Gönderen Konu: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft  (Okunma sayısı 143678 defa)

Aslan888

• Ziyaretçi
Ynt: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft
« Yanıtla #271 : 01 Mart 2016, 15:01:55 »
Hocam gelisme varmi ???

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #272 : 01 Mart 2016, 16:32:02 »
4ay ve 12ay sonucu. Sol sakaka dikkat. Kapaniyor oralar.
kimin ekimi hocam bu

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #273 : 01 Mart 2016, 18:49:25 »
4ay ve 12ay sonucu. Sol sakaka dikkat. Kapaniyor oralar.
kimin ekimi hocam bu

yabanci siteden alinti onur. dr rahaldi galiba

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #274 : 08 Mart 2016, 17:45:38 »
8. ay fotoğrafları
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #275 : 08 Mart 2016, 17:46:43 »
8. ay
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #276 : 08 Mart 2016, 17:57:44 »
Selam arkadaşlar, 8. ay bitti..

Fotoğraflar, her zamanki gibi banyo ışığında flashsız, banyo ışığında flashlı, gün ışığında flahsız ve günışığında flashsız olarak ekledim.

Ev ortamında saçlar gayet güzel duruyor ama gün ışığına çıkınca haliyle seyrekleşiyor..Günışığında da evdeki gibi dursa tadından yenmez :)

Ev ortamındaki fotoğraflar normalden daha iyi çıkıyor, günışığındaki fotoğraflarda normalden daha kötü çıkıyor..İkisinin ortasını hesap edin..Benim telefon ancak bu şekilde çekiyor. Bu yüzden farklı ortamlarda fotoğraf koymaya özen gösteriyorum..Saçlar şuan biraz dengesiz, biri uzun biri kısa, bazı saçlar normalden hızlı uzadığından bazen kendim de bu saçları kesiyorum..Saçların uzama hızları şuanda aynı değil..Tıraş olduğumda daha derli fotoğraflar yüklerim..

Dönor fotoğrafını kendi başıma bir türlü çekmeyi beceremedim, birkaç gün sonra yükleyeceğim..Dönor alanla alakalı pek bir sorun yok zaten.

Günışığındaki saçların rengi hoşuma gitmiyor, bu benim saç yapımla alakalı..Kapalı ortamlarda sipsiyah ve güzel duruyor, günışığında solgun duruyor..Acunun reklamlarında Just For Men diye bir ürün var, bir kere yıkıyorsun ve saçlar doğal rengine dönüşüyor diye, belki ilerleyen zamanda öyle bir şey deneyebilirim.

Sol şakağın üst bölgesinde ufak bir boşluk var, orada saçların çıkmasını hala bekliyorum..Sanırım daha bekleyeceğiz..
  • Greft Miktarı 3100

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #277 : 08 Mart 2016, 18:02:34 »
iron geriye taranmis bi resimde ekliyebilirmisin?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #278 : 08 Mart 2016, 18:10:53 »
Arkadaşlar benim öncesi halimle ilgili problem yaşanıyor..

Banyoda fotoğraf eklememin sebebi, ekim öncesi fotoğrafları orada çekmiş olmam..Bu yüzden fotoğrafları ekim öncesi banyodaki flashlı ile kıyaslıyorum..Şuan yaptığım kıyaslamada aradaki fark görünüyor..İlki 8.ay önce aynı banyo ve aynı ışık altında aynı telefon ile flashlı, ikincisi de yine aynı şekilde.
« Son Düzenleme: 08 Mart 2016, 18:19:19 Gönderen: İron-Maiden »
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #279 : 08 Mart 2016, 18:16:21 »
Norveçli, dönor alan ile birlikte geriye taranmışta atacağım en kısa sürede.

Geriye taradığımda seyrek oluyor, çünkü ön bölge tam istediğim gibi olmadı..Tek pozitif nokta, ön tarafı aşağıya doğru hep taradığım için doğal duruyor..Açıkçası tepe bölgesi için hiç umutlu değildim ama tepe bölgesindeki sonuç ön bölge ile nerdeyse aynı oldu.Ön bölgeye sık mı ekilmedi, yoksa saçların bir kısmı mı çıktı anlamadım..İkinci ekim yaptırdığımda ön bölgeye ağırlık vereceğim, biraz da tepeyi sıklaştırdım mı baya iyi olur diye düşünüyorum..Ekim öncesi toppik kullandığımda çok toppik kullanıyordum ve artık iyice belli olmaya başlamıştı, şimdi istediğim şekli verip çok az bir toppik kullanımı ile doğal bir görüntü sağlayabiliyorum..Bir sonraki fotoğraflarda, hem dönor bölge, hem geriye taranmış hemde toppik kullanımı ile nasıl bir görüntü yakaladığıma dair fotoğraf atacağım.
  • Greft Miktarı 3100

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #280 : 08 Mart 2016, 18:25:27 »
İron maiden, saclarının gelişimine iyice baktım biraz yavaş ilerledi ama bence sinsi sinsi saclar yerleşmiş ve boşluk oyle göze batan bir yer yok. Sadece benim takıldığım on hat boyu saclar oranın durumu Nasıl bilemiyorum çünkü saclar kapatıyor. Sac rengi tonu yanlarla ayni bu avantaj bunun ekimle degil kişinin sacıyla alakası olduğunu düşünüyorum bu konuda şanslısın. Senin bugünkü saclarını görünce moralim düzeldi benim aralarda ki saclar dolarsa gerçekten iyi olacak gibi.

