Gönderen Konu: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft  (Okunma sayısı 143700 defa)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft
« Yanıtla #105 : 07 Ekim 2015, 20:32:01 »
@Pardon21 İnşallah dostum, zorlu 3 ay bitti heyecanlı 3 aylık süreç başladı..

@Suehdaht Kaşıntı elbette oluyor ama çok değil. Ben zaten kaşıntıyı kafaya takmıyorum. Kaşınıyorsa saç çıkıyor diye kendimi kandırıp dokunmuyorum :) Çok aşırı kaşıntın varsa eğer, Konazol şampuan kullan çok iyi gelir..Ben şampuan olayıyla kaşıntıların önüne geçiyorum bir nebze de olsa.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #106 : 07 Ekim 2015, 20:39:14 »
İron asıl gelişme 100 günden sonra başlıyor şu aşamada çok iyi duruyor önce ince çıkışlar sonra kalinlasma ile saçlar çok iyi oluyor şu aşamada mevcut saçlarında bir kayıp olmaması bile bu işin sonu iyi biteceği gösteriyor inşallah .......artık her geçen gün aynaya baktıkça daha mutlu olacaksın.....benim üstler de biraz saçı m olsaydı bende böyle tek seans da bitirmek isterdim 7000.greft ekim oldu hala arkadaki bölgeyi kapattiramadim saç sakal 1 senede kafama giren iğne sayısı 14500 oldu çok zahmetli bir bekleyiş daha bizi 3.seans bekliyo Allah kellere yardım etsin😊

Sağlam hocam diplerde çıkan kalın küçük saçlar görüyorum. Ancak tüylenmeler de var. Sanırım o tüylenmeler de uzayınca kalınlaşacak?

Mevcut saçlarımda çok bir kayıp olmadı, 90 günlük süreç içerisinde şakaklarda şok dökülmeden kurtulan saçlar bulunuyor çoğunlukla. Benim için de en az 1 ekim daha gerekecek ilerde, mevcut ekim öncesi saçlar döküldüğünde illaki bir sıklaştırma ekimi ihtiyacı doğacak. Benim isteğim ikinci ekim olayının en az 3-4 yıl sonra ortaya çıkması, dilerim o sürece kadar götürür.

Senin sürecini de çok yakından takip ettim, 3 ayı doldurduktan sonra sende de artık sürekli gelişimler baş gösterdi. Bakalım 2-3 ay sonra nasıl bir tablo ortaya çıkacak :)
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 08 Ekim 2015, 10:00:23 »
iron maiden geçmiş olsun hocam... bence saçların çok iyi olacak 3 aylık süreç baya iyi geçmiş 2 aylık resimlerine göre bariz gelişme ve kapanma var... bence değerlendirmelerimizi 3. - 6. ay arasında yapmalıyız gibime geliyor çünkü saçlar asıl 3. aydan sonra baya bir gelişime giriyor... ama bence senin saç sorunun ortadan kalkmış ve bu saçlar ile 6. aydaki saçların arasında çok bariz iyi bir fark olacak gibime geliyor :) yanlız hap vs kullanmayı pek doğru bulmuyorum çünkü bu tarz ilaçları bıraktıktan sonra yoğun dökülme yaşandığını söyleyenler çok ve bu ilaçları ömür boyu kullanmanında vücuda pek iyi geleceğini sanmıyorum bu benim düşüncem tabiki vücudu biraz kendi haline bırakmak daha iyi diye düşünüyorum...

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 08 Ekim 2015, 10:06:51 »
birde bişey sorucam iron benim 1 ay oldu şok dökülme devam ediyor. henüz hepsi dökülmedi yoğun dökülüyor 1 haftadır. o kadar dökülmesine rağmen henüz kelleşmemesi beni mutlu etti açıkçası demek ki baya saç ekilmiş dedim :) şok dökülme esnasında daha önce dökülmesi daha iyi diyorlar hücreler işlevini hızlı gerçekleştiriyormuş bu yüzden daha iyi diyorlar senin düşüncen nedir ? birde spor yani vücut geliştirme bunada iyi değil diyorlar senin bir tecrüben varmı bu konuyla ilgili 1 ay geçti başlayabilirmiyiz ? senin yorumlarını merak ediyorum tşk şimdiden...

