Gönderen Konu: Dr.Doğan TURAN ( Şerife, Aygün, Didem, Aysel Hanım Cihan, Can Bey ) 22-23 Eylül  (Okunma sayısı 18419 defa)

MİRZA

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Doğan hocanın ekimlerini ve tekniğini beğeniyorum ama ön çizgi ço mu düz sanki.. bence tırtıklı daha doğal duruyor

osmansasa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam benim doğal olanı da böyleydi  şimdilik gayet memnunum saçlar uzasın bakalım ne olacak :) 

gambler

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şu anki durum nasıl donör bölgrn kendini topladımı

umutsan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
son durum nedir bilgi ve resim alabilirmiyiz geçmiş olsun

osmansasa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler arkadaşım ayın 22 sinde fotoğraf atacağım.

osmansasa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar 85. gün fotoğraflarını paylaşıyorum. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin.

osmansasa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bir kerede fazla ekleyemedim nedense

koray60

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
90 gğn bile geçmemesine rağmen çok iyi sonuç bence hocam hayırlı olsun ekimin 8. ayda coşar bu saçlar.

osmansasa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İnşaallah hocam. Bizde sabırla bekliyoruz.

Dent92

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
sonucun simdiden mükemmel hocam, takviye ilaç kullanıyor musun? Şok süreci hangi günler arasında başladı ve bitti?

osmansasa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İlk zamanlar sabah xpecia, saw palmetto      akşam  xpecia, saw palmetto, ve biotin aldım. Şok dökülmeyi çok iyi atlattım diyebilirim. 2. ayın sonunda xpecia yı bıraktım şimdi sadece sabah saw   akşam saw ve biotin alıyorum.

omarsa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun kardeşim Saçlar iyi gözüküyor, Çok çabuk toparlamış.Biotın ve sav palmetto gibi takviyeleri ekimden öncemi yoksa ekimden sonra mı başlamak gerek, Ekimden sonra ise kaçıncı günde başlanmalı. Saygılar..

ugur1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
kaşıntı problemini nasıl hallettiniz. tecrübenizi paylaşsanız size zahmet. bi de saçların hızlı uzaması için kullandğınız bi ilaç varmıydı?

osmansasa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ben ekimden önce hiç ilaç kullanmadım. Döküleceği varsa zaten dökülüyor ilaç gereksiz. Ekimde sonra iyi sonuç almak için saw ve biotin kullandım. 9. ay da herşeyi bırakacağım.

Facebook Twitter Instagram