Gönderen Konu: LifeHairAnkara Şahin Çelik 2.Ekim Sıklaştırma 2350 greft (07.10.2019)  (Okunma sayısı 42924 defa)

yns dgn

• Full Member
bu öndeki yere ne yapıldı dostum ayrı ayrı duran noktalara. olaya hakim olmadığım için soruyorum

RAMO 01

• Sr. Member
bu öndeki yere ne yapıldı dostum ayrı ayrı duran noktalara. olaya hakim olmadığım için soruyorum
☺️☺️ sor tabiki bu form bunun için var zaten o izler anestezi tabancasısın izleri kafayı uyuşturma işleminden önce yapılıyor kafaya giren iğnelerin acısını azaltmak için yapılıyor donör bölgesindede var 1 hafta içinde kuruyor dökülüp gidiyor

yns dgn

• Full Member
☺️☺️ sor tabiki bu form bunun için var zaten o izler anestezi tabancasısın izleri kafayı uyuşturma işleminden önce yapılıyor kafaya giren iğnelerin acısını azaltmak için yapılıyor donör bölgesindede var 1 hafta içinde kuruyor dökülüp gidiyor
tamamdır 😄😄 eyvallah

yns dgn

• Full Member
Dostum sökülenlerden iz varmı diye sormuştun şuan tek bir iz bile kalmadı pürüzsüz
süper

RAMO 01

• Sr. Member
süper
Şahin hoca ile görüşmeni tavsiye ederim inan bana benim çizgim seninkinden çok daha kötüydü yinede düzeltti güzelde yaptı sağolsun

tutarsa

• Jr. Member
  • **
hocam 2. deneyiminiz oldugu icin kiyaslama sansiniz olmustur. bahsettiginiz ön anastezi ignesi anastezi aci dozajinda  bariz bi fark yaratiyor mu?

RAMO 01

• Sr. Member
hocam 2. deneyiminiz oldugu icin kiyaslama sansiniz olmustur. bahsettiginiz ön anastezi ignesi anastezi aci dozajinda  bariz bi fark yaratiyor mu?
dostum ilk ekimimde direk kafaya iğneleme yaptılar cidden çok can yakıyor yani acımadı ki diyen boş yapıyor acıyor 2.ci ekimimde anestesi tabancasıyla başladılar buda can yakıyor tabi sonuçta çok seri bir şekilde iğne girip çıkıyor ama iğneleme kadar çok acıtmıyor kesinlikle daha konforlu

Burkinho

• Hero Member

Hocam anestezi tabancasından sonra yapılan iğne bence %90 fark ediyordur.

Acı falan hiç yok

rusenali

• Jr. Member
  • **
Şahin hocada ekim ücreti ne kadar hocam

RAMO 01

• Sr. Member
Şahin hocada ekim ücreti ne kadar hocam
4500 tl ama yeni yılda zam yapacak

RAMO 01

• Sr. Member
Hocam anestezi tabancasından sonra yapılan iğne bence %90 fark ediyordur.

Acı falan hiç yok
Aynen o tabancadan sonra iğne acısı hiç yok neredeyse

RAMO 01

• Sr. Member
17.gün başlayan ve devam eden şok ön çizgim ufaktan bozulmaya başladı yine eskisine dönecem :'(😭Neyse

RAMO 01

• Sr. Member
...

RAMO 01

• Sr. Member
...

Facebook Twitter Instagram