Gönderen Konu: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft  (Okunma sayısı 143694 defa)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft
« Yanıtla #285 : 08 Mart 2016, 23:53:38 »
Kuthan verteks benim için iyi aslında, verteksde zaten başarı oranı düşük ve ben bu kadar bile beklemiyordum..Zaten tepeye çok yoğun bir ekim yapılmadı..

İkinci ekim elbette olacak ama daha zamanı var..İlerleyen zamanda bakacağız duruma göre..

zabuni

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #286 : 09 Mart 2016, 00:19:08 »
Iron saçların masallahı var bazı arkadaslara göre yavas ama iyi bi toparlanma olmus. nazar degmesin.
merak ettigim saçların normalde uzama hizi etkili mi bu süreçte. mesela benim sacım çok yavas uzardı tabi varken :)
simdi ektirme sonrasında da seninki gibi yavas bi süreç mi beklemeliyim?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #287 : 09 Mart 2016, 00:25:24 »
Güzel bir konuya değinmişsin Zabuni,

Evet bu konuda sana katılıyorum, uzama hızı elbette etkiliyor..Mesela saç kalitesi yüksek olan kişiler ve saçları çok hızlı uzayan kişiler, eğer sıklaştırma ekimi yaptıysa mevcut saçları daha çabuk çıkıyor..Ama ekilen saçlar konusunda ise böyle bir durum söz konusu değil..Ekilen saçlar yavaşta çıkabilir geçte ama normal mevcut saçlarının daha çabuk çıkmasını sağlar..Benim saçlar çok yavaş uzardı ekim öncesi ve mevcut saçlarımın çıkması 4 ayı buldu..Ama şuan biotin vs. kullandığım için saç uzama hızım genel anlamda baya hızlandı..
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #288 : 09 Mart 2016, 01:14:42 »
İron saçların çok iyi olmuş ve dahada gelişecek bnce saç kalitenle birlikte iyi bir sonuç çıkacak ortaya inşallah

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #289 : 11 Mart 2016, 16:53:31 »
iron geriye taranmis saç atacaktin hani :)

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #290 : 11 Mart 2016, 17:11:39 »

Evet İron bende bekliyorum dostum

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #291 : 11 Mart 2016, 17:46:59 »

Evet İron bende bekliyorum dostum
biraz daha uzatıp aşağıya doğru değilde sağa yada sola taranmış bir resimde güzel olur aslında iron

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #292 : 11 Mart 2016, 18:00:04 »
Arkadaşlar ben ön kısımdaki saçları makasla kesiyorum genelde ve kısa tutuyorum..O yüzden geriye doğru tarayamıyorum..Ancak bu şekilde oluyor, flashlı, flahsız ve günışığında karışık olarak ekledim..Dönor fotoğraf isteyen içinde yükledim.
« Son Düzenleme: 11 Mart 2016, 18:57:42 Gönderen: İron-Maiden »
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #293 : 11 Mart 2016, 18:01:02 »
diğerleri
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #294 : 11 Mart 2016, 18:06:08 »
Ekim yaptırırken, isteğimin saçlarımı aşağıya doğru tarayabilmek olduğunu belirtmiştim..Ektiren herkes geriye doğru tarıyor ve ben bu durumu hiç sevmiyorum..Ekim merkezi bu duruma göre mi ekti bilmiyorum ama aşağıya doğru tarayabildiğim için mutluyum..

Şöyle bir durum var,benim ekimde ön çizgi yapılırken zigzaglı yapılmıştı, eğer ekim yaptıracaksanız ve saçlarınızı yukarıya doğru tarayacaksanız bu zigzagları yapmayın..Çünkü eğer normal doğal bir açıyla ekerlerse, o saçları yukarıya kaldırmanız zor oluyor.. Size fotoğraf atmak için kaldırmaya çalışıyorum ama saç geri aşağıya iniyor :)

Ön çizgi tam oturmadı benim ve sık olmadı..Ön kısım sıklaşsaydı tadından yenmeyecekti ama hala ilerisine dair umut var..En kötü ihtimal ikinci ekimde ön tarafa ağırlık vereceğim ve oranın sık olması konusunda talepte bulunacağım..
  • Greft Miktarı 3100

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #295 : 11 Mart 2016, 18:31:44 »
İron, on hat pek oturmamış. Zaten arkayada pek taranmamış cok yatık ekilmiş bence de one dogru tara bu şekilde saclar nereye gideceğini şaşırmış. Belki alıştırsan yatar ama sen zaten one dogru tarıyormuşsun. Senin ekimden önce on hatta saclarin yokmuş zaten orada neden böyle bilmiyorum bir çıkış olmadı sasırdım. Vertekste cikiyor sac varken, önde yokken çıkmamış. Valla bu ekim islerinden hic bisey anlamadım.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #296 : 11 Mart 2016, 18:53:56 »
En kolay saçların çıktığı yer ön kısımdır mesela..En zor ise tepedir..Bende tepede gayet başarılı oldu..Ekim öncesi koyduğum fotoğraftan daha kötü bir durumdaydı benim tepe, şuan seyrek falan ama zaten orayı tamamen kapatmak için yüklü miktarda ekim yapmak gerekirdi. Şuan için tepeden memnun sayılırım..Ama ön kısım istediğim gibi oldu mu derseniz, hayır..Ön kısımda beklentim daha yüksekti.

Saçlar şuan karman çorman oldu halac, berbere gidecektim siz fotoğraf istediğiniz için gitmedim..Biri uzun biri kısa acayip oldu :) Hayatım boyunca hiç saçımı yukarı taramadığım için belki de böyle alışmış..Fotoğraf çekerken denedim ama geri aşağıya iniyor saç..Jöle, sprey falan kullanmam gerek anca o şekilde olur..Ön kısımdaki saçlarım normal saçın yarısı kadar uzunlukta, o yüzden de dikemiyorum..Biraz uzatsam geriye doğru da taranır sanırım.

Sol şakağın oradaki uzamayan saçlar hala duruyor, şakak sorunu çözülmedi daha..Birde benim ön çizgide ve gerisinde ekime dair belirginlik yoktu, daha yeni yeni ekilen saç çizgisini gerilerde görebiliyorum..Ön taraf yeni oluşmaya başlamışta olabilir..Benim ön tarafta çok ince saçlar var..Ekimden önce pek saç kalmamıştı ama minyatür cılız saçlar çoktu, onlar çıkışları etkilemiş olabilir.
« Son Düzenleme: 11 Mart 2016, 18:55:40 Gönderen: İron-Maiden »
  • Greft Miktarı 3100

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #297 : 11 Mart 2016, 19:34:01 »
evet iron dedigin gibi vertex daha iyi gelismis. øne dogru taradigin icin sikinti yok zaten. :)

fluhayat

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #298 : 12 Mart 2016, 16:09:35 »
senin kafada çıkan çıkmış.sıra o kıvır kıvır düzensiz olan tellerin düzelmesine geldi..öne de tarama ya savur saçlarını sağa sola geriye..:)

osmanyucel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #299 : 28 Mart 2016, 17:34:26 »
bencede cıkan cıkmıs seyrek kalan yerlere bır daha dusunebılırsın yada topık olabılır

Facebook Twitter Instagram