Gönderen Konu: 7 Temmuz 2015 Ordu Karadeniz Saç Ekim Merkezi 4100 Greft  (Okunma sayısı 143665 defa)

tolgaali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 7 Temmuz 2015 Saç Ekimim
« Yanıtla #15 : 19 Temmuz 2015, 16:27:10 »
üstat öncelikle hayırlı olsun inşallah güzel bir sonuç alırsın seninle aynı sorunu yaşıyorum iyice sıkıldım ektirmek istiyorum fakat kafa çok karışık bir şahıs bir yerden memnun olurken diğeri aynı yerden şikayetçi haliyle kafa karışıklığı oluyor senden iki ricam var birincisi samsunda bir abi var o da ektirdi memnun demişsin onun ekim fotoları yokmu eğer fotoları atma  imkanın olursa süper olur nedeni ben iyice sıkıldım 1 ay içinde bu sorunu hayırlı bir şekilde çözmek istiyorum ikincisi bu adamların normal fiyatları nedir bunlar hakkında bilgi verebilir misin şimdiden teşekkürler

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 19 Temmuz 2015, 22:29:17 »
Teşekkürler tolgaali

Temennilerin için teşekkür ederim , biz sürekli kamerada görüşme yapardık eski halini oradan biliyorum , öncesi fotoğrafı varmı sormak lazım , eğer istersen , kendisinin onayını alırım ve tanıştırırım , Samsun'daysan müsait olursa gidip canlı bakarsın.İşinde gücünde olduğu için bir şey diyemiyorum..Benlik bir durum olsa istediğin zaman gel bir çay kahve içeriz.Normalde bende 6000 tl'lik bir fiyat almıştım ama bütçem o kadardı , bu konuda yardımcı oldular.Ben kendi çevremden ektirmek isteyenler olursa verebilmem için bir fiyat istedim , 4500 tl'lik bir fiyatla anlaşma sağladım.Sizi sıkıntıya sokmayacak ne kadar greft alınabilirse o kadar greft alıyorlar , yani greft başı fiyat durumu yok..Fiyat konusunda bilgim bu kadar , konuşursunuz , görüşürsünüz.Önemli olan ilk aşamada fiyattan ziyade başarılı bir ekimin olması..Yeter ki ekim başarılı olsun.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 20 Temmuz 2015, 07:39:05 »
Eğer ekilen 4000 greft in hepsi çıkarsa gerçekten çok başarılı bi ekim olur, çevreden ne gibi tepkiler aldin aileden ne gibi tepkiler aldin kardeşim

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 20 Temmuz 2015, 12:45:57 »
Hocam ekim yaptırdığımı kimse bilmiyor..Çünkü 3 gün Ordu'da otelde konakladım ve 3.gün ilk yıkama yapıldı...Otobüs yolculuğunun ardından 4.gün ailemin yanına döndüm..Aileden kimisi sormadı , kimisi bu ne hal dedi , bende kaşınıyordu , dökülüyordu kestirdim dedim.Biri kafanda bir şey var gibi dedi..Yara oldu dedim , ilaç kullanacağım dedim..Zaten kabuklar döküldükten sonra kimse davayı anlamaz..Kabuklardan dolayı biraz garip durabiliyordu.
3 arkadaşımla buluştum , 1'i saçları niye böyle yaptın dedi , dökülüyordu dedim..Diğer 2'si naptın saçına , saç falan mı ektirdin dedi , yok be oğlum ektirsem niye kel olayım dedim..İyice dökülsün ilerde ektiririm dedim..Saç ektirmiş gibi duruyor dediler , saçım böyle çıkıyor , yapısı böyle dedim , geçiştirdim..İnandılar :) Şimdiye kadar anlayan , ısrar eden olmadı..

