Gönderen Konu: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft  (Okunma sayısı 143673 defa)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 7 Temmuz 2015 Saç Ekimim 4100 greft
« Yanıtla #60 : 22 Ağustos 2015, 14:25:07 »
Ekip doğru hocam, hemşirelerin adını hatırlamıyorum.

Ekim merkezine gittiğim sabah daha önce yaptıkları ekimlere bakmıştım tabletten, sizin saç durumunuzda olup saç ektikleri kişilerin son hallerini incelemiştim. Görüşmeye falan giderseniz mutlaka isteyip bakabilirsiniz. Ayrıca talep ederseniz size saç ektikleri kişilerle buluşturup görüştürürler. Hangi gün kime saç ektilerse tüm ekim listesinden istediğim kişiyi arayıp konuşabileceğimi söylediler ama ben gerek duymadım.Zaten güvenmiştim. Ben Ordu'ya gitmeden önce ve sonra hep Sami bey ile iletişim kurdum. Benim ekim sonuçlarımı ve donanım forumda aynı yerde saç ektiren Giresunlu bir öğretmen var onun sonuçlarını da takip edebilirsin. 3-4 ay sonra sonuçlar ortaya çıkar.

Hocam benim tavsiyem, aklınızdaki tüm yerlerle gidip bire bir görüşün diyalog kurun. En çok güven duyduğunuz ve içinizden neresi geliyorsa oraya ektirmenizdir. Bir başkasının git şuraya ektir demesiyle giderseniz sonuçları beğenmediğinizde hem karşınızdakini hem de kendinizi suçlarsınız. Ekim işinde kendi hislerinize göre hareket etmeniz taraftarıyım. Sizin açıklığınızın genişliğiyle zor bir ekim. Dönor bölgeniz güzel görünüyor. Greftlerinizde kaliteli ve yüksek saç teli içerirse sonuçlarınız güzel olabilir.Bunu yapabilecek en iddialı ve size en çok güven yere yaptırmalısınız.Özelden yazarsanız aynı yerde ektirmiş bulduğum kişilerin linklerini size gönderebilirim.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 22 Ağustos 2015, 14:49:30 »
Merhaba arkadaşlar bugün ekimin üzerinden tam 45 gün geçti. Süreç erken ama sizlerinde yorumunu almak için özellikle ön bölgedeki çıkışları gösterebilmek adına biraz fazla foto yüklüyorum. Flashlı ve flashsız her türlü fotoğraf çektim.Siz ayrımını yaparsınız.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 22 Ağustos 2015, 14:52:07 »
Ön bölge dikkat çekiyor.
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 22 Ağustos 2015, 14:54:15 »
Şakaklar
  • Greft Miktarı 3100

aydeniz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 25 Ağustos 2015, 12:15:22 »
KARDAŞ SENİN SAÇLARIN ÇOK GÜZEL OLMUŞ HANGİ HOCA EKMİŞ SAÇLARINI ONU ÖĞRENMEK İSTERİM BİDE YENİ RESİMLERİN VARMI  YÜKLERMISINIZ SENİN EKTİRDİGİN YERDEN FİYAT ÇOK FAZLA DİGERLERİNE GÖRE

Zeyer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #65 : 25 Ağustos 2015, 13:09:15 »
İron şakak kısımlardaki kök çıkışları bariz belli oluyor yalnız işaretlediğim alanda şoka uğramamış teller görüyorum onlar dökülmemiş tünelin içindeki kökler belliki bir çıkış yolu arıyor yüzeyde kalan saç tellerine ulaştıkları anda onları yukarı itekleyerek mutlu sona ulaşacaklar gibi görünüyor 

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 25 Ağustos 2015, 14:42:03 »
Buraya ulaştığımda bana Cemil diye biri geni dönüş yaptı. Kendisini tanıyor musunuz? Doktor mudur, yoksa danışman tarzı bir görevli mi?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 25 Ağustos 2015, 14:55:22 »
@aydeniz 3 gün önce fotoğraf ekledim. 3 günde büyük bir değişim olmaz. 60 günde tekrar yüklerim.

@zeyer hocam kökler görünüyor, bazıları kalın şekilde çıkıyor kimisi ince şekilde. Bu da biraz heyecan yaratıyor.3 ay sonrasını çok merak ediyorum. Şakaklarda dediğiniz gibi, şok dökülme döneminde saçların tamamını kaybetmedim.