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 08 Ekim 2015, 16:09:11 »
Maranel hocam olumlu düşünceleriniz için teşekkür ederim..Herkesin beklentisi iyi olacağı yönünde, dilerim öyle olur..Bende finansterid veya minoxidil kullanmıyorum..Gerekirse belki ilerde tekrar deneyebilirim. Ancak şuan ekimin ne kadar başarılı olduğunu görme adına kullanmıyorum..Şuan için sadece biotin kullanıyorum. Bir de bepanthen-bemix-evigen-badem yağı dörtlüsüyle saçlara bakım yapıp besliyorum.Oldukça iyi geliyor. Sizin içinde şimdilik biotin ve iyi bir şampuan yeterli bence.

Şok dökülme bir kaç ay sürebiliyor. Şok dökülmenin olmaması sizin için güzel bir gelişme ancak ilerleyen süreçte dökülebilir..Bende 17. günden sonra çok hızlı bir şekilde dökülme gerçekleşmişti..Şok dökülmenin geç olması, saçların çıkış sürecini 1-2 ay uzatabilir.Yani 7-8. ayları bulabilir. 1 haftadır dökülmesine rağmen kelleşmemesi, fazla saç ekimiyle alakalı değildir. Zaten 2000 greft ektirmişsiniz, çok bir miktar değil..Bu tamamen sizin bünyeyle alakalı bir durum..Şok bir hızlanırsa bir iki gün içinde çok dediğiniz saçtan eser kalmaz :) Spor konusuna gelince vücut geliştirme yapmamanız bir kaç ay için önemli..Ancak koşu vs. yapabilirsiniz, onda sıkıntı yok..Vücut geliştirmeye ne zaman başlayacağınızı doktorunuza sormanız daha iyi olur, çünkü olumsuz bir durum oluşursa hakkınızı aramada bahane edilebilir.
  • Greft Miktarı 3100

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 08 Ekim 2015, 16:19:20 »
İron na bende katılıyorum benim 75.gün bile şok olup kırık olarak dökülen az da olsa saçlarım vardı ama genel olarak 60.gün de hemen hemen şok sonlaniyor 1.ay şok için oraları sen 45.günde gör saclari

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 08 Ekim 2015, 20:56:26 »
Maranel hocam olumlu düşünceleriniz için teşekkür ederim..Herkesin beklentisi iyi olacağı yönünde, dilerim öyle olur..Bende finansterid veya minoxidil kullanmıyorum..Gerekirse belki ilerde tekrar deneyebilirim. Ancak şuan ekimin ne kadar başarılı olduğunu görme adına kullanmıyorum..Şuan için sadece biotin kullanıyorum. Bir de bepanthen-bemix-evigen-badem yağı dörtlüsüyle saçlara bakım yapıp besliyorum.Oldukça iyi geliyor. Sizin içinde şimdilik biotin ve iyi bir şampuan yeterli bence.

Şok dökülme bir kaç ay sürebiliyor. Şok dökülmenin olmaması sizin için güzel bir gelişme ancak ilerleyen süreçte dökülebilir..Bende 17. günden sonra çok hızlı bir şekilde dökülme gerçekleşmişti..Şok dökülmenin geç olması, saçların çıkış sürecini 1-2 ay uzatabilir.Yani 7-8. ayları bulabilir. 1 haftadır dökülmesine rağmen kelleşmemesi, fazla saç ekimiyle alakalı değildir. Zaten 2000 greft ektirmişsiniz, çok bir miktar değil..Bu tamamen sizin bünyeyle alakalı bir durum..Şok bir hızlanırsa bir iki gün içinde çok dediğiniz saçtan eser kalmaz :) Spor konusuna gelince vücut geliştirme yapmamanız bir kaç ay için önemli..Ancak koşu vs. yapabilirsiniz, onda sıkıntı yok..Vücut geliştirmeye ne zaman başlayacağınızı doktorunuza sormanız daha iyi olur, çünkü olumsuz bir durum oluşursa hakkınızı aramada bahane edilebilir.

yok hayır bende de zaten son 1 haftadır yoğun şok dökülme var çoğu gitti ekilenlerin iron... vücut geliştirme vs yapmadım bu sözlerinden sonrada baya bir süre bişey yapmayı düşünmüyorum :) biotin düşünüyorum senin önereceğin bir marka vs varmı acaba ?

sync

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 08 Ekim 2015, 23:21:42 »
Hayırlı olsun .

