Gönderen Konu: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft  (Okunma sayısı 143672 defa)

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft
« Yanıtla #301 : 05 Mayıs 2016, 12:47:26 »
10 ay olcak yakinda. Gelisme var mi yeni? :)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #302 : 07 Mayıs 2016, 17:09:18 »
Banyo, flashlı ve flahsız olarak sağ ve şol şakak görünümü.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #303 : 07 Mayıs 2016, 17:10:32 »
Banyo ışığında flahsız, banyo ışığında flahslı, gün ve gün ışığında fotoğraf.
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #304 : 07 Mayıs 2016, 17:28:27 »
Merhaba arkadaşlar, bugün ekimden bu yana 10 ay geçti. Son 1,5 aydır gelişme olmadı ve ekim süreci tamamlandı diyebilirim. Artık pek bir çıkış olacağını zannetmiyorum, belki hacim ve %5-10'luk bir artış olur.

Ekim sonucunu doğru olarak analiz etmemiz için, ekim öncesi banyoda çektiğim flashlı fotoğraf ile bugünki halinin flashlı fotosunu aynı ışık altında, aynı telefon ile flashlı olarak çektim.(Flash'ın saçlı bölge üzerinde vurduğu bölge bile aynı :) )

Saç ekimim ile ilgili düşüncelerim şunlar, tepe bölgesinde açıkçası çok ümitli değildim, biliyorsunuz tepe ekimi başarı oranı düşük. Ama benim tepe bölgesi baya açılmıştı ve tepede ekilenlerin tamamı çıktı diyebilirim, tepe bölgesinin ekiminden memnun kaldım. Ön bölge için ise bunu tam olarak söyleyemem. Ön bölgeye aslında sık bir ekim yapılmıştı, zaten şok dökülme sonrası görüntüye baktığınızda çok iyi duruyordu. Ama ön bölge seyrek oldu. Ön bölgede çıkan saçlar baya ince, belki de bu yüzden sık bir görüntü edinemedim. Ön bölgedeki memnuniyet oranım tepe bölgesine göre düşük. Saçların doğallığı konusunda ise bir problem yok, aşağıya doğru taranabilecek doğal bir saç isteğim vardı, bu karşılandı bu açıdan memnunum. Ekimimden %60-70 oranında memnunum.
  • Greft Miktarı 3100

FFCC

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #305 : 08 Mayıs 2016, 14:22:06 »
İron Maiden hocam bence senin saçların oldukça başarılı oldu. Ön tarafların çok kalın olmasıda doğal görüntüyü bozabiliyor. Mesela benim ön taraf saçlar kalın olduğu için çok sık duruyor. Ama yakından bakılınca ekim olduğu anlaşılıyor.. Yani ön tarafın ince telli olması bence daha iyi. Ekim %90 tamamlanmış diyebiliriz ve bence daha gelişme olabilir. Mesela bende kendi ekimimde saçların az daha incelip doğallaşmasını ümit ediyorum..

Sonuç olarak ekim öncesi ve sonrası ekimin başarılı olmuş. İstediğin gibi öne doğru tarayabiliyorsan sorun yok demektir. Hayırlı olsun. :)

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #306 : 08 Mayıs 2016, 14:25:48 »
bencede eski ile karsilastirinca hic fena degil ama tabii önemli olan senin ne düsündügün

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #307 : 10 Mayıs 2016, 00:25:07 »
FFCC hocam, saç telleri kalın olsa ayrı sorun, ince olsa ayrı sorun :) Benim ön bölgedeki saçlarım ince telli olduğu için kapatıcılık oranı düşük.

Benim 2000-2500 greftlik bir ekime daha ihtiyacım var ama ne zaman yaptırmam gerektiği konusunda emin değilim.

Bir diğer sorunum da şu, ev ortamında veya kapalı alanlarda saçlarım sipsiyah ve canlı görünüyor, gün ışığında cansız ve soluk görünüyor. Bu durum zaten fotoğraflar da da ortaya çıkıyor. Bu duruma nasıl bir çare bulabiliriz? (Bunun ekimle alakası yok, saç yapımdan kaynaklı)

Kapalı ortamlardaki ki gibi koyu ve canlı dursa aslında iyi duruyor.
  • Greft Miktarı 3100

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #308 : 10 Mayıs 2016, 00:50:48 »
Hocam eminimki su an eskisinden daha genc gözüküyosun :) evet haklisin tam 100% basarili bi ekim olmamis ama yinede degisim olmus baya. Eski resmine bakinca baya belli oluyo.

Eski resminde baya saci dökülen birisin. Hatta kel oldugun belli :) Ama yeni halin öyle degil. Hic göze batmiyo. Ve dogal duruyo.

Cansiz saclar icin alman forumunda bi ürün tavsiye ediyo cogu. Türkcesi silika jel. Günde 15ml. Ben denemedim ama alicam. Biotinle birlikte kullanicam. Saclari daha kalin ve kuvvetli cikartiyomus.

safkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #309 : 11 Mayıs 2016, 01:04:40 »
iron sonuclar bence iyi olmus , yeni saclarin ve hayatin simdiden hayirli olsun :)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #310 : 11 Mayıs 2016, 02:11:26 »
Teşekkürler arkadaşlar,

Nizz hocam, kullandıktan sonra konu açıp bilgilendirme yaparsan mutlu oluruz veya tecrübelerini mesaj atabilirsin.

Safkan teşekkürler..

Eskiden toppik kullanırken, çok fazla kullanmam gerekiyordu kapatabilmek için. Şimdi çok çok az kullandığımda hem baya güzel oluyor hem de topiğin anlaşılması çok çok zor bir hal alıyor.

Bir ara toppikli fotoğraf da yüklerim.
  • Greft Miktarı 3100

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #311 : 11 Mayıs 2016, 10:20:01 »
Hocam eminimki su an eskisinden daha genc gözüküyosun :) evet haklisin tam 100% basarili bi ekim olmamis ama yinede degisim olmus baya. Eski resmine bakinca baya belli oluyo.

Eski resminde baya saci dökülen birisin. Hatta kel oldugun belli :) Ama yeni halin öyle degil. Hic göze batmiyo. Ve dogal duruyo.

Cansiz saclar icin alman forumunda bi ürün tavsiye ediyo cogu. Türkcesi silika jel. Günde 15ml. Ben denemedim ama alicam. Biotinle birlikte kullanicam. Saclari daha kalin ve kuvvetli cikartiyomus.

Nizz selam,

Ya bu silika jel, nemi alsın içine koyulduğu şey bozulmasın diye üretilen paketler halinde ki silika jel değil mi? google silica gel yazıp, görebilirsin dediğim şeyi. Tam olarak detay verebilir misin ne olduğuna dair. Minoxidil veya finasteride veya bunların içindekileri içermeyen şeylere kesinlikle karşı değilim kullanmaya :)

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #312 : 11 Mayıs 2016, 16:00:05 »
Hayırlı olsun hocam sonucun ve yeni saçların

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #313 : 11 Mayıs 2016, 21:45:57 »
gayet iyi görünüyor saçların ... bu arada yedigimiz banı da unutmadık kırgınım sana neyse :)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #314 : 11 Mayıs 2016, 22:04:40 »
Teşekkürler arkadaşlar, inşallah az da olsa biraz daha artış olur.

Onur hocam, mesaj attım size yanlış anlaşılma, darılmaca olmasın.
  • Greft Miktarı 3100

Facebook Twitter Instagram