Gönderen Konu: LifeHairAnkara Şahin Çelik 2.Ekim Sıklaştırma 2350 greft (07.10.2019)  (Okunma sayısı 42868 defa)

RAMO 01

• Sr. Member

Şencan

• Full Member
Gayet güzel duruyor👍

papito

• Sr. Member
Gule gule tara daha surec bitmeden cok guzel olmus

ATILIM

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güle güle kullan kardeşim görüntü baya iyi.

saybek

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nereden nereye olmuş.  Maşallah.
saç ekimim

BE ASTHETİC OPR. DR. BİLGEHAN AYDIN - 4950 Greft Saç Ekimi-28.03.2020 / 32 Yaş

Propecia ve xpecia
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13280.0

RAMO 01

• Sr. Member
Hikâyenin en başına dönersek komple tüy bile kalmamış ön bölge kelliği geçen 18 ayda 2 seans diyelim ekilen toplam 5350 greft ve devam eden 2.ekimin yarısı bugün itibariyle bitti tam 180.gündeyim....

RAMO 01

• Sr. Member
180.gün ve artık saç diplerim gözükmüyor seyreklik tam olarak bitti :)

RAMO 01

• Sr. Member
Bu 2 foto arasında 59 gün var yani 2 ayda saç atak yapmış ve hiç bir şekilde farkında değilim saç çıkıyor gelişiyor bunu biz anlamayız sol seyreklik gün ve gün nasıl kapandı anlamadım

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi tam karşıdan bi kaç foto atabilirmisiniz daha bunlar biraz yukarıdan tepeden çekilmiş tam karşı hizadan görebilme şansımız varmı acaba ?
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

RAMO 01

• Sr. Member
Tabiki

Dr.hair

• Hero Member
Saçların harika olmuş.  Özellikle  ön  çizgin çok yakışmış yüzüne .  Önceki çizgin neydi öyle.

secretservice

• Hero Member
bence ilk ekimde ön çizginiz kötü olmasaymış bu ekim çok çok daha güzel olurdu. bana göre bu hali de gayet güzel ama sizin fikriniz nedir tam karşıdan bakınca beğeniyor musunuz?

papito

• Sr. Member
Masallah!

RAMO 01

• Sr. Member
bence ilk ekimde ön çizginiz kötü olmasaymış bu ekim çok çok daha güzel olurdu. bana göre bu hali de gayet güzel ama sizin fikriniz nedir tam karşıdan bakınca beğeniyor musunuz?
Aynen öyle ilk başta Şahin beye gitseydim hem 3500-4000 arası işi bitirirdi hemde çok daha iyi bir çizgi çekerdi alan çok müsait olmadığı için ancak bu kadar düzeltti ama ben eskisine baktıkça şuanki çok çok iyi duruyor

Facebook Twitter Instagram