Gönderen Konu: Essila Hair Saç Ekim Sonuçlarım - Kadir Öz - 7 Ekim 2019  (Okunma sayısı 3061 defa)

Turgak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Essila Hair Saç Ekim Sonuçlarım - Kadir Öz - 7 Ekim 2019
« Yanıtla #16 : 25 Ekim 2019, 10:30:59 »
kral inşallah uzayınca da mutlu olacağımız bir sonuç elde ederiz :D kısa süre sonra şok dökülme var, şimdilik keyfini çıkaralım :D

açıkçası ileride de kısa saç düşünüyorum, alanı güzel bir şekilde kapatalım yeterli benim için.

selmantaha

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 01 Şubat 2020, 20:53:40 »
Kadir Öz doktor mu?? Yoksa branşı nedir?

heycorcverseneborc

• Full Member
« Yanıtla #18 : 01 Şubat 2020, 21:54:08 »
son durumu paylaşır mısın ?

Turgak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 08 Nisan 2020, 14:48:10 »
Merhaba dostlar,

Uzun bir aradan sonra foruma giriyorum. Saçın eski durumuna şöyle bir baktım da vay anasını ya dedim :D

Birazdan güncel fotoğraflar paylaşacağım. Öncesinde bazı notları aktarmak isterim:

- Benim saç tellerim ince ve zayıftı. Açıklık aşırı derecede fazlaydı. Bu anlamda beni son derece memnun eden bir sonuç oldu.

- Saçımı kısa kullanıyorum, pek de hızlı uzadığı söylenemez zaten. :D Uzatmak istemiyorum ama saç tellerini güçlendirmek adına yakın zamanda vitamin takviyesi vb. alacağım. Sizlerin tavsiyelerini dinlemekten de çok mutlu olurum.

Turgak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 08 Nisan 2020, 15:02:50 »
Öncelikle gelişimin daha net fark edilebilmesi adına geçmişten bugüne şu şekilde bırakayım:

Saç ektirmeden önce
Ekimden 14 gün kadar sonra
29 Aralık 2019
7 Nisan 2020

Turgak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 08 Nisan 2020, 15:05:21 »
Bunlar da ışık altındaki görüntüler.

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 08 Nisan 2020, 15:10:17 »
ben vaybe dedirtecek bir snuç göremedim hocam.. 6 . aya göre süreç erken ama zayıf cılız gibi..   kadir öz ün forumdaki diğer ekimlerinde jhunbergin  adamın saç telleri çok kalın olduğu için ve ön bölgesi dar olduğu için iyi sonuç almış..  sizin saç telleri ince ve cılız inşallah biraz daha gelişir 7-8. aylarda..

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 08 Nisan 2020, 15:10:32 »
Çok başarılı ilerlemiş süreciniz maşallah

Turgak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 08 Nisan 2020, 15:14:07 »
Çeşitli konulardaki deneyimlerimi de kısa notlar halinde paylaşmak isterim:

- İlk ekimin üzerinden 6 ay geçti. Kasım 2020 gibi ise arka tepe bölgeye ekim yaptıracağım.

- Saçlarım zayıf olmasına rağmen son derece doğal bir şekilde serpiliyor, bundan çok memnunum.

- Henüz 6 ay olmasına karşın ortaya çıkan sonuç tatmin etti. Bir 6 ay kadar da saç kökleri çıkmaya devam edecek.

- Saç ekimi öncesinde telaş, endişe ve soru işaretleri zihnimi kaplamıştı. Ancak karar verdikten sonra ne kadar isabetli bir tercih yaptığımı anladım. Ben mutluyum, önemli olan da bu. Umarım sizler de güzel bir tercih yapar, güzel sonuçlar elde edersiniz. Hepinize sağlıklı günler diliyorum... :D

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 08 Nisan 2020, 15:15:46 »
Çeşitli konulardaki deneyimlerimi de kısa notlar halinde paylaşmak isterim:

- İlk ekimin üzerinden 6 ay geçti. Kasım 2020 gibi ise arka tepe bölgeye ekim yaptıracağım.

- Saçlarım zayıf olmasına rağmen son derece doğal bir şekilde serpiliyor, bundan çok memnunum.

- Henüz 6 ay olmasına karşın ortaya çıkan sonuç tatmin etti. Bir 6 ay kadar da saç kökleri çıkmaya devam edecek.

- Saç ekimi öncesinde telaş, endişe ve soru işaretleri zihnimi kaplamıştı. Ancak karar verdikten sonra ne kadar isabetli bir tercih yaptığımı anladım. Ben mutluyum, önemli olan da bu. Umarım sizler de güzel bir tercih yapar, güzel sonuçlar elde edersiniz. Hepinize sağlıklı günler diliyorum... :D

Mutlu olmanıza sevindim sağlıklı günler

Turgak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 08 Nisan 2020, 15:17:12 »
ben vaybe dedirtecek bir snuç göremedim hocam.. 6 . aya göre süreç erken ama zayıf cılız gibi..   kadir öz ün forumdaki diğer ekimlerinde jhunbergin  adamın saç telleri çok kalın olduğu için ve ön bölgesi dar olduğu için iyi sonuç almış..  sizin saç telleri ince ve cılız inşallah biraz daha gelişir 7-8. aylarda..

Yorum için çok teşekkürler hocam, aynen benim saçlar çok cılız. :D Vitamin falan kullanmıyordum ama önümüzdeki günlerde bir bakacağım. Hacim kazandıracak ve güçlendirecek bir şeyler arıyorum.

Keşke saç ekimi öncesi profilden daha çok fotoğraf vb. çekseydim. Ben mutluyum valla :D

Evet, jhunberg'e mesaj atarak bilgi almıştım ben de. Onun sonuçlar muazzamdı.

Ben bu tip konularda girdi çıktıya baktığım için kendi adıma tatmin edici oldu, sırma saç donörü vermedim nihayetinde :D

Turgak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 08 Nisan 2020, 15:17:36 »
Çok başarılı ilerlemiş süreciniz maşallah

Çok teşekkürler hocam :D

Turgak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 08 Nisan 2020, 15:18:02 »
Mutlu olmanıza sevindim sağlıklı günler

Sağ olun hocam, hepimize sağlıklı günler

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 08 Nisan 2020, 15:20:07 »
Açık alana göre başarılı mutlu olmana sevindim güle güle kullan.

Facebook Twitter Instagram