Gönderen Konu: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft  (Okunma sayısı 143707 defa)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft
« Yanıtla #165 : 17 Aralık 2015, 16:42:53 »
Şuan için benim içinde yetersiz, ancak dediğim gibi süreç biraz yavaş ilerliyor..Tepe bölgesinde ince saçlar ve tüyler çok var. Oradaki saçlar hacim kazansa ve kalınlaşsa tepe kapanır gibi gözüküyor. Ön, orta ve şakaklarda yine ince saçlar var. Hacim kazanıp kalınlaştığında yine görüntü değişecektir. Tereddütüm, ön çizginin sık olmaması, çünkü ön çizgi ilk çıkan yerler ve bana da sık ekildi, inşallah çıkarlar.

Benim ekim biraz sık yapıldığından dolayı saçların çıkış süreci uzun olabilir. Bende dökülmelerde devam ediyor. Ekilen saçlarda ve mevcut saçlarda tekrar 2. bir dökülme olduğunu düşünüyorum. Yıkamalarda dökülen saçlarım genelde minik saçlar..Geri geldiklerinde yine sonuç değişebilir. Saçların uzama hızı da biotine rağmen yavaş..Şakak üstünde de çıkan saçlar var ancak uzamıyorlar. Benim nihai sonuçların ortaya çıkması 9-12 ay aralığında olacak diye düşünüyorum. Şimdilik bir süre daha beklemedeyim, eğer gerekirse ilerde ilaç tedavisine başlamayı düşünüyorum.

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #166 : 17 Aralık 2015, 17:00:16 »
Saçların uzama hızı bendede sıkıntı eskidende sıkıntıydı acaba ara sıra soğuk suylamı yıkamak lazım ?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #167 : 17 Aralık 2015, 17:03:08 »
Arada soğuk suyla yıkıyorum, pek bir şey fark ettiğini düşünmüyorum.

Saçın genetik yapısıyla alakalı bence, biotine rağmen çok fark olmuyor..Kiminin saçı hiçbir şey kullanmadığı halde bizim iki katımız daha hızlı uzuyor :)
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

aydeniz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #168 : 17 Aralık 2015, 17:21:42 »
doktorun ismi ne acaba

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #169 : 17 Aralık 2015, 17:26:27 »
Dostum 5 ay dolmuş ama çokta pek bişey değişmemiş gibi. Zannedersem sende yavaş ilerliyor sanki. Çünkü forumda genelde 3-6 aylarda patlama yapıyor genelde. İstersen minoxil kombini yap süreci hızlandır bence. Bende ekim belli olana kadar minox kullanmayacaktım ama fikrim değişti sanki başlayacam heralde

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #170 : 17 Aralık 2015, 17:47:41 »
Dostum ekim öncesi yüklediğim foto, banyoda çekilmiş bir foto, onu bir önceki sayfadaki attığım banyodaki fotolarla kıyaslayabilirsiniz. Gün ışığı kıyaslaması sizleri yanıltır.

Gelişme elbette var, şuan için %30 civarında artış olduğunu söyleyebilirim. Fotoğraflar çok yanılttığı için her türlü foto yükledim. Birde şöyle bir durum var, farklı merkezlerde de ektiren ve erken yaşta ekim yaptıran bazı kişilerle de iletişim halindeyim, onlarda da süreç yavaş ilerliyor. 50 yaşında bir amcanın saçları çok daha çabuk çıkabiliyor. Özellikle belirli bir alanı boş olan kişilerin ekimi de çok hızlı çıkıyor. Benim genel olarak az da olsa saçım olduğundan dolayı bir nevi sıklaştırma ekimi gibi oldu, buna bağlı olarak biraz gecikmeler yaşanabilir. Ekim merkezi benim saç ekimimden umutlu ve 3 ay sonra çok daha iyi olacağı görüşünde..5-6 aylık dönemlerde memnun olmayıp, daha sonra çok memnun olan kişiler var..Bu yüzden beklemeye devam edeceğim. Zaten umutsuz yaklaşmıyorum çünkü her geçen gün saçlar değişime uğruyor ama sadece süreç yavaş ilerliyor. 160 günlük sonuçlar 120 günde olsaydı çok memnun olurdum. 1-1.5 ay geriden gelmek benim için önemli değil, önemli olan çıkışların büyük oranda gerçekleşmesi.

İlaç tedavisi uygulasaydım şuan sonuçlar çok daha farklı olurdu. Ama ekimin sonucunu görebilme adına ve takip edenleri yanıltmama adına böyle bir uygulama yapmak istemedim. Süreç biraz daha ilerlesin, duruma göre ilaç kombinasyonu uygulayabilirim. Dilerim gerek kalmaz :)
  • Greft Miktarı 3100

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #171 : 17 Aralık 2015, 17:50:35 »
Bencede sende süreç yavaş ilerliyor çıkış miktarı biraz az ama bazı kişilerde 5.aydan sonra dahada bir hız kazanabili yor ...bendede tam aksi 5.ayda saçların yüzde 90 çıkmış oluyor geri kalan zamanda saçlar hacım kazanıyor ....inşallah senin durumunda süre ile alakali olsun da beklemek sıkıntı olmaz

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #172 : 17 Aralık 2015, 17:55:47 »
Sağlam hocam çıkan saçların dönor alandaki kalınlığa ulaşma zamanı ne kadar sürede gerçekleşti sizde?

