Gönderen Konu: Tavsiye Istiyorum(greft ve fiyat)  (Okunma sayısı 2643 defa)

social

• Sr. Member
Ynt: Tavsiye Istiyorum(greft ve fiyat)
« Yanıtla #15 : 13 Ekim 2019, 22:06:40 »
Tepe işi biraz sıkıntı .. 1500-200 greft kadar ön çiZgi oluştursalar yine 3500 greft lik tepe alanınız var ki sıklık beklememek lazım o bölgede. 2 ekimi göze alarak planlama yapmak mantıklı olabilir.
Ön cizgi olusturulmasi sartmi acaba. Ben on taraflara ekim istemiyorum sadece tepedeki aciklik kapansa yeter, tabi dediginiz gibi full kapanmasini beklemiyorum. Zaten sac yapim cok ince telli ve zayif.

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
« Yanıtla #16 : 13 Ekim 2019, 22:29:47 »
Ön cizgi olusturulmasi sartmi acaba. Ben on taraflara ekim istemiyorum sadece tepedeki aciklik kapansa yeter, tabi dediginiz gibi full kapanmasini beklemiyorum. Zaten sac yapim cok ince telli ve zayif.

tabiki şart değiş ön çizgi, ama donör sıkıntılı, iyi birisinin güze planlaması yapması lazım, kalkıp 5000 greft çıkarmaya çalışmamalı, aksi takdirde ense çok sırıtır, zaten kellik alta doğru inmiş arkada. donörden çıkacak greftin sayısı kadar türü de önemli, tekli 2li 3lü v.s.. yoğunluğu
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

Danismankemal

• Full Member
« Yanıtla #17 : 13 Ekim 2019, 22:37:45 »
Butcen yetiyosa dr sibel ulusan, likyaya 5 bin vercegine sibel hocaya 15 bin ver kafan rahat etsin

social

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 13 Ekim 2019, 23:00:22 »
tabiki şart değiş ön çizgi, ama donör sıkıntılı, iyi birisinin güze planlaması yapması lazım, kalkıp 5000 greft çıkarmaya çalışmamalı, aksi takdirde ense çok sırıtır, zaten kellik alta doğru inmiş arkada. donörden çıkacak greftin sayısı kadar türü de önemli, tekli 2li 3lü v.s.. yoğunluğu
Yorumlarınız için teşekkurler, bende donorden endişeliyim. Çok sık bir ekim olmasını beklemıyorum ama işte bu kadarda kel olmak istemıyorum.

social

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 13 Ekim 2019, 23:01:08 »
Butcen yetiyosa dr sibel ulusan, likyaya 5 bin vercegine sibel hocaya 15 bin ver kafan rahat etsin
Sibel hnm gerçekten güzel ekimler yapıyor ve çok tavsiye ediliyor ama onun rakamlarına ulaşmam epey zor.

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 14 Ekim 2019, 08:37:00 »
İyi bir yere gitmeyecekseniz bu işe hiç bulaşmayın derim yine de karar sizin tabi

social

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 14 Ekim 2019, 14:46:35 »
İyi bir yere gitmeyecekseniz bu işe hiç bulaşmayın derim yine de karar sizin tabi

Gözum korktu açıkcası, dönor bolgeyi kel yaptırmakta var işin ucunda. Dr. Nedim Ardıç ile görüşmeyi kafaya koydum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 14 Ekim 2019, 15:41:55 »
Dr. Nedim Ardıç çok iyi sonuçları mı var ? görmedim de
Global Moderator

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 14 Ekim 2019, 16:30:49 »

İlk defa duyulan isimlerden sanırım üstad

social

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 15 Ekim 2019, 09:46:52 »
Bizim is guvenlikciye ekti, izmirden ankaraya ucak ordan coruma gitti 2 gun kaldi geldi. 0.5 mm punch kullaniyor, o yuzden kafadaki delikler kucuk oluyor, forumda aradigimda 1-2 kisiye daha ekim yapmis. Ntv haber sitesinde cinden ekime gelen bir mak.muh. haberi falanda var. Mutevazi bir insan. Ben gorustum donor bolgemin cok iyi oldugunu ve tepeyi komple kapatacagini, onlerdeki seyrekliklerede atis yapacagini soyledi. 3000 greft uzerini motorla topluyormus, motor greftlere zarar veriyor diye biliyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 15 Ekim 2019, 10:58:36 »
Tamamen 00.5 kullanması donör için iyi fakat saç çıkışı için hepsi 00,5 ile alınırsa patlar.
Global Moderator

social

• Sr. Member
« Yanıtla #26 : 15 Ekim 2019, 11:49:39 »
Tamamen 00.5 kullanması donör için iyi fakat saç çıkışı için hepsi 00,5 ile alınırsa patlar.
Size birsey sormak istiyorum, bu verteks alanin basari orani nedir tahmininizce. Bana ozel sormuyorum biliyorsunuz o bolgede kan dolasimi az. Ekilen saclarin yarisi tutmuyor. Ben ekimi onden arkaya dogrumu yaptirsam diye dusunmeye basladim. Benim genel sorunum verteks ile akali. On taraflar Gunluk yasamda seyrek olmasina ragmen beni cok rahatsiz etmiyor

Facebook Twitter Instagram