Gönderen Konu: Tavsiye Istiyorum(greft ve fiyat)  (Okunma sayısı 2641 defa)

social

• Sr. Member
Tavsiye Istiyorum(greft ve fiyat)
« : 12 Ekim 2019, 23:52:34 »
Arkadaslar merhaba 41 yasindayim ve izmirde ikamet ediyorum. Konulari okumaya calisiyorum ama ekim isi cok karisik. Birinin basarili buldugunu digeri basarisiz buluyor. Tecrubeli arkadaslardan rica fotograflarima gore acaba kac greft ve ortalama ne kadar ucret odemem gerekir. Tesekkurler

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
Ynt: Tavsiye Istiyorum(greft ve fiyat)
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2019, 00:24:29 »
fiyat ekim merkezine göre değişir, 50 bin üstü bütçe varsa k. erdogan a yada keser'e git teslim et kendini gerisini düşünme. bu arada ensenin daha karşıdan ve önden resminiz olsa ve bunların ıslak halleri, biraz daha iyi yorum yapılabilir. greft sizin donör bölgenizle alakalı 3000 bin 4bin arası çıkar ama bunlar kaçlı çıkar bilinmez, belki %80 - 90'ı 2'li 3'lü çıkıcak ve oda yeterli bir kapatma sağlayabilir bence açıklığınızı göre. biraz araştırın forumda, okuyun bir kaç ay, sonrasında yüz yüze görüşün aklınızda oluşan yerlerle.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2019, 00:31:24 Gönderen: Rizzrak »
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

social

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2019, 00:30:51 »
fiyat ekim merkezine göre değişir, 50 bin üstü bütçe varsa k. erdogan a yada keser'e git teslim et kendini gerisini düşünme. bu arada ensenin daha karşıdan ve önden resminiz olsa ve bunların ıslak halleri, biraz daha iyi yorum yapılabilir.
Butcem o kadar degil. Acikcasi elegi eledik duvara astik. 17 yillik evli ve cocukluyum. Hanin bosver diyor da iste ben bu sekilde olmak istemiyorum. Dokulne genetik 33 de basladi ve son 3-4 yilda epey acildi tepe bolgesi. Izmir de nereye gidilebilir acaba.

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2019, 00:38:08 »
bence araştır biraz, burdan direk birisinin şuraya git demesi ile oraya ektirme hemen, o kişinin önerisini de araştır, sonuçta reklam yapanlar olabiliyor, kötü bir ekim olursa üzücü olur. illa izmir de yaptırmak istersen 3-5 yer var zaten hepsiyle gidip yüz yüze görüşürüsün ama önce bu sitede araştır ve oku biraz, gittiğin merkezlerde sana söylediği terimleri anlaman, nelere dikkat etmen gerekir v.s. bilmen için. bu arada tek şansınız var gibi, kötü bir yer seçerseniz ve zaten kısıtlı olan donör bölgenizde kötü işçilik çıkarırlarsa üzülürsünüz.

social

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2019, 00:48:38 »
Konu hakkinda epey bilgim var. Yillarca forumlarda takip ettim zaten, yikama vb gibi islemlerden dolayi izmiri tercih ediyorum. Hem kotu sonuclanirsa diye hesap sorabilelim. Il disi bana cok cazip gelmiyor.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2019, 01:29:42 »
Sibel ulusan    araştır dostum

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #6 : 13 Ekim 2019, 01:32:45 »
İzmir  en iyi dr Sibel ulusan  forumda 100 lerce ekim mevcut   araştır

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
« Yanıtla #7 : 13 Ekim 2019, 13:17:58 »
Konu hakkinda epey bilgim var. Yillarca forumlarda takip ettim zaten, yikama vb gibi islemlerden dolayi izmiri tercih ediyorum. Hem kotu sonuclanirsa diye hesap sorabilelim. Il disi bana cok cazip gelmiyor.
konu hakkında epey bilgi varsa soru kaç greft kaç para olmazdı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Ekim 2019, 13:42:38 »

İzmir de kim?

Allah korusunda Kötü sonuç alırsan hesap sorsan ne olur olan olduktan sonra yanlış bir düşünce bence

Tabi izmir de kim olduğu önemli sibel hanım harici izmirde bir başarı göremedim ben

Ayrıca bu tepenin kapanması çok zor 1 ekimle yani olumsuz oranı daha yüksek sende araştırdığını yazdığın için ne demek istediğimi anlamışsınızdır
Global Moderator

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 13 Ekim 2019, 13:44:07 »
Şehir içi veya dışı onemli degil, onemli olan dogru ekimciyi bulabilmek. Ekim anı önemli bence yıkama falan kendin yapabilirsin. Ayrıca Sibel Ulusan varken başka ekimciyi aramaya gerek yok izmirde.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2019, 13:55:08 Gönderen: unverm »

social

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 13 Ekim 2019, 20:45:18 »
İzmir de kim?

Allah korusunda Kötü sonuç alırsan hesap sorsan ne olur olan olduktan sonra yanlış bir düşünce bence

Tabi izmir de kim olduğu önemli sibel hanım harici izmirde bir başarı göremedim ben

Ayrıca bu tepenin kapanması çok zor 1 ekimle yani olumsuz oranı daha yüksek sende araştırdığını yazdığın için ne demek istediğimi anlamışsınızdır
Neden kapanmasi cok zor diyorsunuz, yakin zamanda belki tanirsiniz mesut çevik ekim yaptirdi ve bana gore cok daha fazlaydi alani. Gayetde guzel kapanmis onun, videolarini izleyebilirsiniz. Ayrica Sibel hnm ile alakali olumlu yorumlar cok fazla, ama 2000 euro bana cok geliyor. Benim max. butcem 5000 civarinda olabilir, onun icinde sanirim su an likya uygun gibi su an arasitiriyorum ekim yaptiran 1 kisiyi gordum forumda ve gayet guzel bir ekim olmus.

social

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 13 Ekim 2019, 20:46:26 »
konu hakkında epey bilgi varsa soru kaç greft kaç para olmazdı.
Kaliteden bahsetmiyordum,yani fue nedir fut nedir motor nedir vb. teknik terimlerden bahsediyordum.

social

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 13 Ekim 2019, 20:50:20 »
Likya, basarili gibi geldi bana. Tabi gonul sibel hnm olsun ister ama maddiyat kurtarmiyor maalesef.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3534.0

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=7325.0

Sirketimizin is guvenlikcisi çoruma gitmisti Dr.Nedim Ardıç tarafindan 3200-3500 gibi basarili bir ekim yaptirmisti. Arkadasin eside dr oldugundan tanisikliklari vardi. Kendisininde bana tavsiyesi çoruma gitmem yonunde. Fiyatida benim butceme uygun olacak sanirim.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2019, 22:04:17 Gönderen: social »

social

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 13 Ekim 2019, 21:57:35 »
Tecrubeli arkadaslar daha iyi bilecektir ama ön tarafa ekim yaptirmati dusunmuyorum. Sadece tepedeki aciklik olan kesime. Bana gore 3500-4000 kok ile hallolabilir gibi. Donor bolgem yeterli gelecekmidir acaba

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 13 Ekim 2019, 22:03:07 »
Tepe işi biraz sıkıntı .. 1500-200 greft kadar ön çiZgi oluştursalar yine 3500 greft lik tepe alanınız var ki sıklık beklememek lazım o bölgede. 2 ekimi göze alarak planlama yapmak mantıklı olabilir.

Facebook Twitter Instagram