Benim saçlardaki hacim ve kalınlaşma olduğunda şuanki görünüm ciddi oranda değişir..Zaten şuan ki zaman diliminde 5 günde bile saçlar çok değişiyor. Özellikle tepe bölgesinde yoğun tüylenme ve ince saçlar var.
  • Greft Miktarı 3100

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #173 : 17 Aralık 2015, 18:05:41 »
8.ayda normal kalınlığa ulaştı 10.ayda 2.ekimi yaptırdım 2.ekimi yaptırırken 2li 3lu greft lerin altta daha ince ve kısa kaldığını gördüm yani çoklu greft lerin tam anlamıyla normal kalınlığa ulaşması 1.5 sene gibi geliyor bana....ama ben kışa doğru ekim yaptırmak vw yaza saçlar imin çıkması için ekimden sonra 10.ayda ekimi yaptırdım

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #174 : 17 Aralık 2015, 18:14:31 »
Güneş ışınlarından korunma adına da gayet doğru bir karar olmuş bence..Zaten çıkışlarınızda erken gerçekleşmişti.

8.ayda kalınlaşma olduysa sizde, 3 ay sonra benim saçların görünümünde ciddi değişiklik olur diye tahmin ediyorum. Çünkü dönor bölge kalın telli ve ekilen alanlardaki saçlar şuan için ince..Zamanı var..Sitemizdeki bazı arkadaşların saç ekimlerinde ortalama süreçten çok daha erken sonuç alması sonucu beklentilerde yükseldi. Bu yüzden herkes 5 ve 6.aylarda baya iyi sonuçlar bekliyor..Ben ümitliyim, moral bozmuyorum ve çok daha iyi olacağını düşünüyorum..Bekleyip görelim bakalım :)
  • Greft Miktarı 3100

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #175 : 22 Aralık 2015, 00:28:44 »
Sac çıkışları na biraz daha yakın inceledim çıkış bir miktar daha olacaktir ve hacım kazanma olayı tam gerçekleşme mis ekim yerlerindeki saçlar renkleri daha soluk vertex bölgesi 1.seneyi bulur tam çıkışı on hat hem önce çıkan hemde en son oturan bölge önler dede gelişme olacak gibi görünüyor ama seni ne kadar tatmin eder bilmem valla bende bu kadar sac olsa ekim yerinin önünden geçmem . ..😀 ama su var ekim bence başarılı olacak benim gördüğüm tek sıkıntı ekilen lerin çıkmaması değil on hatta birazdaha sık ekilme mesi ......bence senin şu an için kaybin yok eken kişiler genel olarak dagatmis greft leri ...çok sıkıntı yaparsan on hatta 1000 greft çıldırtir saçları......dediğim gibi bence bir kayıp yok sadece on hat çok sıkı değil yoksa ekim başarısız değil ekilen ler çıkıyor ve çıkmaya devam ediyor hacım ve bir miktar daha çıkış toparlar gibime geliyor.....

salih34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #176 : 22 Aralık 2015, 01:17:18 »
evet bazı kişilerde  saç çıkışları .5. ve 6. ay hatta 7. aya kadar yoğun oluyor bizim forumda https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=47.10 raziel adlı arkadaşın . 5 .ayda yoğun saç çıkışları başlamıs 6. ay ve 7. inci ayda finiş yapmış bende 7 inci ay sonrası çok fazla hacim dışında çıkış olaçagını  sammıyorum. yani daha .5. ay  6.ay ve 7. ay var daha bence çıkışlar olucak hayırlısı...

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #177 : 22 Aralık 2015, 05:00:32 »
Demin italyan sac ekim forumlarinda gezinirken bu cocugu buldum. Ilk foto 6.aydan
2.ci foto 6.ay 3haftadan. Senin saclara benzettim olayi. Yani 6ay sonrasi cocukta resmen sac fiskirmis. Biraz moral ve motivasyon olsun sana hocam. Seninde bøyle olacak insallah. :)
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2015, 05:05:43 Gönderen: norvecli »

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #178 : 22 Aralık 2015, 09:49:24 »
liedholm sayfasına bak sanırım 2.ci sayfada sanırım arkadaşın saçları 6. aydan sonra nasıl atak yapmiş gör

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #179 : 22 Aralık 2015, 10:08:05 »
Evet Sağlam78 çok haklı bende şimdi inceledim. Gerçekten 100. gün fotolarına baktım o saçların 8. ayda geldiği sonuçlar olacağına ihtimal vermezdim. 5. ayda bile saçlar toplamamış ama 6. ayda artık kendini göstermiş beklemek lazım dostum sabır yapacak başkada bişey yok sanırım.

Facebook Twitter Instagram