Gönderen Konu: ekim sonrası kaşınma hk.  (Okunma sayısı 891 defa)

nochoice

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ekim sonrası kaşınma hk.
« : 12 Ekim 2019, 19:13:36 »
merhaba,
10.10.2019 perşembe günü saç ektirdim, konuyu sizin görüşlerinize açacağım. ancak öncesinde bir konuda tecrubeli arkadaşların görüşlerini rica ediyorum.
şu an 2. günündeyim ve ekim bölgesinde çok kaşıntı var. donör bölgede de hafif bi kaşıntı var ama ekim bölgesinde çok var. bu durum normal mi? çözüm tavsiyeniz var mı? tşk ederim

BayX

• Hero Member
Ynt: ekim sonrası kaşınma hk.
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2019, 20:04:06 »
Normal durum benim de baya sürdü kaşıntı... klinik iyileşme sürecinde kaşıntı olması normal demişti siz yine de bir danışın isterseniz

nochoice

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2019, 11:35:05 »
Normal durum benim de baya sürdü kaşıntı... klinik iyileşme sürecinde kaşıntı olması normal demişti siz yine de bir danışın isterseniz

tşk ederim ilginiz için

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2019, 13:15:07 »
benimde 4. gün bugün ve neredeyse hiç kaşıntı veya acı yok ne donör bölgede ne ekim bölgesinde, gün içinde 1-2 kere minik kaşıntı hissi heliyor 2 bölgede, ama hiç dokunmuyorum ve o his 3-5 saniyede geçiyor.
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

nochoice

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2019, 22:21:49 »
benimde 4. gün bugün ve neredeyse hiç kaşıntı veya acı yok ne donör bölgede ne ekim bölgesinde, gün içinde 1-2 kere minik kaşıntı hissi heliyor 2 bölgede, ama hiç dokunmuyorum ve o his 3-5 saniyede geçiyor.

hayırlı olsun kardeşim ekimin, bende kaşıntı devam

Facebook Twitter Instagram