Biraz yavaş uzuyor işte , biraz uzasın rahata ereceğim.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2015, 20:16:04 Gönderen: İron-Maiden »
  • Greft Miktarı 3100

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 20 Temmuz 2015, 22:06:41 »
Çok şaşırtıcı gerçekten kimsenin anlamamasi ama çok da iyi bi durum, ailenin anlamamasi tuhaf geldi

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 20 Temmuz 2015, 23:42:31 »
Hocam zaten toppik kullandığım için beni saçsız bilmiyorlardı , yani toppikten bile ailemin haberi yoktu..Ekim de aynı saç çizgisi üzerine yapıldığı için şüphelenmelerini gerektirecek bir durum yok..Saç ektirdiğimi düşünmeleri için önce beni saçsız bilmeleri gerekiyordu..Bu yüzden hem çevremin hemde ailemin böyle bir şey yaptırdığımı düşünmesi çok zor ve kafa karıştırıcı :)
  • Greft Miktarı 3100

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 21 Temmuz 2015, 07:54:08 »
Saçların uzadiktan sonra yine toppik düşünüyor musun, ektirdikten sonra veya ekim anında çok acı Çektin mi

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 21 Temmuz 2015, 13:23:40 »
Hocam kafaya vurulan iğneler biraz acıttı ama , acıyı problem yapmadım..Yeter ki iyi olsun dedim.

Saçlar çıktıktan sonra toppik gerektirecek bir durum olmayacak gibi , eğer olursa elbette kullanırım.
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 21 Temmuz 2015, 15:55:05 »
14.gün arkadaşlar , şok dökülme henüz başlamadı.
  • Greft Miktarı 3100

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 21 Temmuz 2015, 15:56:41 »
Dönor bölgeyi soran arkadaş içinde fotoğrafını yükledim..
  • Greft Miktarı 3100

figu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 21 Temmuz 2015, 16:26:51 »
hayirli olsun arkadasim kiskandim gercekten muhtesem olmus ben resul yaman 2 kez yaptirdim ilkinde berbad ekim oldum 3 bin anlastim ilk operasyon husrandi ikincisine ucretsiz yapti yine husran simdi 1 yil oldu tepem de aciklik kapanmadi arkadasim muhtesem olmus ya cidden sac ekimi yaptirdigin yer neresi bende dusunuyorum

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 21 Temmuz 2015, 16:56:00 »
Hocam çok teşekkür ederim , olumsuz tepki veren olmadı forumlarda ama ben temkinli şekilde 5-6 ay sonrasını bekliyorum..İnşallah güzel olacak..Ekimimle ilgili tüm bilgilerim konu içerisinde var , okuyabilirsiniz..
  • Greft Miktarı 3100

figu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 21 Temmuz 2015, 17:00:02 »
Cevap icin tsk ederim ekiminiz basarili sac sorununuzun ortadan kaltigini net söyleyebilirim ekiminiz cok hosuma gitti suan bende dusunuyorum sizin yaptirdiginiz yer olabilir ekim nasil gerceklesti alimlar tas bekletildimi yoksa direk alinip ekildimi greftler tas icinde beklemesi pek iyi degil kökler her nekadar kendi kaninizladabeslense  pek ic acici degil oyzuden sordum

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 21 Temmuz 2015, 17:12:01 »
Hocam teşekkürler , 14 günlük ekimden ilerisi anlaşılır mı ? Örneğin sizin 14 günlük halinizden farkı nedir ? Çünkü ekilen saç herkeste belli bir süre aynı görüntüde kalıyor..

Hocam sabah 8 buçuk 9 dokuz gibi başlandı , öğleye kadar greftler alındı , ardından kanal açma yapıldı , kanal açmadan sonra da 5 saat falan ekme işlemi sürdü..Greftler bildiğiniz beyazımsı bir bir şeye diziliyor hocam , adını bilmiyorum onun.
  • Greft Miktarı 3100

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 21 Temmuz 2015, 23:41:49 »
Kardeş maşallah allah nazarlardan korusun çok iyi görünüyor ama bisey demek için şuan çok erken, bence ornek çekimlerden biri olacak gibime geliyor hadi hayırlısı diyelim

Facebook Twitter Instagram