Gönderen Konu: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft  (Okunma sayısı 143669 defa)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 7 Temmuz 2015 Saç Ekimim
« Yanıtla #30 : 27 Temmuz 2015, 09:53:39 »
Bugün 20.gün..

Son 3 gündür dökülmeler başladı ve saçlar haliyle azaldı..Şok dökülme dönemindeyim..Ne oranda şok dökülme olacağını hep beraber göreceğiz..

Şimdilik durum bu arkadaşlar..

tolgaali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 27 Temmuz 2015, 19:44:15 »
kardeş ben 24 yaşındayım seninle aynı konudan müzdaribim ve aynen senin gibi küçük yaşlarda başladı mu hastalık yada olumsuzluk  şu aralar kesin allahın izniyle ektirmeyi düşünüyorum fakat iyi bir yer olsun diyorum senin şu samsundaki abinin fotoları yok mu bir baksak sonrada eğer müsayit olursan bir çay içsek belki bende oraya giderim ama fiyat önemli tabi cevap verirsen çok mutlu olurum görüşmek üzere

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 27 Temmuz 2015, 20:30:33 »
kardeşim saçlarının ekim için öncelikle hazır ve uygun olması çok önemli.Zamanın uygun olması gerekir..Ben 2 sene önce bir başka ekim yerine gitmiştim illa ektiricem diye , saçların iyi , bu saça ekemem demişlerdi..İstese ekerdi , paramı da alırdı.Şimdi baktığım zaman o zamana , gerçekten de saçlarım iyimiş..Sende en uygun zamanda yaptırmalısın , kimisi şakakları açılıyor , ektircem diyor.Böyle hataya düşmemelisin.

Son 2 senede iyice döküldü ve benim için iyice sıkıntı olmaya başladı , şimdi saçlar döküldü , kasım ayında askere gideceğim ve geldiğimde işe başlayacağım..Yani benim için ekim zamanım bu yazdı , başka uygun ve alternatif zamanım yoktu..Fotoğrafları yüzüyle birlikte , facebook profilinde mevcut , özelden mesaj at , kendisine rica edeyim , isterse tanışırsın bakarsın.Olumsuz yaklaşacağını zannetmiyorum.Konu bana gelince , zaten burada bunları paylaşmam , yaşıtlarım , genç kardeşlerim için..Bu kadar erken yaşta bu oranda dökülmeyi yaşayıp ekim yoluna başvuran örnekler bulmak güç.İstanbul'dayım , eğer istersen tabiki görüşebiliriz , bulunduğum semte gelirsen çay , kahve içeriz , canlı olarak görür inceleyebilirsin.Elimden geldiğince yardımcı olurum.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #33 : 27 Temmuz 2015, 22:13:53 »
Güzel bir ekime benziyor,saçlar kırılarak şok dökülme sürecine girmişler,erken şok dökülme yaşanması bence daha iyi,bu ekimin sonucu güzel olacak diye tahmin ediyorum,umarım dilediğin gibi olur...

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 27 Temmuz 2015, 22:19:17 »
Güzel bir ekime benziyor,saçlar kırılarak şok dökülme sürecine girmişler,erken şok dökülme yaşanması bence daha iyi,bu ekimin sonucu güzel olacak diye tahmin ediyorum,umarım dilediğin gibi olur...

Reci senin yorum ve düşüncelerini çok merak ettiğim için üye oldum aslında ama uzun bir süredir forumda yoktun..
Senin yorumlarını çok merak ediyordum..Olumlu yorumların için çok teşekkür ederim..Seninde olumlu karşılaman , motivasyonumu iyice artırdı  :)
  • Greft Miktarı 3100

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 29 Temmuz 2015, 19:33:56 »
Bugün Karadeniz Saç Ekim Merkezi'nden bende fiyat aldım. Bana 4500 lira fiyat çektiler. Pazarlıkla herhalde 4000'e indirebilirim diye düşünüyorum.

Sonuçlarını dikkatle takip ediyorum. Şu an gayet güzel gidiyor.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 30 Temmuz 2015, 00:27:08 »
Seansları 4500 evet hocam 1 günde konaklama imkanı sunuyorlar.Ne kadar ekebiliyorsa o kadar ekebiliyorlar..Greft sayısına göre fiyat yok.Benim gerçekten maddi problemim vardı , referansımın hatrıyla yapıldı..Öğrenciyken birikimim o kadar oldu.Eğer çok çok ihtiyacınız yoksa hiç pazarlık yapmamanızı tavsiye ederim..Bu işlerde herkese hakkını vermek lazım.Benim ekimim başarılı bir şekilde sonuçlansın , istediğim gibi olsun zaten işe de girmiş olurum , hediyesine kadar alırım yollarım..Nereye ektirirseniz ektirin , pazarlığa girişmeyin bence.

