Gönderen Konu: LifeHairAnkara Şahin Çelik 2.Ekim Sıklaştırma 2350 greft (07.10.2019)  (Okunma sayısı 42905 defa)

Dante06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim hayırlı olsun.Şahin hoca önden söktüğü greftleri tekrar ekim'de kullandımı?

Karakutu

• Hero Member
Hayırlı olsun birader, gerçekten Şahin hoca güzel çalışmış ön çizgine öcesiyle şimdiki arasında dağlar kadar fark var. Bende kendisiyle görüştüm bir sıklaştırma için. Tarih belirlemeye çalışıyorum. Her halde yıl sonuna doğru olacak. Maalesef bende yns dgn la aynı yerin maduruyuz. Takipte olacağım senin ekiminin.

RAMO 01

• Sr. Member
İnşallah bakalım. Doğallıkla ilgili çevrenden tepkiler nasıl oldu. Fotoğraflar ne kadar net olsada canlı görenlerin yorumları daha önemli
Tepkiler çok iyi hem ekimi hem çizgi çok beğenildi önceki çizgiye kötü olmuş diyenler yenisine çok iyi olmuş dediler

RAMO 01

• Sr. Member
Kardeşim hayırlı olsun.Şahin hoca önden söktüğü greftleri tekrar ekim'de kullandımı?
Tabiki 30-40 greft kadar söktü hepsini farklı yerlere geri ekti

RAMO 01

• Sr. Member
Hayırlı olsun birader, gerçekten Şahin hoca güzel çalışmış ön çizgine öcesiyle şimdiki arasında dağlar kadar fark var. Bende kendisiyle görüştüm bir sıklaştırma için. Tarih belirlemeye çalışıyorum. Her halde yıl sonuna doğru olacak. Maalesef bende yns dgn la aynı yerin maduruyuz. Takipte olacağım senin ekiminin.
Hem geçmiş olsun hemde hayırlı olur inşallah şahin bey işinde iyidir benim konumda size iyi bir referans olur

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun, yeni doğal görünümün güzel olmuş ileride bende sıklaştırma düşünürsem aklımda bulunsun.

RAMO 01

• Sr. Member
Geçmiş olsun, yeni doğal görünümün güzel olmuş ileride bende sıklaştırma düşünürsem aklımda bulunsun.
Teşekkür geçti çok şükür şuan 2.ekimin çıkışları daha başlamadı tabi ama en azından eski çizgimden kurtuldum

RAMO 01

• Sr. Member
Arkadaşlar 2.ekimin anlaşılır olması adına ilk ekimdeki çıkan saçları yukarıya kaldırdım yeni çizgi ortaya çıksın diye  42. ve 91.gün fotosu bu kararma hareket dediğiniz olay başlamışmı yoksa ağırmı gidiyorum

Burkinho

• Hero Member
Arkadaşlar 2.ekimin anlaşılır olması adına ilk ekimdeki çıkan saçları yukarıya kaldırdım yeni çizgi ortaya çıksın diye  42. ve 91.gün fotosu bu kararma hareket dediğiniz olay başlamışmı yoksa ağırmı gidiyorum

90.günde süper olmuş

RAMO 01

• Sr. Member

yns dgn

• Full Member
Dostum benim başlık altına resim atmışsın. Ama buradan cevaplayacagim. Ordaki defteri kapattım 🙂 evet resimlerde ikimizin saç çizgisi de oldukça kötü 🙂 yalnız senin ilk ekim sıklığı benimkine göre gayet iyi duruyor. Bu bakımdan senin 2. Ekim sonucuyla beraber saçlarda bı şahlanma olacağını düşünüyorum inşallah. Bakalım artık bu arada benim sakallardan da alım yapılacak şahin hoca 2. Ekim için. Umarım başarılı olur benimki de. Bir başarısız ekimin stresine daha giremem. Şahin hocaya güveniyorum. Bu yorumları okuyorsan yüzümüzü kara çıkarma şahin hocam 🙋🏻‍♂️😄😄

yns dgn

• Full Member
o Zaman benim sonucu da tekip edersin kardeşim 🙂 umarım iyi referanslar oluruz sana. Hadi bakalım hayırlısı olsun. Yalnız çok dolular. Ben ancak 17 şubata randevu alabildim. Bunu da göz önünde bulundur derim

Karakutu

• Hero Member
o Zaman benim sonucu da tekip edersin kardeşim 🙂 umarım iyi referanslar oluruz sana. Hadi bakalım hayırlısı olsun. Yalnız çok dolular. Ben ancak 17 şubata randevu alabildim. Bunu da göz önünde bulundur derim
Tabiki takip edeceğim inşallah seninkide kayıbeyi gibi olacak inşallah. Senin neler yaşadığını ben çok iyi biliyorum. Inşallah Şahin hocada bu sıkıntılı sürecin son bulacak. Kendisiyle görüştüm durumu sen biliyorsun benimki biraz gecikecek. Gerçi benim o bozuk insan içine çıkamadığım durumu düzelttirdim. Sadece bir sıklaştırma gerekiyor. Keşke bu forumu önceden bilseydimde düzeltmeyi direk Şahin hocaya gidip yeteri kadar kök aldırıp kapatmış olsaydım bu defteri. Yinede acelem yok. Maalesef bir kurban daha şikayet yazmış şikayetvar a. Senin için duacıyım inşallah sende kapatacaksın bu defteri biraz sabır.

Facebook Twitter Instagram