Gönderen Konu: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft  (Okunma sayısı 143695 defa)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft
« Yanıtla #150 : 19 Kasım 2015, 20:12:17 »
@Kayyus, saç ekiminde yaşın bir önemi yoktur, 18 yaşından itibaren açıklığa bağlı olarak ekim yapılıyor. Benden küçük yaşlarda 20'li yaşlarda ekim yaptıran arkadaşlarım oldu. Önemli olan dökülmenin yoğun olarak yaşanmış olması, misal ben 2-3 sene öncede saç olarak iyi bir konumda değildim. Ancak ekimden önceki mevcut saça göre tabiki çok daha iyidi. O zaman ekim yaptırmaya kalksam, illaki birileri para için saç ekilir der ve 2000-2500 greftlik bir çalışma yapabilirdi. Ancak 2-3 sene sonra yani bu zamanlarda, mevcut saçlarımda yoğun olarak azalma olacağından şuan kötü bir görüntüde olacaktım. Eğer ciddi bir açıklığın varsa ve dökülmen sabitlenmişse ekim yapılır. Örneğin benim şu an yaptırdığım ekim, zaman olarak ve saç yapısı olarak benim için en uygun zamandı..Benim için mevcut saçlar döküldüğü zaman tekrar bir ekim gerekecek bu ekim sıklaştırma ekimi olacak..Ancak zamanı gelmeden yaptırmış olsaydım, 3 ve belki 4. ekime bile ihtiyacım olacaktı..Hep psikolojik hem de maddi olarak bu çok kötü bir durum..Yaştan dolayı ben erken sonuç alacağımı düşünüyordum, saçlar daha çabuk çıkar, daha çabuk uzar diyordum ancak öyle olmadı..Süreç normal seyrinde ilerliyor..Bunun sebebi olarak da ekimden önceki mevcut saçlarımın çok yıpranmış olmasından kaynaklandığını düşünüyorum..Ekim öncesi mevcut saçlarla, şuan ki mevcut saçlar arasındaki kalite farkını fotoğraflardan görebilirsin..Saçlara bakım yaptığım zaman gerçekten iyi bir konuma ulaşıyor..Benim tavsiyem ekimden öncede saçlarına gereken bakımı aylar öncesinden yapmaya başlamandan yana..

@Fluhayat, teşekkürler hocam ama şuan için yeterli değil..Ön çizgi normalde ilk çıkan ve oturan yer ama, bende henüz tam oturmadı..Bu biraz strese sokuyor ama inşallah oturacak..Perçem demişken, ekim yaptıran herkes saçların önlerini havaya kaldırıyor, ben öyle sevmiyorum..İnşallah bu doğallıkta geri kalanlar çıkarda, ön tarafları aşağı doğru tarayabilirim..

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #151 : 19 Kasım 2015, 21:59:00 »
İron hocam gercekten sürec gayet normal ilerliyor inşallah mükemmel bir saçlara kavuşacaksın saç ekiminden önceki fotonla şimdikini kıyasladığımızda arada çok fark var.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 19 Kasım 2015, 22:44:56 »
Teşekkürler hocam, bu kıyaslamaları insan kendisi yapınca doğru hesap edemiyor..Sizlerin kıyaslamanız daha objektif oluyor..İnşallah güzel olacak, bu illetten kurtulacam, tüm kalbimle istiyorum..

Şunu söyleyebilirim ki, bu süreç zarfında özellikle 120. günden sonra saçlar 2-3 günde bile değişikliğe uğrayabiliyor..Bazı tüyler birden kalınlaşıp saç olunca görüntüde yoğunlaşıyor..Gelişme gördükçe fotoğraf yükleyeceğim..
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

FFCC

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 19 Kasım 2015, 23:31:08 »
Gelişmeler harika iron maiden. :) Baya bir çıkışlar olmuş.. Hadi hayırlısı bakalım. Senin tepelerde de güzel gelişmeler olmuş ama..

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 19 Kasım 2015, 23:36:30 »
FFCC hocam, tepe geç gelişiyor, 6.aydan sonrasına beklenti oluşturuyorlar ama bende tam tersi oluyor..Tam tersi ön ve şakaklar geriden geliyor.

Tepe kapansın, ön çizgi ekimden sonraki görünümde oluşsun ve yoğunlaşsın, bu iş tamam diyeyim :)

Sizlerin yorumları pozitif etki yaptı, beklemeye devam..