@Suedaht İlk mail attığımda mailimi cevaplayan kişi Cemil beydi , oranın saç ekim koordinatörü. Ben telefon ile ekim öncesi ve sonrası greft alımını yapan Sami bey ile iletişim kurduğumdan bu konuda çok bilgi sahibi değilim.
  • Greft Miktarı 3100

aydeniz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 25 Ağustos 2015, 19:43:17 »
ödeme yi nasıl yaptın bazı yerlerde 3.5 şeklinde sen fazla ödeme yaptın bilinçlimi yaptın yoksa haberin yokmuydu fiyatlar hakkında
bide ekim yapan hocalar acaba plasttık cerah mı yoksa,,,

tolgaali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 26 Ağustos 2015, 22:54:52 »
iron maden kardeşim öncelikle ilgilendiğin cevap verdiğin için çok teşekkür ederim çok mersi seni bir ara sende müsayit olduğunda senin dilediğin yerde bir çay kahve içerek hem saçını görürüm tavsiyelerini dinlerim hemde yeni bir arkadaşlık oluşturmuş oluruz ben buraya @ mail adresimi yazayım oradan da buradan da yazışırız tolgamuski@hotmail.com tekrar teşekkür ederim inşaallah güzel sonuç alırsın

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 27 Ağustos 2015, 06:26:41 »
Rica ederim..Ayrıca iyi dilekleriniz içinde teşekkür ederim. 

Elbette, elimden geldiğince tüm tecrübelerimi aktararak yardımcı olmak isterim.Size mail attım aynı zamanda buradan özelden de mesaj atabilirsiniz. Müsait zamanda görüşebiliriz.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2015, 20:12:45 Gönderen: İron-Maiden »
  • Greft Miktarı 3100

game34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 27 Ağustos 2015, 21:23:53 »
Merhaba  İron-Maiden ilaçlarla ilgili sorularınız olduğunuzda sorabilirsiniz dediğin için danışmak istedim solgar biotin 5000 veya xpecia tablet almak istiyorum ancak bunlar arasında kararsız kaldım acaba ekilmiş kökleri besleyecek diğer dökülmeyen eski saçları besleyecek ve şok dökülme sürecini en az şekilde dökülmeye yardımcı olacak olan hangisi olur sence

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 28 Ağustos 2015, 01:52:27 »
Merhaba Game34,

Xpecia tabletin içerisinde sadece 2 mg biotin bulunuyor. Solgar biotin ise 5 mg içeriğe sahiptir. Biotin bildiğimiz üzere H vitaminidir. Bu vitaminin saça etki edebilmesi için 2,5 mg doktorlar tarafından yeterli görülüyor. Ancak kimi doktorlar 5-10 mg biotin kullanımını da saça etki etmesi bakımından şart koyabiliyor.

Ben ekimden sonra Solgar biotin 5 mg başladım. 1 aylık süreçten sonra da araştırmalarım doğrultusunda Medobiocomplex kampsülü de tedavi sürecine ekledim. Medobiocomplexi tercih etmemin sebebi Xpecia'ya göre içerik bakımından oldukça güçlü olmasıdır. Eğer iki kapsülü karşılaştırırsan içerik farkını görebilirsin. Ayrıca kapsülün yanında biotin şampuan veriliyor. Biotin şampuanı da oldukça güzel şuan için çok memnunum.

Şok dökülme konusuna gelecek olursak, saçlara gözüm gibi baktım ve biotin takviyeleriyle saç ekimi sürecini destekledim. Şok dökülmeye çok bir etkisi olsa emin ol bende etkisi büyük olurdu. Şok dökülme kişiden kişiye değişiyor. Ancak bu takviyeler saçların şok dökülmeden sonra çabuk çıkmasını ve hızlı uzamasına şüphesiz büyük katkı sağlıyor. 45. gün fotoğraflarıma bakarsan çıkışları görebilirsin. 45 gün çok erken bir süre olmasına karşın, bu takviyelerin süreci hızlandırması konusunda etkili olduğunu düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2015, 13:50:22 Gönderen: İron-Maiden »
  • Greft Miktarı 3100

goldheart

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 28 Ağustos 2015, 02:56:32 »
Arkadaşın bir tablet xpeciada 2 mg biotin var ve günde iki tane kullanılması tavsiye ediliyor ve bida yetrli bir dozaj

game34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 28 Ağustos 2015, 10:26:55 »
bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler solgar biotinin daha verimli olması nedeniyle onu alayım o zman. ilk ay günde 2kapsül kullanarak desteklemeyi düşünüyorum çok sağolun tekrardan

Facebook Twitter Instagram