Gönderen Konu: Dr.Doğan TURAN ( Şerife, Aygün, Didem, Aysel Hanım Cihan, Can Bey ) 22-23 Eylül  (Okunma sayısı 18425 defa)

osmansasa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Evet Arkadaşlar 22-23 Eylül tarihinlerinde birinci gün 1650 ve ikinci gün  1650  olmak üzere toplam 3300 Greft ekim yapıldı. Yaş 27 , Dhi tekniği olması, fiyatı ve önceki ekimler hocayı tercih etme sebebim oldu. 6 7 kişilik bir ekip vardı. Ekim Güneşli Erdem Hastanesinde gerçekleşti. İlk Gün  10. gün 1. ay 2. ay ... sürekli fotoğrafları atmayı düşünüyorum.

Bir an önce karar verip yaptırmanızı tavsiye ederim. 1 yıldır bunu düşünüyordum çok şükür bunu da atlattık.

placebo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hayırlı olsun. Tepe bölgesine de ekim yapıldı mı?
Ayrıca ben alım yapılan bölgeyi merak ediyorum. Alim yapılırken çok kalın punclar kullanılmaması gerekir diye dusunuyorum

Evrez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Doğan hoca hakan hocanın yanjnda yetişmiştir ve ikinci ekibidir.geçmiş olsun hayırlı olsun.grçen hafta güneşli erdemde hakan hıcanın yanındaydım.

osmansasa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam tepe kısmı ve donörün fotoğrafınıda koyuyorum.

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Çok başarılı bir ekim olduğuna şüphe yok .Güzel olmuş geçmiş olsun güle güle kullan. Fotolarmı beni aldatıyor ? Üstlere çok sık bir ekim yapılmamış gibi duruyor. Ne kadar ücret ödediniz acaba ?

osmansasa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam üstlerde zaten saçım vardı sadece ön ve vertex e çalışıldı hatta vertexe bile yetmedi. 3300 ün dağılımı bu şekilde oldu. Önler kapansında gerisi çok önemli değil. 3 5 yıl sonra donör ve sakal dan 2000 falan çıkarsa açık neresi varsa oraları kapatırız olur biter. Yaş küçük olduğundan donörün fazla hırpalanmaması bence en mantıklı.
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2016, 17:10:06 Gönderen: osmansasa »

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Evet fotolarını yükleyip büyütünce bende fark ettim henüz yukarılarda saçın varmış. Onları koruman çok önemli  eğer erkek tipi dökülmen geriye doğru devam ederse yaşında genç olduğu için bunun ihtimali yüksek 3300 greftlik bir ekim yaptırmışsın bir 3000 greftlik saç sakal karışık bir ekim daha yaptırabilirsin ama öteleyebildiğin kadar ötele ne kadar ücret ödedin ?

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
placebo
arkadaş cevap vermemiş sana ama implanter ekimlerde punch sadece enseden saç toplarlarken kullanıyorlar mikro motorun ucuna saçın kalınlığına uygun punch takılıyor.

Evrez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Keşke acele etmeseydin.dökülmeye meyilli saç yapın var kardeş.

osmansasa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam enseden alım 0.7 ile yapılıyor. 

Yaşım küçük dökülme devam edebilir tamam ama en güzel yaşlarımız kel geçtikten sonra 40 tan sonra ektirsem ne işime yarayacak hocam. Allah ömür verirse birkaç yıl sonra bir ekim daha olursa yeter bana.

can29

• Ziyaretçi
pros car kullanıosun gögüslerde sanırım bıraz yaglanma yapmıs ne kadar suredır kullanıosun ?

osmansasa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yok hocam hiç kullanmadım proscar. Boy 180 97 kiloyum normal olarak biraz yağ var :) Hoca önerdi proscar aldım koydum önüme ama 3 gündür cesaret edemedim. Bu kadar yan etkisi olan bir ilacı kullanamam heralde. Biotin ve xpecia var şimdilik bunlarla idare ediyoruz.

can29

• Ziyaretçi
Yok hocam hiç kullanmadım proscar. Boy 180 97 kiloyum normal olarak biraz yağ var :) Hoca önerdi proscar aldım koydum önüme ama 3 gündür cesaret edemedim. Bu kadar yan etkisi olan bir ilacı kullanamam heralde. Biotin ve xpecia var şimdilik bunlarla idare ediyoruz.

anladım fotoda görunce kullanıosun sandım  Tabı ılac hakkında bısı dıyemem kullanmak tercıh meselesı

placebo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Osman hocam size özelden mesaj attım. Rica etsem bakabilir misiniz?

osmansasa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar 10. gün fotoğrafları şimdilik fazlasıyla memnunum.

Facebook Twitter Instagram