Bir ay sonra 160. gün için tahmini olan var mı?
  • Greft Miktarı 3100

serkan1299

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 19 Kasım 2015, 23:50:05 »
dostum senin saçlar güzel olursa bende karadenize giderim inş forum donanımda iyi bir doktor bulayım dedim kafam daha çok karıştı inş çok iyi sonuç alırsın

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 20 Kasım 2015, 00:01:40 »
Hocam donanımforumda araştırma yapmaya kalkarsan, mevcut saçları da dökersin stresten :)

Forumda bir çok doktordan ektiren arkadaşlarımız var, hepsi sürekli fotoğraflarını güncelleyerek yüklüyor. Tek bir kişiye değil, herkesi gözlemlemende fayda var..Herkesin saç tipi, kalınlığı, dönor bölgesi ve açıklığı aynı olmadığından ekim sonuçları kişiden kişiye farklılık yaratıyor. Kafanda belirli yerleri belirle, hepsiyle birebir görüş ve canlı örneklerine bakmaya çalış, ardından içindeki sese göre tercihini yap..Eğer bu aralar ekim düşünüyorsan da, ben beklemen taraftarıyım..2-3 ay sonraya 6 ayı devirecek bir çok kişi olacak..Herkesi gör ve pişman olmama adına o zaman kararını verirsin..
  • Greft Miktarı 3100

serkan1299

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 20 Kasım 2015, 00:04:05 »
dostum dediğin gibi olan saçı da döktük  ;D

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 17 Aralık 2015, 13:43:31 »
Merhaba arkadaşlar, bugün 160. gün..Saçların nasıl olduğuna gelirsek, saçlar ışıklı ve ışıksız ortamda veya açık havada birbiriyle farklılık oluşturacak düzeyde görünüyor. Yani sizlere birkaç fotoğraf yüklesem, istersem çok iyi bir şekilde de saçları gösterebilirim. Saç ekiminde genelde kişileri yanıltan noktada bu..Kapalı ve ışıksız bir alanda çekilen fotoğraflar daima güzel görünür. Sizlere şimdi yaklaşık 10 fotoğraf yükleyeceğim. Hafif ışık altında, ışık altında flashlı ve normal gün ışığında ki fotoğraflar..Saçların görünümü dediğim gibi bulunduğun yere göre farklılık gösterdiğinden, ne fotoğraftaki kadar güzel, ne de fotoğraftaki kadar kötü diyebilirim. Sizler fotoğraftaki orta noktada, ne durumda olduğumu anlayın..Gün ışığındaki fotoğraflar, aslında mevcut saç durumuma en yakın fotoğraflar diyebilirim..
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 17 Aralık 2015, 13:46:35 »
Banyo flashlı ve flahsız(Işık az) ve gün ışığı..
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 17 Aralık 2015, 13:48:15 »
Gün Işığı
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 17 Aralık 2015, 13:51:46 »
Gün Işığı
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 17 Aralık 2015, 14:01:11 »
1 önceki sayfadaki 3 fotoğrafla birlikte toplamda 9 fotoğraf ekledim. Bir önceki sayfadaki fotoğraflara bakmayı unutmayınız.

Aslında şuan ki zaman dilimi için sonuçların çok daha iyi olmasını bekliyordum ancak süreç sanırım normal seyrinde ilerliyor..Ekim merkeziyle görüştüm ve 8. ay gibi memnun kalacağım belirtildi. Çıkan saçların hacim kazanıp, koyulaşması ve alttan yeni geleceklerle birlikte süreç tamamlandığında memnuniyet oluşabilir. Şuan ki zaman dilimine kadar hep ilerleme şeklinde süreç yürüdü, bundan sonraki süreçte de muhtemelen artışlarla devam eder diye düşünüyorum. Orta kısımlar şuan için iyi, önlerde sıklaşma ve tepedeki saçlarda hacim ve kapanma bekliyorum..Bakalım ilerleyen aylarda neler olacak..
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2015, 14:03:27 Gönderen: İron-Maiden »
  • Greft Miktarı 3100

serkan1299

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 17 Aralık 2015, 15:03:19 »
dostum morelini bozmak istemiyorum ama ilk fotonla son foton arasında %20 kadar falan fark var.4500 graftle sende hiç açıkklık kalmaması lazımdı

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 17 Aralık 2015, 16:20:59 »
Banada az geldi iron hocam. 4000 greftle daha iyi sonuc olmasi lazimdi. Ama daha vaktin var moral bozmak yok. Insallah saclar hacim kazanir ve kapanir acikliklar.

Facebook Twitter Instagram