Gönderen Konu: Serdar Gökrem Saç Ekimi  (Okunma sayısı 2357 defa)

yns dgn

• Full Member
Serdar Gökrem Saç Ekimi
« : 13 Ekim 2019, 00:23:10 »
Arkadaşlar merhaba. Daha önce İstanbul'da mega haire saç ekimi yaptırmıştım ve sonuçlarımi bu forumda paylaşmıştım. Ekim yaptırdığım bu yerden ücret iademi istedim ve uzun bir süreçten sonra ekim için verdiğim ücretin bir kısmını geri aldım ve bu defteri kapattım. Düzeltme ekimi için Ankara'da bir kaç yerle görüştüm. Serdar Gökremde karar kıldım. Saçımın şu anki durumunu paylaşacağım. Ayrıca süreci ayrıntılı bir şekilde paylaşacağım. Saç ektirmeyi düşünenler için bu paylaşımların çok kıymetli olduğunu düşünüyorum.

yns dgn

• Full Member
Ynt: Serdar Gökrem Saç Ekimi
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2019, 00:29:54 »
Arkadaşlar merhaba. Daha önce İstanbul'da mega haire saç ekimi yaptırmıştım ve sonuçlarımi bu forumda paylaşmıştım. Ekim yaptırdığım bu yerden ücret iademi istedim ve uzun bir süreçten sonra ekim için verdiğim ücretin bir kısmını geri aldım ve bu defteri kapattım. Düzeltme ekimi için Ankara'da bir kaç yerle görüştüm. Serdar Gökremde karar kıldım. Saçımın şu anki durumunu paylaşacağım. Ayrıca süreci ayrıntılı bir şekilde paylaşacağım. Saç ektirmeyi düşünenler için bu paylaşımların çok kıymetli olduğunu düşünüyorum.
Ekim 2 seans iki gün arka arkaya yaparız dedi Gökrem hoca. Vertekse daha sonra sıkılaştırma gerekebilecegini söyledi. Ön çizgiyi fotolarda ki gibi  çizdi. Benim en büyük sıkıntılarından birisi ön çizginin düzelmesi ve daha doğal görünmesi. Bu şekilde planlanan çizgi nasıl olur sizce.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2019, 01:46:23 »
çizgi fena değil ama bence zor bir ekim.o tarz bir çizginin sık ekilmesi lazımki sonuç güzel olsun aksi takdirde seyrek olursa pek hoş olmayan bir görüntü çıkar bence ,bu konuda doktoruna güveniyorsan sorun yok umarım istediğin gibi olur.

RAMO 01

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2019, 10:15:39 »
Şartlardan dolayı fazla düz bir çizgi alan dar olduğu için istenilen kıvrım verilememiş benimde ilk ekimimde seninkinden daha kötü bir çizgi çektiler bende geçen hafta düzeltme ekimine girdim ankarada benim yanlardan sökme yaptılar şuan çok daha estetik bir çizgim var sende yanlardan en azından 20-30 greft sökebilirse orta tarafa daha çok kıvrım verilebilir şuan düz bir çizgi olarak görünüyor

RAMO 01

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2019, 10:19:12 »
Senin Mega Hair şikayetçiyim konuna 2 resim attım önceki ve şimdiki çizgim bir bak istersen

yns dgn

• Full Member
« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2019, 11:14:46 »
Senin Mega Hair şikayetçiyim konuna 2 resim attım önceki ve şimdiki çizgim bir bak istersen
2. Ekimi nerede yaptırdın

yns dgn

• Full Member
« Yanıtla #6 : 13 Ekim 2019, 11:18:22 »
Hocayla 17 Ağustos ta görüşmüştük. Ama Ekim için daha gün almadım. Kasım gibi düşünüyorum. Başka ekimci önerisi olan varsa hala araştırıyorum. Önerilere açığım.

yns dgn

• Full Member
« Yanıtla #7 : 13 Ekim 2019, 11:21:24 »
çizgi fena değil ama bence zor bir ekim.o tarz bir çizginin sık ekilmesi lazımki sonuç güzel olsun aksi takdirde seyrek olursa pek hoş olmayan bir görüntü çıkar bence ,bu konuda doktoruna güveniyorsan sorun yok umarım istediğin gibi olur.
Hocanın ekimlerini araştırıyorum hala. Hoşuma gidenler var emin olamadıklarım var. Karar verdim dedim ama bı taraftan yine araştırıyorum.

