Gönderen Konu: LifeHairAnkara Şahin Çelik 2.Ekim Sıklaştırma 2350 greft (07.10.2019)  (Okunma sayısı 42867 defa)

Siddhartha

• Hero Member
dostum ön hat yeni ekildiği için yani saçsız alana ekim olduğu için 7.ay itibariyle daha oturmadı tamam çıkan çıktı ama form almadı tam kalınlaşma olmadı 9 yada 10.aylarda gerideki saçlarla uyum sağlayacaktır şuan uyumsuz hem boy olarak hem hacim olarak

Sen daha iyi bilirsin de dostum resimlerden gorunen su hali ile bile on numara olmus diyebilirim

RAMO 01

• Sr. Member
Sen daha iyi bilirsin de dostum resimlerden gorunen su hali ile bile on numara olmus diyebilirim
Eyvallah daha iyisi sana olsun inşallah

ATILIM

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Harika   .

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
maşallah kardeşim on numara güle güle tara

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
çok güzel sonuç ama saç kestirme seklini biraz gözden geçir arkaları fazla kabartmış sın arkaları önlere göre bir tık kısaltırsan çok güzel durur :)
Global Moderator

RAMO 01

• Sr. Member
çok güzel sonuç ama saç kestirme seklini biraz gözden geçir arkaları fazla kabartmış sın arkaları önlere göre bir tık kısaltırsan çok güzel durur :)
Hintell aynen dediğin gibi açık bir berber bulsam hemen dalacam 2 ayı geçti tıraş olmayalı daha ne zaman açılacak bellide değil şuan çok dengesiz uzuyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
o sorun bızler de de var ramo haklısın :) ama bu kadar güzel sonuca güzel bir stıl gider kestirince paylaş lütfen :)
Global Moderator

RAMO 01

• Sr. Member
o sorun bızler de de var ramo haklısın :) ama bu kadar güzel sonuca güzel bir stıl gider kestirince paylaş lütfen :)
Daha burdayım Hintell sürecimin bitmesine 5 ay var :)12 ay sonunda konumu sonlandıracam sonrasında artık tecrübe kazandık yorumcu olarak devam edecez 👍👍

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Daha burdayım Hintell sürecimin bitmesine 5 ay var :)12 ay sonunda konumu sonlandıracam sonrasında artık tecrübe kazandık yorumcu olarak devam edecez 👍👍

aynen doğrusu da bu kardeşim :)
Global Moderator

alfonzomontana

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Keşke benim de olsaaaa

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
Ynt: LifehairAnkara Şahin Çelik Sıklaştırma 2350 greft 07.10.2019
« Yanıtla #325 : 12 Mayıs 2020, 08:46:18 »
...

Öncelikle saçlarınız hayırlı olsun hocam. Son haliyle saçmarınız çok güzel olmuş maşallah. Bu ekimi nerede yaptırdınız? Bizimle paylaşın da önünden geçmeyelim :)
  • Ekim Tarihi: 20.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ankara Aydın Arslan Klinik
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Ekim öncesi 1 ay Minoksil ve Nutraxin Keratin, Ekim Sonrası Evocapil Vitamin, Evocapil Sprey, Evocapil Şampuan

Leonidas

• Hero Member
Ynt: LifehairAnkara Şahin Çelik Sıklaştırma 2350 greft 07.10.2019
« Yanıtla #326 : 26 Mayıs 2020, 21:50:07 »
...

reis şurda aynı savaş satışa benzıyosun ya şaka maka :)

beyoglu

• Full Member
Gerçekten çok güzel olmuş :) Güle güle tara saçlarını.

Birşey sormak istiyorum yanlardan sökülen saçlardan sonra herhangi bir iz durumu mrvcut mu.Varsa da çok mu? Bendeki ön çizgi durumundan dolayı soruyorum, bende söktürme yapacağım da 2.ekimimde

Şencan

• Full Member
Üstad ekim çok başarılı güle güle kullan 👍

RAMO 01

• Sr. Member
Slm en son paylaşım üzerinden 40 gün geçti konuyu güncelleyelim bugün 9.aya girdim

Facebook Twitter Instagram