikle reklama takılmadan konunun sürekli forumda kalması

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2019, 19:50:59 »
1 mesajlı yeni üyeler biraz sonra gelip çok süper falan der

İnşallah, Maşallah da dediler mi tamamdır

hocam benimde fazla mesajım yok  kullanmadım bilgim yok ama berberde çok konuşuluyor açıkçası güvenmem de böyle ürünlere
eskiden 1500 tl satarlardı şimdi 300 200 satanlar var önüne gelen solüsyon yapmış ayağa düşürdüler

Sunrise

• Full Member
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2019, 19:54:14 »
Haberlerde kaç kere mavi iksir denilen şeyi kullanmayın diye söylediler. Buna rağmen kullanacaksan git al

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Ekim 2019, 02:23:58 »
Kullandığı formülün içine procapil ekleyeceğini duyurdu. Ayrıca şikayetvar.com'da kendisi ve ürünü hakkinda olumsuz yorumlar var. Bu ürünün asla minoksidilden daha etkili olduğunu sanmıyorum. En fazla minoksidil kadar etkilidir. Onun içinde dünya kadar para vermeye gerek yok. Alın minoksidili gunde bir kez kullanın. Döngü filan hikaye, minoksidil kullandığınız sürece saçlarınız geriye gitmiyor.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

sirocco

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 15 Ekim 2019, 21:10:08 »
.

gow

• Full Member
« Yanıtla #6 : 02 Kasım 2019, 23:08:26 »
Valla 2 aydan uzun süredir kullandım. Kullanmadan önce facebook adresindeki kullanan kisilerine mesaj attim sizde ise yaradi mi saclarinizda bir gelisme oldu mu diye bilgi almaya calistim cok az kisi geri dondu geneli yeni basladim su an bir sey yok diye cevap verdi sadece bir kac kisi cok iyi sonuc verdigini ve saclarinin ciktigini soyledi. Bana gelirsek kullandigim ilk haftalar sac dokulmesi iyi oranda azaldi fakat daha ileriye gidemedi. Normalde iki ay da facebook a atilan before-after fotograflari gibi buyuk bir fark gormek gerekiyordu fakat bende bir sey olmadii. Sonradan biraz da iskillendim insallah,masallah,Allah kemileri sitede gırla dolu yanlis anlamayin dine bir elestri degil bu her insana saygiliyim fakat bunlar dini  kullaniyor gibime geldi. Benim de sucum var tabi ki inanmak istiyor insan ama denedikten sonra anliyorsun. Kisacasi ben de hic ise yaramadi ben de sac cikti diyenler ne kadar dogru soyluyor bilmiyorum acikcasi artik kimseye de inanasim gelmiyor bu konuda.
Saygilarimla..
  • Ekim Tarihi: 23.12.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Avodart, Xpecia, Solgar biotin 5000, Prozinc Losyon, Sebamed Şampuan

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Kasım 2019, 15:09:29 »
Kullandığı formülün içine procapil ekleyeceğini duyurdu. Ayrıca şikayetvar.com'da kendisi ve ürünü hakkinda olumsuz yorumlar var. Bu ürünün asla minoksidilden daha etkili olduğunu sanmıyorum. En fazla minoksidil kadar etkilidir. Onun içinde dünya kadar para vermeye gerek yok. Alın minoksidili gunde bir kez kullanın. Döngü filan hikaye, minoksidil kullandığınız sürece saçlarınız geriye gitmiyor.
Döngü hikaye mi? Peki sürekli kullanıp döngüye girdiğini söyleyen kişiler yalan mı söylüyor?
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 04 Kasım 2019, 01:21:02 »
Döngü hikaye mi? Peki sürekli kullanıp döngüye girdiğini söyleyen kişiler yalan mı söylüyor?