RAMO 01

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 13 Ekim 2019, 13:04:50 »
2. Ekimi nerede yaptırdın
LifeAnkara Şahin Çelik

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 13 Ekim 2019, 13:25:58 »
Yunus kardeş senin adına sevindim paranı alabildiğin için. Şuanki resimlerinle benim ikinci ekim öncesi (Mega Hair Trans ın ekimi sonrası) resimlere baktım inanki seninki benim ekimden daha iyi.Benim ekim sonucunu sen düşün artık. Sadece benim şakaklar kapatılacaktı kellik falan yoktu. Üzüldüğüm binlerce kökün çöpe gitmesi.

Yakında hem bu sitede hem YouTube da Mega Hair Trans ın ekimini resimlerle tüm detaylarını paylaşacağım inan bana Whatsapp dan yazdıklarını insanlar okuyunca neler yazacaklar ve ne düşünecekler şimdiden tahmin edebiliyorum. İkinci ekimini çok iyi düşün ve araştır acele etme. Ben bu siteyi daha önce bilseydim burdaki yorumlardan ve ekim sonuçlarına göre gözüm yumuk Serkan Aygına giderdim. Ama yinede kendin kararını vereceksin iyi düşün iyi araştır derim İnşallah iyi bir sonuç alırsın.
Senin neler yaşadığını çok iyi biliyorum aynı rezaleti yaşadığım için.
Bende avukatımı yeni ayarladım, kendisi endişe edilecek bir durum yok herşey ortada dedi.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2019, 13:38:52 Gönderen: Ali Ö »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 13 Ekim 2019, 13:26:08 »
Geçmiş ve yeni ekim hayırlı olur inşallah ne zaman tarih
Global Moderator

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 13 Ekim 2019, 18:00:49 »
Ekim 2 seans iki gün arka arkaya yaparız dedi Gökrem hoca. Vertekse daha sonra sıkılaştırma gerekebilecegini söyledi. Ön çizgiyi fotolarda ki gibi  çizdi. Benim en büyük sıkıntılarından birisi ön çizginin düzelmesi ve daha doğal görünmesi. Bu şekilde planlanan çizgi nasıl olur sizce.
merhabalar serdar görkem birinci ve ikinci gün olmak üzere toplamda kaç greft'lik ekim yapacak?
mahsuru yoksa ne kadar ücret ödeyeceksiniz.

yns dgn

• Full Member
« Yanıtla #12 : 13 Ekim 2019, 18:36:54 »
Yunus kardeş senin adına sevindim paranı alabildiğin için. Şuanki resimlerinle benim ikinci ekim öncesi (Mega Hair Trans ın ekimi sonrası) resimlere baktım inanki seninki benim ekimden daha iyi.Benim ekim sonucunu sen düşün artık. Sadece benim şakaklar kapatılacaktı kellik falan yoktu. Üzüldüğüm binlerce kökün çöpe gitmesi.

Yakında hem bu sitede hem YouTube da Mega Hair Trans ın ekimini resimlerle tüm detaylarını paylaşacağım inan bana Whatsapp dan yazdıklarını insanlar okuyunca neler yazacaklar ve ne düşünecekler şimdiden tahmin edebiliyorum. İkinci ekimini çok iyi düşün ve araştır acele etme. Ben bu siteyi daha önce bilseydim burdaki yorumlardan ve ekim sonuçlarına göre gözüm yumuk Serkan Aygına giderdim. Ama yinede kendin kararını vereceksin iyi düşün iyi araştır derim İnşallah iyi bir sonuç alırsın.
Senin neler yaşadığını çok iyi biliyorum aynı rezaleti yaşadığım için.
Bende avukatımı yeni ayarladım, kendisi endişe edilecek bir durum yok herşey ortada dedi.
Umarım hakkını alırsın dostum. Araştırıyorum bakalım hala bende Serkan aygin hangi sehirde

yns dgn

• Full Member
« Yanıtla #13 : 13 Ekim 2019, 18:39:32 »
Geçmiş ve yeni ekim hayırlı olur inşallah ne zaman tarih
Hocaya Kasım'da demiştim. Ama net bir tarih belirtmedim. Hintel senin görüşlerinde çok önemli. Sence life hair mi Serdar Gökrem mi. Ya da Ankara'da onerebilecegin biri var mı. Resimlerdeki ön çizgi nasıl olur.

yns dgn

• Full Member
« Yanıtla #14 : 13 Ekim 2019, 18:42:10 »
merhabalar serdar görkem birinci ve ikinci gün olmak üzere toplamda kaç greft'lik ekim yapacak?
mahsuru yoksa ne kadar ücret ödeyeceksiniz.
Greft sayısını tam hatırlayamıyorum. Fiyat 10 bin dedi ama bakalım birşeyler daha yapar herhalde fiyatta

Facebook Twitter Instagram