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 09 Ekim 2015, 15:09:47 »
Maranel hocam ben geçmişte saç tedavisi uyguladığım yıllarda medobiotin kullanıyordum ve memnun kalmıştım.. Saç ekiminden sonra ise Solgar biotin aldım kullandım markasından dolayı ancak pek etkisini gördüğümü söyleyemem. Solgar biotin bitince tekrar Medobiotine döndüm..Aralarında çok fark olacağını zannetmem ama ben Medobiotin kullanıyorum..Tabi kimisi de Solgar biotini çok beğeniyor..Değişken bir durum :) Birini alıp kullanırsınız isterseniz bitince diğerini denersiniz. Sonuçta H Vitamini..
  • Greft Miktarı 3100

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 09 Ekim 2015, 16:05:02 »
Maranel hocam ben geçmişte saç tedavisi uyguladığım yıllarda medobiotin kullanıyordum ve memnun kalmıştım.. Saç ekiminden sonra ise Solgar biotin aldım kullandım markasından dolayı ancak pek etkisini gördüğümü söyleyemem. Solgar biotin bitince tekrar Medobiotine döndüm..Aralarında çok fark olacağını zannetmem ama ben Medobiotin kullanıyorum..Tabi kimisi de Solgar biotini çok beğeniyor..Değişken bir durum :) Birini alıp kullanırsınız isterseniz bitince diğerini denersiniz. Sonuçta H Vitamini..

sağol iron - maiden teşekkür ederim... benim konuya cevap yazdım bilgin olsun bakabilirsin...

Zeyer-35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #115 : 09 Ekim 2015, 22:44:25 »
iron ön saç çizgi hattın tam oturmuş şakaklardaki çıkışlarda kendini göstermiş sonraki 3 ayda arzu ettiğin sonucun yüzde 70 ini alacağını düşünüyorum

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 10 Ekim 2015, 14:59:42 »
İnşallah Zeyer hocam, ön çizgi benimde hoşuma gitti şimdilik, biraz daha şakaklar öne alınabilirdi ama yaşlılıkta ve ilerleyen yaşlarda problem olabilirdi..O yüzden en ideal çizgi bu oldu..Bu süreçten sonra artık hep artışlar yaşanacaktır, ne kadar olacağını hep beraber fotoğraflarla göreceğiz..Dilerim mutlu son olur..
  • Greft Miktarı 3100

ant07.tr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 10 Ekim 2015, 16:33:58 »
Ironmaiden arkadas bende kendileriyle gorustum 4000.4500 greft tek seansla olacagini soylediler acaba fiyat ve konaklama hakkinda bilgi verirlermi benim ön gorusme yapma sansim yok yorum sayfalarina baktim kisilerle irtibata gecmeye calisiyorum daha geri dönüş olmadi biraz tedirginim aslinda

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 10 Ekim 2015, 16:49:33 »
Hocam greft sayısını alırken fiyat talebi ve diğer konular hakkında da bilgi alsaydın keşke..Bende whatsaptan fotoğraf göndermiştim..Sonra telefonla konuştuk, fiyat ve konaklama bilgisi aldım..Ardından ekim tarihi belirlendi ve İstanbul'dan gidip yaptırdım..
  • Greft Miktarı 3100

FFCC

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 10 Ekim 2015, 16:58:45 »
Forumda en iyi saç ekimlerden biriside seninki gibi duruyor kardeşim.. İnşallah süper olur.. Yaşında genç.. Bende o yaşlarda saç konusunda büyük sıkıntılar çektim ama bu kadar dökülmemişti doğrusu.. Senin çok hızlı dökülmüş.. Fakat bakınca saç rengi ve canlılığı güzel duruyor.. Neredeyse 10 yaş var aramızda. İnşallah sonuçlarımız hep birlikte güzel olacak. :)

Facebook Twitter Instagram