Minoksidil saçın uzama evresinu uzatıyor. Hem doğal uzama evresi hemde minoksidilin uzatma evresi belli zamanlarda çakışıyor. Sen minoksidil kullanmasan da bu durum zaten haliyle olacak ama burada önemli bir fark var. Minoksidil kullanıldığı sürece saçların geriye gitmiyor. 2.5 yıldır gunde bir kez kullaniyorum
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Sunrise

• Full Member
« Yanıtla #9 : 04 Kasım 2019, 19:38:56 »
Valla 2 aydan uzun süredir kullandım. Kullanmadan önce facebook adresindeki kullanan kisilerine mesaj attim sizde ise yaradi mi saclarinizda bir gelisme oldu mu diye bilgi almaya calistim cok az kisi geri dondu geneli yeni basladim su an bir sey yok diye cevap verdi sadece bir kac kisi cok iyi sonuc verdigini ve saclarinin ciktigini soyledi. Bana gelirsek kullandigim ilk haftalar sac dokulmesi iyi oranda azaldi fakat daha ileriye gidemedi. Normalde iki ay da facebook a atilan before-after fotograflari gibi buyuk bir fark gormek gerekiyordu fakat bende bir sey olmadii. Sonradan biraz da iskillendim insallah,masallah,Allah kemileri sitede gırla dolu yanlis anlamayin dine bir elestri degil bu her insana saygiliyim fakat bunlar dini  kullaniyor gibime geldi. Benim de sucum var tabi ki inanmak istiyor insan ama denedikten sonra anliyorsun. Kisacasi ben de hic ise yaramadi ben de sac cikti diyenler ne kadar dogru soyluyor bilmiyorum acikcasi artik kimseye de inanasim gelmiyor bu konuda.
Saygilarimla..

Demek ki sadece benim dikkatimi çekmemiş...

Saç ürünleri satış sayfası mı yoksa dini forum mu belli değil. İnşallah İnşallah, Maşallah Maşallah :D

Tarihtarih

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 07 Kasım 2019, 07:26:29 »
 Bu adamın hesabını 250 kişi takip ederken ben bu adamı takip etmeye başladım.  Adam şampuan üretimi yapıyordu. Hatta almaya karar vermiştimki,  losyon üretimi yapmaya başladı. İlk başta beyaz losyon çıkardı. Neyse takip etmeye devam ettim. bir gün mavi losyon ile ortaya çıktı. Vay efendim ben 2 yıldır. Mavi losyon üretiyorum. Tedarikçilerim kızacak ama artık mavi losyonu size de satacağım gibi yalanlar atmaya başladı.Şimdi de binox adı altında satış yapıyor sağlık bakanlığından onay almış.
Ben baştan takip ettiğim için bu adama güvenmiyorum çok tutarsız açıklamaları var.
Ürünlerini hiçbir şekil de kullanmadım. Bu yüzden yararlımı hiç bir bilgim yok..

mem

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Kasım 2019, 13:21:39 »

Aslinda hikaye değil genetik dökülmede saç minyatürleşir ,minoxidil bunlara hacim kazandırıyor,saç çıkartmıyor,zaten kök yok olmuşsa saç çıkmaz. saçların belli ömürleri var ,o ömür dolduğunda şaç bir kaç ay dinlenmeye geçer.
Ayrıca her ilaçta olduğu gibi vücut buna karşı direnç kazanır belli aralıklarla ara vermek lazım. Ben şahsen bu ilacı kullanmam

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 07 Kasım 2019, 18:12:04 »
Aslinda hikaye değil genetik dökülmede saç minyatürleşir ,minoxidil bunlara hacim kazandırıyor,saç çıkartmıyor,zaten kök yok olmuşsa saç çıkmaz. saçların belli ömürleri var ,o ömür dolduğunda şaç bir kaç ay dinlenmeye geçer.
Ayrıca her ilaçta olduğu gibi vücut buna karşı direnç kazanır belli aralıklarla ara vermek lazım. Ben şahsen bu ilacı kullanmam

minoxilden bende nefret ediyorum saçın döngüsünü uzatarak bir miktar bebek saç çıkartıyor o da kafada topik görevi görüyor fos bir ürün boşuna birde kalp hastası olmayın sonra.

Sikayet

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 10 Kasım 2019, 17:25:04 »
Burayı bingöllü düşmanları sarmış adamın ilacı saç çıkarıyor övenleri de yerden yere vuruyorsunuz

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 11 Kasım 2019, 18:53:32 »
Burayı bingöllü düşmanları sarmış adamın ilacı saç çıkarıyor övenleri de yerden yere vuruyorsunuz

adamın ilacı saç çıkartıyorsa hani kanıtı hocam ?? üç beş adam daha göremedik buralarda bunu kullanıp saçı çıkanı.

Facebook Twitter Instagram