Gönderen Konu: LifeHairAnkara Şahin Çelik 2.Ekim Sıklaştırma 2350 greft (07.10.2019)  (Okunma sayısı 42850 defa)

emre5264

• Sr. Member
  • Medeks saç ekimi
18 Ağustos'ta şahin hocaya randevum var benim saçları da düzeltecek yunus sen kurtuldunuz benimle üç olacak şahin hocanın düzelttiği çizgi forumda. Şimdiden sabırsızlanıyorum seni daha iyi anlıyorum iyi beklemişsin 9 ay 🙂 senin saçların ve cizgin çok güzel olmuş ve bir tık daha gelişir saçların hayırlı olsun senin adına sevindim

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kısa hali bile çok iyi duruyor. En azından ilk ekimin facia ve yapay görüntüsü gitti.

RAMO 01

• Sr. Member
18 Ağustos'ta şahin hocaya randevum var benim saçları da düzeltecek yunus sen kurtuldunuz benimle üç olacak şahin hocanın düzelttiği çizgi forumda. Şimdiden sabırsızlanıyorum seni daha iyi anlıyorum iyi beklemişsin 9 ay 🙂 senin saçların ve cizgin çok güzel olmuş ve bir tık daha gelişir saçların hayırlı olsun senin adına sevindim
emre inşallah istediğin gibi bir sonuç alırsın şahin hocaya bendende slm söyle kardeşim

RAMO 01

• Sr. Member
Kısa hali bile çok iyi duruyor. En azından ilk ekimin facia ve yapay görüntüsü gitti.
Aynen öyle ilk ekimi yapan merkeze halen öfkem dinmedi halen resimlere bakıp bir insan 20 yıl ekimciyim diyip bu kadar iğrenç bir ekimi nasıl yapabilir diyorum ver bana kalem çizeyim saç çizgisini tecrübemde yok ekimde yapmadım ama çizerim ayıp ya ve bazen instangram sayfasına girip bakıyorum utanmaz herif halen iğrenç çizgiler yapıyor gram düzeltmemiş kendini

Panoz

• Jr. Member
  • **
Vay be çok iyi olmuş ilk saç resmen oyuncak saç gibiydi. Hayırlı olsun

RAMO 01

• Sr. Member
1 yılı geride bıraktık artık son şeklini aldı memnunmuyum evet toplamda 5300 greft ekildi benim tahminime göre en az 4200 civarı çıkış oldu ilk halimde ön taraf avuç içi gibiydi tek bir saç teli dahi yoktu net keldim sadece biraz:) memnun olmadığım nokta ön çizgi ilkine göre tabiki başarılı ama yinede tam istediğim olmadı neyse buna şükür diyorum bu defteride burada kapatıyorum belki 15.aydan sonra 1 foto daha paylaşırım ama şimdilik konuyu sonlandırma vakti geldi tüm yorumlarınız için teşekkürederim benim konum bence form için yeni ekim yaptıracaklar için çok önemli ve faydalı olduğuna ve olacağına inanıyorum:)))
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2020, 09:31:06 Gönderen: RAMO 01 »

Leonidas

• Hero Member
Dostum cok güzel sonuç , ön çizgin açısında da bence cok doğal duruyor açıkcası ben çok beğendim.

Siddhartha

• Hero Member
On cizgin bir felaketti, sahin hocam senin on cizgiyi yeniden yaratmis resmen
Cok begendim gule gule taramani dilerim
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

emre5264

• Sr. Member
  • Medeks saç ekimi
Gayet güzel görünüyor ön çizgi de bir sorun görmedim fotoğrafta ama senin vardır illaki bildiğin kafana takılan. Orası da nazar boncuğu olsun artık yapacak bişey yok Ramo 🙂
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2020, 10:02:33 Gönderen: emre5264 »

RAMO 01

• Sr. Member
Saçlara fön çektim :)

RAMO 01

• Sr. Member
Sağdakini yapan halen saç ekiyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Maşallah çok başarılı sonuç
Global Moderator

RAMO 01

• Sr. Member
Teşekkür ederim yorumlar için

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
Tarlabaşı’ndan ve New York’a geçiş yapmışsın kral gözünü seveyim gram memnuniyetsiz olmaman gerekir, bir de eski ekimini kim yaptıysa söyle de önünden geçmeyelim :D
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Facebook Twitter Instagram