Gönderen Konu: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft  (Okunma sayısı 143674 defa)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 7 Temmuz 2015 Saç Ekimim 4100 greft
« Yanıtla #46 : 07 Ağustos 2015, 22:05:00 »
Hocam Xpecia çok duydum araştırdım ama içeriği bana zayıf geldi alternatif seçeneklere göre.

Shen min tablet kullandım geçmiş yıllarımda ama rogaine ile kombine etmiştim ,etkisini kestiremiyorum..

http://www.vitaminler.com/urun/dermoskin-medobiocomplex-e-erkek-60-kapsul-5795

Medobiocomplex diye bir şey var içerik olarak baya iyi , biotin şampuanı da araştırdığım kadarıyla memnuniyet verici..hem şampuanla biotinli takviye , hemde bu vitaminleri içeren bir içerikle mevcut saç tellerine olumlu katkı yapabilir düşüncesindeyim..

Ancak xpecia , shenmin ve medobiocomplex arasında kararsız kaldım..sizin düşünceniz nedir ?
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

serkan1299

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 07 Ağustos 2015, 22:17:35 »
arkadaşım inş sonuçların gzl olur.benim yaşımda 21 finasterid ve minox başlıyacaktım bu sıralar ilaç hakkındaki düşüncülerin neler pek olumlu bakmıyosun sanırım ?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 07 Ağustos 2015, 22:24:36 »
Dostum finansterid 2 sefer kullandım birinde yan etki görmemiştim , diğer kullandığımda çok yan etkisi oldu ve sıkıntı yaşadım..Bir daha asla bulaşmam..Yan etki yapmıyorsa elbette kullanabilirsin , deneyebilirsin..Bıraktığında yan etkileri geçiyor bir süre sonra..

Minoxidille çok iyi sonuçlar elde ettim , hatta yoğun bir saç ektirmiş kadar başarılı sonuçlarım vardı..Bu başarıları Rogaine ve yerli Rogan marka minoxidil ile elde ettim.İki defa harika sonuçlarım oldu..Orijinal bulabilirsen Rogaine gerçekten efsane..Köpük olanı kastetmiyorum..

Tabi minoxidilin yanına destek olarak , dermaroller , azalderm , tretin kremler ,biotinler , shen min tabletler , ketokonazol içeren şampuanlar , neler neler , bir sürü kombinasyonlarla başarılar elde ettim..Ha diyeceksin madem başarı elde ettin , saçlar nerede ? Dostum malesef 6-7 ay sonra saçlar tekrar dökülüyor , buna minoxidil için döngü diyorlar ama ben döküldükten sonra şevkimi kaybettim..Ama bir süre sonra tekrar başlayıp toparlayabiliyorsun saçları..Sürekli kullanabilirim , devamlılık arz edebilirim diyorsan elbette kullanabilirsin..

Şuan için minoxidile çeşitli karışımlar katarak güzel başarılar elde edenler var , misal dutasterid atıyorlar..Ya da miracle losyon diye bir şey kullanıyor saç sorunu yaşayanlar , onun da içeriği ve sonuçları güzel görünüyor..Sadece minoxidile odaklanma , bu karışımları da bir araştır..finansterid kullanmazsan bunu lokal olarak uygulama şansın var..Dediklerimi bir araştır ve tedaviye başla , saçlarını gördüm ve yaşın müsait..Saçlarını ilaçlarla baya bir toparlayabilirsin , morelini yüksek tut..Ben inanıyorum , sende inan.
  • Greft Miktarı 3100

serkan1299

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 07 Ağustos 2015, 22:35:49 »
zaman ayırıp o kadar şey anlatmandan dolayı tşkkrler dostum. o dediklerinin hepsini araştırdım fakat ne zaman kafamı minox yada başka tedaviyi uygulasam 2 gun sonra bırakıyorum ya daha kotu olursa diye.inanın abilerim bu yaşlarda dökülme yaşamak daha kötü özgüven fln kalmıo insanda .hele üniversitedeyseniz adamların sıktığı jöleyi vaksı görünce benim suçum neydi allahım diyosunuz . inş bi çıkar yolu bulurum.ben aynı zamandna 3 senedir psikolojik tedavi ve bunla ilgili ilaçda kullanıyorum belki bununda bi etkisi olmuş olaibir bu sürece gelmemde neyse tekrar teşekrrler dostum inş istediğinden daha fazlasına kavuşurusn

Pardon21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 08 Ağustos 2015, 00:01:11 »
Dostum senin saçlar inci gibi masallah :) inşallah güzel olacak .