Birde gun ışığı gerçekten ince saclarin görünmesini engeller normal evde de sac derisi kararınca dediğin gibi daha yogun gorunuyor. Doktorun sac cikislari icin bisey söyledi mi yanı 1 seneye kadar çıkış olur gibi birşey ?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #281 : 08 Mart 2016, 18:33:52 »
Halac ön bölge de bir çizgi yok, dağınık çıkmış ve seyrek..Ama mesela bu aralar baktığımda çizgiler oluşmaya başladığını görüyorum..Belirli bir kısımda ön çizgi oluşmuş..Bunu 8 ayda farketmem çok acayip bir durum..Biliyorsun normalde en erken ön hat çıkar ve çizgi belirir, bende ise tam tersi oldu..İlerleyen aylarda daha iyi olacaktır ama ön bölge biraz sık olsaydı çok memnun kalırdım..

Ekim merkezi ile en son 6.ayda konuşmuştum ve 8-9 ay sonra iyi olacağını söylemişlerdi..Ben daha gelişeceğini düşünüyorum çünkü yakınımda olsan ve saç derimi incelesen devam edeceğini zaten kendinde söylersin ama bunu fotoğraflarla gösteremiyorum, gözükmüyor..Ekim ile ilgili değerlendirmemi 1 yılın sonunda yapacağım, şuan sadece fena değil diyebilirim..Biz seninle biraz beklentiyi yüksek tuttuk ama gerçekte de olacağı bu kadar falan oluyor.
  • Greft Miktarı 3100

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #282 : 08 Mart 2016, 18:52:21 »
İron on hatta ekim öncesi sacın yokmuş ve on hatta cok sık degil ama baya bi ekim yapılmış benim saclarin one taramamla geriye dogru taramam arasında hic fark yok. Senin çıkan sacın kadar benim sacım çıksa benim memnun eder çünkü ara ara saclar cikti bende ve o çıkan saclar bile kapatıyor bende. Ve benim memnun olmadığım nokta var olan saclarımın yanındaki saclar sende tam tersi olmuş orta ve tepe iyi kapanmış hatta verkeksin 3-4 ayı daha olmasına göre baya baya iyi.

Aramıza 3 ay fark var bu uç ay benim icin cok önemli Seninde 6. Aydan sonra bi atak yapmıştı. Yalnız su dikkatimi cekti sitede ki en doğal ekimlerden birisin bence çünkü bu kadar yatay ve ton farkı oluşmaması cok önemli. Zaten senin on hatta ekilen sacların hepsi şuan çıksaydı herkeste su ifade olurdu bambaşka biri olmuşsun süper derlerdi. Bende ekimden kalkıp cok sık bir sonuç beklemiyorum ama biraz göze hitap edecek cok boşluk olmayacak sekle girecek bir sac bence sen bu sonuca yaklaşmışsın.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #283 : 08 Mart 2016, 19:21:52 »
Çok doğru tespitler halac, şöyle bir durum var zaten kişi aynada daima ön çizgisini görüyor, doktorlarda zaten bunu koz olarak kullanıyor..Benim  ön çizgi dediğin gibi sık olsaydı herkes muhteşem derdi..Ama şuanda da fena değil bence...Ben zaten saçlarım çok gür olsa bile yukarı taramayı sevmiyorum..Çok az bir toppik kullandığım zaman günlük hayatta çok güzel bir görüntü oluşuyor..Senin ekiminde de ön çizgi çok iyi olmasa da güzel bir sonuç ortaya çıkar..En fazla çok az bir toppik kullanımı ile çok rahat bir şekilde dolaşabilirsin..Ben ilaç tedavisi uygulasam bu saçları çok iyi hale getiririm ama çevremi ve kendimi toppiğe alıştırdığım için bu yola başvurmak istemiyorum..Benim için çok zor bir süreç olur.
  • Greft Miktarı 3100

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #284 : 08 Mart 2016, 22:15:49 »
İron bence saçların iyi oldu yukarı boşluklar dahada kapanıcaktır verteks de gelişme geriden geliyor senin saçlarda tıpkı benim gibi bazı diğer ekim yaptıranlara göre geç gelişiyor. İkinci bir ekim düşünüyorsun galiba çok zor olmıyacakmı dersin ?

Facebook Twitter Instagram