Gönderen Konu: LifeHairAnkara Şahin Çelik 2.Ekim Sıklaştırma 2350 greft (07.10.2019)  (Okunma sayısı 42897 defa)

StarWars

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Halan cok geride cizgi sanki. Anestezi ignelerinin cizgisinde olsa daha iyidi olacakti. Ayni sorun bende de var. Nisan icin sahin hoca'dan randevu aldim. Neyse hayirli olsun.

tolga06

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
On çizgin cok ideal bir konumda, hiç siritmiyor, sakaklara da guzel bir ice kavis verilmis, ben begendim. Hayırlı olsun.

Burkinho

• Hero Member
Halan cok geride cizgi sanki. Anestezi ignelerinin cizgisinde olsa daha iyidi olacakti. Ayni sorun bende de var. Nisan icin sahin hoca'dan randevu aldim. Neyse hayirli olsun.

O çizgi öne alınır ama orta ve arka bölgenin çok iyi durumda olması lazım, haricinde sırıtıyor..Bu şekilde doğal durmuş

RAMO 01

• Sr. Member
Dostum belli yaşa gelmiş insanlar olarak bizlere ergen çağı çizgisi olmaz erkek yaş aldıkça anlı şakakları açık olmalı doğal olan budur formu iyi takip et saç çizgileri dar ve geriden tutulur birde işin matematik kısmı var iki kaş arasından alın çizgilerinin üstüne maksimum 8 cm minimum 6.5 cm arasında olmalı çizgi %90 ekimciler 7.5 cm baz alırlar benim 7.5 cm olan ilk çizgimi 7 cm ile 6.5 cm arasında aldılar bu oranın altına mümkün değil olmaz basit bir örnek Oktay Kaynarca namı diğer Hızır Çakırbeyli oda saç ektirdi bakınca dersinki bu nasıl ekim önden kel bu adam değil işte adam 50 yaşında mecburen geniş alınlı olmak zorunda bu adama tutup ergen çizgisi yapamazsın keza bizede
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2020, 14:24:35 Gönderen: KAYIBEYİ🌀IYI »

StarWars

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadas daha genc ama bence daha önden olmaliydi o cizgi. Neyse 2 ay aonra sahin hoca benim sorunu cözer umarim suan cekilecek gibi degil.

RAMO 01

• Sr. Member
Arkadas daha genc ama bence daha önden olmaliydi o cizgi. Neyse 2 ay aonra sahin hoca benim sorunu cözer umarim suan cekilecek gibi degil.
Yaş 37 kardeşim çizgide tam olması gerektiği ideal yerde sana tavsiyem şahin hoca çizgini çekerken karışma birazdaha indir deme

StarWars

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sen begeniryorsan sorun yok dostum. Ben sadece fikrimi söyledim sonucta buraya bu konular fikir almak icinde aciliyor degil mi? Neyse hayirli olsun darisi basima su sacma ön cizgiden biran önce kurtulayim bende.

RAMO 01

• Sr. Member
108.gün arkadaşlar çizgideki son durum çıkış sürecine girdim herhalde

RAMO 01

• Sr. Member
Birde belirleyici olması adına şok sonrası ve şimdiki olarak paylaşayım

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam 100.güne nazaran bence gayet hızlı gidiyorsun.Maşallah diyelim....

ATILIM

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç problemin kalmamış senin dostum ekilenlerde çıkar muhtemelen baksana görüntü şuan bile iyi.

RAMO 01

• Sr. Member
Birde arkadaşlar seyreklik gün gün azaldı bu güncel saç uzayıp kalınlaştığı içinmidir yoksa diplerde kararma ve tüylenme başladığı içinmi 2.ekim takibi cidden zor

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok iyi gidiyor kardeşim, bariz gelişme var.

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şahin beyin heykeli için para toplamaya başla bence :D

Facebook Twitter Instagram