Gönderen Konu: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft  (Okunma sayısı 143699 defa)

Zeyer-35

• Ziyaretçi
Ynt: 7 Temmuz 2015 Saç Ekimim 4100 greft
« Yanıtla #90 : 20 Eylül 2015, 23:44:27 »
Fotoğrafların devamı..

Selam İron kardeşim artık şok dökülme sürecin bitti senin için heyecanlı ve sabırlı günler şimdiden başladı :) tüylenme resimde görünmese bile baya vardır diye düşünüyorum ayva tüyü şeklinde gölgelenmeden belli ama görünmüyorlar vicdonsızlar :) Allahın izniyle bu küçük tüycükler güçlenerek saça dönüşecek kardeşim az kaldı damalı bayrağı alacağız hep birlikte :D 

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 22 Eylül 2015, 00:13:04 »
İnşallah Zeyer Hocam, tüylenmeler var, tüyler ekilen saçlar mı bilmiyorum ancak bazı çıkan saçlar kökler kalın şekilde diplerde görünüyor..Saçlarda biraz uzadı..

Bugün 75 günü devirdik..Artık saçların çıkma zamanı ve yoğunlaşma zamanı yaklaşıyor..Bende heyecanla ve sabırla bekliyorum..3 ay sonrasının hayalini kuruyorum, umarım beni şaşırtacak bir sonuç çıkar..
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Zeyer-35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #92 : 22 Eylül 2015, 01:15:09 »
İnşallah Zeyer Hocam, tüylenmeler var, tüyler ekilen saçlar mı bilmiyorum ancak bazı çıkan saçlar kökler kalın şekilde diplerde görünüyor..Saçlarda biraz uzadı..

Bugün 75 günü devirdik..Artık saçların çıkma zamanı ve yoğunlaşma zamanı yaklaşıyor..Bende heyecanla ve sabırla bekliyorum..3 ay sonrasının hayalini kuruyorum, umarım beni şaşırtacak bir sonuç çıkar..
Sürecin iyi gitmesine sevindim biraz daha sabırlı olmalıyız benim bugün 53.günüm şok dökülmeyi atlattım çok şükür kafa derisinin altında bir karış el sanki yukarı doğru bir şeyleri itekliyor gibi baskı uyguluyor sanki su kaynıyor :D umarım bunlar yeni çıkacak saçların sinyalidir hayırlısıyla bekliyelim.)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 22 Eylül 2015, 15:24:24 »
75. gün fotolar arkadaşlar, flashlı flashsız değişik açılardan çektim..Yorum sizin :)
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 22 Eylül 2015, 15:30:29 »
Diğer fotoğraflar.
  • Greft Miktarı 3100

Zeyer-35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #95 : 22 Eylül 2015, 16:39:51 »
75. gün fotolar arkadaşlar, flashlı flashsız değişik açılardan çektim..Yorum sizin :)
2.5 ay gibi kısa bir sürede saçlar pik yapmış kardeşim 3 ay sonra o ince ve tüy gibi görünen kıllar Allahında izniyle tam saça dönüşecekler süreç gayet mükemmel gidiyor senin için İron. daha da alttan çıkacak olanlar var biz sanki hiç çıkmayacak gibi düşünüyoruz ama bazen kızarıklığın olduğu yerde bilin ki bir hareketlenme var derinin altındaki kıllar yolunu şaşırdıklarından kızarıklık ve sivilce oluşuyor bunu bir labirente benzetebiliriz aslında. dediğim gibi İron 2,5-3 ay sonra bu saçlara tarak girmez kardeşim hayırlı olsun ;)

Zeyer-35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #96 : 22 Eylül 2015, 16:45:34 »
son olarak vertex bölgeside helezonik (spiral) şeklinde son şeklini almış bu da sevindirici bir gelişme .)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 22 Eylül 2015, 19:47:57 »
Zeyer hocam ağzından bal damlamış resmen, teşekkür ederim :)

Aslında sitedeki bazı arkadaşların ekimlerini görmesek saçların hiç çıkmayacağını düşünebilirdik ama 5.aydan itibaren bile bir atak yaparak harika saçlara kavuşanlar var.. Bu bağlamda sabırla beklemeye devam edeceğiz..