Amonra

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 14 Ağustos 2015, 19:34:01 »
Ekiminizi çok beğendim. (Maaşallah )bende 6 ağustosta ektirdim.kabuklar bugün dökülmeye başladı. Zaten çok sıkıldım artık. Erkeklerin saçlarını kazitmasi dikkat çekmiyor da ,saçını kazıtan bayan olunca şapka bile taksaniz millet acayip acayip bakıyor.
İnşallah sonuçlarımız harika olur da ,çektiğimiz sıkıntıya değer. Zira anestezi iğneleri berbat bir deneyim oldu benim için.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 14 Ağustos 2015, 19:44:29 »
Teşekkür ederim, bir bayanın ekimine ilk defa şahit oldum..Bizler iğneyi , acıyı çok kafaya takmıyoruz ama bir bayan için gerçekten ekim işi , erkeklere göre çok daha zahmetlidir..Bizler 4-5 ay sabrı zor gösterebiliyorken , sizin saçınızın uzaması yıllarca sürüyor.

Konu açıp fotoğraf yüklemeyi düşünüyor musunuz ? Ektirmeyi düşünen başka bayanlar için bir yol gösterici ve örnek olabilirsiniz.
  • Greft Miktarı 3100

Amonra

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 14 Ağustos 2015, 20:54:07 »
Daha önce saç ektirdigim halde yıllarca seyrek saçla gezip,her görenin "saçların ne kadar azalmış "demesinden bıktığım için birkaç ay kel bir kafayla gezecek olmak pekte etkilemedi beni.
Bende aylardır yabancı siteler haricinde saç ekimi yaptırmış bayan hiç görmedim. Aslında sayfa açmak dediğiniz gibi faydalı olabilir.fikir için teşekkür ederim.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 20 Ağustos 2015, 16:05:08 »
Hocam yeni fotoları ne zaman koymayı düşünüyosunuz?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 20 Ağustos 2015, 17:35:03 »
Saç ekimlerinde bir aylık süreçten sonra fazla değişim olmadığı için bundan sonra fotoğrafları daha uzun süreçlere yayıyorum.

2 gün sonra 22 Ağustos'ta 45 gün olacak..45 günlük fotoğrafları koyarım..Daha sonra 60 gün fotoğraflarını yüklerim..Bu şekilde kademeli olarak burada süreci paylaşacağım.
  • Greft Miktarı 3100

kampey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 21 Ağustos 2015, 16:10:40 »
@iron-maiden74 bu yerde ekim yaptıran başka birinden bahsettin sanırım. Onun resimlerini görmüşmüydün. Veya şöyle sorayım bu yerle ilgili yorumları referansları nasıl edindin? Elinde ne gibi veriler var paylaşabilirsen çok yararlı olacak.

Ekim öncesi resmin de çok çok kötü gelmedi bana açıkçası. Greftler nereye ekildi çoğunlukla?

@recipro bu ekimle ilgili greft sayımı yapabilirsin rica etsek?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 21 Ağustos 2015, 17:54:23 »
Kampey, yıllardır forumlardayım. Saç ekimi öncesi de geçmişimde kullandığım ilaç tedavileriyle saç forumlarından onlarca arkadaş edindim. Bu arkadaşlarımın hemen hepsi ekim yaptırdı. Kendileriyle görüştüğüm zaman nerede ekim yaptırmayacağımı ve nerelerin ihtimallerim arasında olacağını belirlemiştim. Resimlerini elbette gördüm.Biz bu sorundan dolayı çok sıkıntılar çektik. Haliyle ekim yaptıracağım yer çok önemliydi. Kendisiyle abi kardeş ilişkimiz var. Ekiminden çok memnundu ve benim içinde tavsiyede bulundu. Ama adını ilk defa duyduğum bir ekim merkezi ve hayatımda hiç gitmediğim bir şehirde bulunmasıyla haliyle şaşırdım. Oraya ektiren başka kişilerde buldum, fotoğraflarını inceledim görüştüm. Ekim yerini aradım iletişim kurdum, sıkıntılarımı paylaştım. Fotoğrafları gönderdim, incelediler. Daha sonra bir boşlukları vardı hemen gittim ektirdim. Her şeyin inciğini boncuğunu tüm detaylarıyla inceleyen ben, kısa sürede hislerime güvendim ve gidip ektirdim. İnternet'te merkez ile ilgili bir ekim sonucu bulabilmek çok zordu, bu konuda biraz problemler yaşadım. Ancak genel hattıyla referansla çalışıyorlar. Biri ektiriyor memnun kalıyor tavsiye ediyor. Zaten benimde öyle oldu. Şehre gittiğimde de otogardan dönerken bile turizm firmasıyla muhabbet geçti, onun da yakınları ektirmiş memnun kalmışlar.Eğer Ordu'da veya çevre şehirlerinde yaşıyorsanız illaki örnekler bulabilirsiniz.

