Gönderen Konu: LifeHairAnkara Şahin Çelik 2.Ekim Sıklaştırma 2350 greft (07.10.2019)  (Okunma sayısı 42949 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kaçıncı gün ?
Global Moderator

RAMO 01

• Sr. Member

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nasıl ön çizgi yapmışlar komedi, Allahtan Şahin hoca gayet güzel düzeltmiş, çok doğal görünüyor.

RAMO 01

• Sr. Member
Nasıl ön çizgi yapmışlar komedi, Allahtan Şahin hoca gayet güzel düzeltmiş, çok doğal görünüyor.
Aynen komedi hatta şaka gibi depresan hapları içebilirdim o derece psikolojik buhran yaşadım 7 ay civarı..

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen komedi hatta şaka gibi depresan hapları içebilirdim o derece psikolojik buhran yaşadım 7 ay civarı..
Kötü günler geride kaldı kardeşim, can sıkacak bir durum yok ortada. Daha da güzel olacak saçların merak etme.

RAMO 01

• Sr. Member
Kötü günler geride kaldı kardeşim, can sıkacak bir durum yok ortada. Daha da güzel olacak saçların merak etme.
Eyvallah bu samimi ve içten dileğin için Teşekkürederim....

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Merkezlerin en çok önemsemesi gereken ön çizgi gerçekten o kadar saçma sapan çizgiler yapıyorlarki insan bu adamların nasıl bu işi hala yapabildiklerine hayret ediyor ana okulunda çöp adam çizen çocukalar bile daha güzel bir ön hat oluşturur. Suan çizgin çok daha güzel olmuş şahin kurtarmış seni hayırlısı olsun sonuçta
Global Moderator

RAMO 01

• Sr. Member
Merkezlerin en çok önemsemesi gereken ön çizgi gerçekten o kadar saçma sapan çizgiler yapıyorlarki insan bu adamların nasıl bu işi hala yapabildiklerine hayret ediyor ana okulunda çöp adam çizen çocukalar bile daha güzel bir ön hat oluşturur. Suan çizgin çok daha güzel olmuş şahin kurtarmış seni hayırlısı olsun sonuçta
Aynen Hintell ne çektiğimi ben bilirim aynaya bakmaktan kaçıyordum çok şükür şuan gayet memnunum zaten çevremde hep beğendi burdada beğenildi inşaAllah çıkışlarda gerçekleşir ve saç konusunu kapatırım ...

Mert123

• Full Member
Sökülenlerin yerinde iz kaldı mı acaba yakın cekim foto atabilir misiniz zahmet olmazsa ?

RAMO 01

• Sr. Member
10 yıldır ilk defa jilet ile çizdirme yaptırdım:))saç çizgisi ne kadar önemliymiş berbere şunu yap bunu yap diyebiliyorsun ☺️
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2019, 15:11:07 Gönderen: KAYIBEYİ🌀IYI »

RAMO 01

• Sr. Member
:)

RAMO 01

• Sr. Member
:)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
güzel olmus :)
Global Moderator

RAMO 01

• Sr. Member
69.gündeyim 2.ekimin çıkışları daha başlamadı şuan çizgi üzerinden paylaşımlarımı yapıyorum önceliğimi bir çizgi maduru olarak çizgiye veriyorum çıkışlar başladığında daha ayrıntılı foto paylaşıcam....
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2019, 15:01:23 Gönderen: KAYIBEYİ🌀IYI »

Facebook Twitter Instagram