Bu ara saçlar şok dökülme geçiriyor..Bugün hiç olmadığı kadar döküldü , hüzünlüyüm , efkarlıyım :) 7 gün sonra 1 aylık fotoğrafları koyarım.
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2015, 00:49:06 Gönderen: iron-maiden74 »
  • Greft Miktarı 3100

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 04 Ağustos 2015, 18:15:33 »
Ordu'da nerede kaldın isim olarak verebilir misin? Ayrıca kaldığın yerin günlüğü ne kadardı ve ekimi yaptırdığın yere ne kadar uzaktı bilgi verebilir misin?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 04 Ağustos 2015, 19:49:27 »
Balıktaşı city otel'de kaldım , 1 günlük ekim yeri karşılıyor.Daha fazla kalmak isterseniz , ekim yeri ile anlaşmalı olduğundan uygun fiyata kalırsınız , tam net bilmiyorum fiyatını.Ne kadar konaklayacaksanız , konaklamalı fiyat alırsınız ya da fiyatını sorarsınız..
Ekim yerine taksiyle 5-10 dakikaydı..Otogara da 5 dakika yürüme mesafesinde.
  • Greft Miktarı 3100

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 04 Ağustos 2015, 20:18:17 »
Siz ne kadar ödediniz bir günden sonra? İlk yıkamaya kadar orada kalırım muhtemelen.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 04 Ağustos 2015, 20:23:34 »
Hocam kahvaltı dahil sistem var..3 gün otelden çıkmadım , haliyle 2-3 öğün yemek yedim , içecek içtim vs. yeme içme durumuma göre bir ücret ödedim.Otel tahmini 60 70 lira bir şeydir herhalde en fazla.Az ve uygun yer içerseniz az ücret ödersiniz.Otel fiyatları normaldi , sadece su pahalıydı.
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 07 Ağustos 2015, 15:20:22 »
30.gün arkadaşlar bugün ekimin üzerinden 1 ay geçti.Şok dökülme devam ediyor saçlar seyreliyor ama bir yandan da bazı bölgelerde çıkan kökleri görebiliyorum..
  • Greft Miktarı 3100

Hasan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 07 Ağustos 2015, 21:00:46 »
Ekimin hayırlı olsun dostum, yaşın genç olmasına rağmen saçların fazla açılmış bu yüzden 4100 grefti iyi ayarlanmış bir ön çizgide ektirmekle çok iyi etmişsin, 30. gün fotolarında da herşey yolunda görünüyor, tahminen 3-5 aya bambaşka bir sen olacaksın.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 07 Ağustos 2015, 21:17:15 »
Arkadaşlar Ekimden sonraki 3.güne ait çektiğim net fotoları buldum , ilk sayfaya ekleyemediğim için , buraya ekliyorum..Buradan yapılan ekimi , saçların yönünü daha net görebiliyoruz..

Ekilen saçların tümü çıkarsa genel anlamda güzel bir sonuç bekliyorum...Ön çizgi sizce nasıl olur ? Normal bir şekle girer mi , yoksa seyrek mi kalır ?
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2015, 21:25:33 Gönderen: iron-maiden74 »
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 07 Ağustos 2015, 21:30:38 »
Ekimin hayırlı olsun dostum, yaşın genç olmasına rağmen saçların fazla açılmış bu yüzden 4100 grefti iyi ayarlanmış bir ön çizgide ektirmekle çok iyi etmişsin, 30. gün fotolarında da herşey yolunda görünüyor, tahminen 3-5 aya bambaşka bir sen olacaksın.

Teşekkürler hocam , malesef bizim dökülme genetik ve çok erken yaşta başlıyor , benim saçlar çok bile dayandı diyebilirim :)

İnşallah , umutla ve heyecanla bekliyoruz 4-5 ay sonraki süreci..

30.gün fotolarında tepe bölgesinde ekimden önceki mevcut saçların ne kadar cansız olduğunu görebiliyoruz , onları ekilen saçlar gibi kalın ve güçlü bir yapıya kavuşturmam gerekiyor , onları kaybedersem tepe bölgesi seyrek kalabilir..Finansterid kullanmayı düşünmüyorum , zamanında yan etkilerini gördüm..
Solgar biotinin yanına bitkisel bir takviye yapmayı planlıyorum.Tabi bu hap olacak..Kafaya bir şey sürmeyi düşünmüyorum..O saçları güçlendirmem gerekiyor.
  • Greft Miktarı 3100

Facebook Twitter Instagram