Tepe bölgesinin kapanabileceği konusunda endişeliyim, gelişimi diğer bölgelere oranla çok yavaş, tepenin akıbetini bende merak ediyorum.. Tepe ve ekim alanında yapılan bölgede taranabilecek güzel bir yoğunluk elde edebilirsek gerçekten çok iyi bir sonuç olacağını varsayabiliriz..75 günü sabırla devirdik, bu saatten sonra artık yavaştan saçlar atak yapabilir..Ancak ben 120.günden itibaren sağlam çıkışlar bekliyorum.
  • Greft Miktarı 3100

ant07.tr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 06 Ekim 2015, 19:56:24 »
Hayirli olsun ekim cok guzel sana tavsiye eden kisinin fotolari mevcutmu sende acaba internette herhangi bi foto yok bu merkezle ilgili daha cok ekim yapilan kisileri gorebilsek iyi olurdu

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 07 Ekim 2015, 16:22:04 »
Hocam öncesi fotosu yok zaten kamerada görüştüğümüzden öncesi halini biliyorum..Yani öncesi sonrası kıyas yapabilmek pek mümkün değil. Ben hem onu hem de karadeniz saç ekim merkezinin resmi sitesindeki kullanıcı yorumlarındaki kişilerle de iletişim kurdum, saçlarına baktım. Şuan ben ve bir öğretmen abimiz var yaptıran, bizim sonuçları bekleyebilirsin.
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 07 Ekim 2015, 16:29:49 »
Merhaba arkadaşlar bugün ekimin üzerinden 90 gün geçti..3 ayı hayırlısıyla bitirdik..

Son durum bu arkadaşlar, gün ışığında balkonda flashlı ve flashsız olarak fotoğraf çektim..

Saçların üst kısmını hiç kestirmedim, fotoğrafları attıktan makasla biraz kestireceğim..Uzun ve kısa saçlar var, onları eşitlemek gerekiyor..

3 aylık sürecin bitimiyle birlikte artık yavaş yavaş artışlar bekliyorum..Diplerde benim görebildiğim ufak saçlar görünüyor, bir kısmı çıkış evresine geçiyor bir kısmı ise hala meydanda yok..Bu zamandan itibaren artık yoğunlaşma zamanı geliyor saçların, 2-3 ay içerisinde ekim sonuçlarını net olarak göreceğiz..Dilerim beni mutlu edecek bir sonuç çıkar..
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 07 Ekim 2015, 17:37:53 »
Arkadaşlar 3 aylık sürenin sonunda üst kısmı da makasla tıraş ettirdim..Tıraş edince bir şeye benzedi..Tıraş sonrası durum hoşuma gitti..Tepede gelişme yok, aynı duruyor ancak ön, orta ve şakak kısımlarında şoka uğramamış saçların uzamasıyla birlikte şuan ki görünüm güzel oldu.90 günlük bir süre için iyi duruyor..75 gün fotolarından sonra 15 günde biraz gelişim göstermiş saçlar..Diplerden yeni gelen minik saçlarında uzamasıyla ilerleyen süreçlerde gelişim devam edeceğe benziyor..
  • Greft Miktarı 3100

Pardon21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 7 Temmuz 2015 Ordu karadeniz saç ekim merkezi 4100 greft
« Yanıtla #102 : 07 Ekim 2015, 19:24:13 »
Dostum bariz kapanma var ya . Tepede yavaştan gelişme var. Yani inşallah 2 3 aya süper seyler olcak .

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft
« Yanıtla #103 : 07 Ekim 2015, 19:35:14 »
Şuan güzel duruyor bence. Saçlarda hiç kaşıntı hissettin mi?

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft
« Yanıtla #104 : 07 Ekim 2015, 19:43:47 »
İron asıl gelişme 100 günden sonra başlıyor şu aşamada çok iyi duruyor önce ince çıkışlar sonra kalinlasma ile saçlar çok iyi oluyor şu aşamada mevcut saçlarında bir kayıp olmaması bile bu işin sonu iyi biteceği gösteriyor inşallah .......artık her geçen gün aynaya baktıkça daha mutlu olacaksın.....benim üstler de biraz saçı m olsaydı bende böyle tek seans da bitirmek isterdim 7000.greft ekim oldu hala arkadaki bölgeyi kapattiramadim saç sakal 1 senede kafama giren iğne sayısı 14500 oldu çok zahmetli bir bekleyiş daha bizi 3.seans bekliyo Allah kellere yardım etsin😊

Facebook Twitter Instagram