Gönderen Konu: Ankarada Saç Ektireceğim-Saçlarımın Durumu.  (Okunma sayısı 1309 defa)

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankarada Saç Ektireceğim-Saçlarımın Durumu.
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2019, 17:14:56 »
Yazdığınız ekim merkezleriyle görüştünüz mü ?
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Seohyo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2019, 17:44:24 »
Görüştüğüm yerler oldu. Kararsızlık var malesef. Randevu alıp gitmedim henüz bu ay sonu görüşeceğim.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2019, 22:45:17 »
muttalip beye boşuna yazma kardeşim, bu açıklıklara ekim yapmıyor malesef. anladıgım kadarıyla ankaradasın. şahin bey bence iyi seçim olacaktır

Seohyo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2019, 00:17:00 »
muttalip beye boşuna yazma kardeşim, bu açıklıklara ekim yapmıyor malesef. anladıgım kadarıyla ankaradasın. şahin bey bence iyi seçim olacaktır
Evet Ankaradayim. Serdar Gokrem de seçeneklerim arasında. Açıklığım cok olduğu için mi yapmaz diyosunuz? Çok iç açıcı şeyler duymuyorum çok mu kötü durumda acaba? :(

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2019, 01:53:42 »
bu kafaya ekim olmaz yani tam olarak anlaman için şöyle diyeyim sen saç ektir o saçlar çıksın bende dımdızlak kelin teki olayım yani o kadar ki diyeyim  sana  :)

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 13 Ekim 2019, 03:08:20 »
bu kafaya ekim olmaz yani tam olarak anlaman için şöyle diyeyim sen saç ektir o saçlar çıksın bende dımdızlak kelin teki olayım yani o kadar ki diyeyim  sana  :)
Ne alaka? Bence ektirir o saçlar da çıkar umarım sende dımdızlak kel kalırsın :))

Seohyo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 13 Ekim 2019, 03:35:47 »
Benden daha kötü durumda olup cok iyi sonuc alanlar var ben o örneklerden güç aldım hatta. Çok mu acımasız oldu bu yorum ne dersin? :D

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 13 Ekim 2019, 12:11:07 »
Ne alaka? Bence ektirir o saçlar da çıkar umarım sende dımdızlak kel kalırsın :))

ektirirse görüşürüz kardeşim ;D
Benden daha kötü durumda olup cok iyi sonuc alanlar var ben o örneklerden güç aldım hatta. Çok mu acımasız oldu bu yorum ne dersin? :D

durumun kötü demiyorum tersine çok saçın var diyorum şimdi ektirirsen ekilenler zor çıkar diyorum çünkü bu tür sıklaştırma vakalarında ekilenler çok az çıktığı gibi kendi saçlarındaki dökülmelerde çoğalır sonuç daha kötü olur .Sen ekim yerine medikal tedavi uygula en masum tedavi hair forte ve dermaroller bile ekimden daha güzel sonuç verir.

Seohyo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 13 Ekim 2019, 12:34:13 »
ektirirse görüşürüz kardeşim ;D
durumun kötü demiyorum tersine çok saçın var diyorum şimdi ektirirsen ekilenler zor çıkar diyorum çünkü bu tür sıklaştırma vakalarında ekilenler çok az çıktığı gibi kendi saçlarındaki dökülmelerde çoğalır sonuç daha kötü olur .Sen ekim yerine medikal tedavi uygula en masum tedavi hair forte ve dermaroller bile ekimden daha güzel sonuç verir.
Teşekkür ederim dediklerini araştıracağım.

Facebook Twitter Instagram