Ekim öncesi durum fotoğrafta biraz daha iyi çıkmış.Aslında daha kötü. Sonuçlar ortaya çıktığında ekim öncesi farklı fotolarda yüklerim. Ekimim hakkında olumsuz görüş bildiren hiç kimse olmadı. Bu nedenle iyi bir sonuç bekliyorum. Greftler alındığında 4000'i geçtiğimiz söylendi.Greftlerimin durumu da gayet iyiymiş ve oldukça güçlü. 2-3 hatta 4'lü greftlerim bile vardı. Hemşireye sorduğumda 4100 greft olduğunu söyledi. Greftler, her yere ekildi. Ben ön tarafı biraz daha yoğun istedim.Çünkü ikinci ekim gerekirse ön bölgeyle uğraşmak yerine orta kısım veya tepeye yoğunlaşılmasının daha doğru olacağını söyledim. Kanalı açan doktor, tepenin de güze olacağını söyledi. Benim tahminim tepe biraz seyrek olabilir.Benim için saç derisini görünmemesi yeterli. Seyrek olması önemli değil. Ancak ön bölge seyrek olmazsa gerçekten mutlu olacağım. Sonuçları beklemek hem zor hem de biraz heyecan verici oluyor. Yeni çıkışlar ve kökler görüldüğünde insan mutlu oluyor. Güzel sonuçları almak adına gereken her şeyi yapıyorum. Saçları güneşten koruyorum ve gerekli bakımını yapıyorum. Solgar biotin 5 mg yanına Medobiocomplex kampsülü ve biotin şampuanda ekledim. Kullandığım ilaç ve şampuanların sonuçları biraz erken ortaya çıkaracağını tahmin ediyorum.Ekim öncesi saçlarımın zayıf olması nedeniyle de ilaçları onları güçlendirme adına kullanıyorum. Ekim saçlarının erken çıkmasına ve kalın telli olmasına da illaki etkisi olacaktır.

Greft sayımı hakkında Reci yorum yaparsa bende memnun olurum. Yarın 45. gün fotoğraflarını yükleyeceğim. Merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.
  • Greft Miktarı 3100

Zeyer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #58 : 21 Ağustos 2015, 22:40:23 »
Güzel bir ekim olmuş İron sonucu güzel olacak inşallah

kampey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 22 Ağustos 2015, 12:07:57 »
@iron-maiden74, bu yerle bende görüşmüştüm bir kaç gün önce, kendilerinden eminler gerçekten. Bana 2 seansta tamamen kapatırız dediler. bazı yerler ise tek seansda 4500-5000 greft ile kapatırız dedi. senin saç 4 bin ise benimkine 6-7 ister gerçekten. 

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=57.msg985#msg985

karadeniz ekim merkezi yıllardır aynı ekiple çalıştığını söylüyor. ertuğrul bey kanal açıyor Sami bey de kök çıkarıyor diyor. hemşirelerde ekiyor herhalde. doğrulayabilir misin bu bilgiyi acaba?

bir kaç yerden daha cevap bekliyorum ben. bu arada seni takip ediyor olacağım karar vermeden önce. Diğer referanslara ait resimler elinde var mı? bir şekilde gösterme şansın olur mu?

Facebook Twitter Instagram