Gönderen Konu: LifeHairAnkara Şahin Çelik 2.Ekim Sıklaştırma 2350 greft (07.10.2019)  (Okunma sayısı 42884 defa)

RAMO 01

• Sr. Member
İlk yıkamayı dün gece yaptım nasıl görünüyor arkadaşlar saç çizgisi ve sıklığı nasıl olmuş maşallah ilk konumda saç çizgime baya yorum gelmişti kötü çok kötü yorumlarını dizdiniz :) düzelttirdik işte bunada yorum yapsanıza

Şencan

• Full Member
Gayet güzel duruyor kardeşim. İyi gidiyor süreç bence

RAMO 01

• Sr. Member
Gayet güzel duruyor kardeşim. İyi gidiyor süreç bence
Teşekkürler dostum✋

nochoice

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
İlk yıkamayı dün gece yaptım nasıl görünüyor arkadaşlar saç çizgisi ve sıklığı nasıl olmuş maşallah ilk konumda saç çizgime baya yorum gelmişti kötü çok kötü yorumlarını dizdiniz :) düzelttirdik işte bunada yorum yapsanıza

bence ön çizgin çok güzel olmuş, zaten donörün de çok iyiymiş, mutlu edeceğini düşünüyorum kardeşim

yns dgn

• Full Member
Dostum ön çizgi iyi duruyor. Ben de 2. Ekimi yaptıracağım. Serdar Gökrem diye başlık açmıştım. Oraya yorum yapmışsın. Senin yorumundan sonra şahin çelik i araştırdım biraz forumdan. Güzel ekimleri var. Benim de ön çizgi düzeltilecek sıkılaştırma işlemleri yapılacak. Seni yakından takip etmeye başladım 🙂 süreci paylaşmaya devam edersen sevinirim. Senin gidişatına göre şahin çelik e yönelebilirim. En büyük tereddütum sökülen yerlerde iz kalacak mı sorusu

RAMO 01

• Sr. Member
Dostum ön çizgi iyi duruyor. Ben de 2. Ekimi yaptıracağım. Serdar Gökrem diye başlık açmıştım. Oraya yorum yapmışsın. Senin yorumundan sonra şahin çelik i araştırdım biraz forumdan. Güzel ekimleri var. Benim de ön çizgi düzeltilecek sıkılaştırma işlemleri yapılacak. Seni yakından takip etmeye başladım  süreci paylaşmaya devam edersen sevinirim. Senin gidişatına göre şahin çelik e yönelebilirim. En büyük tereddütum sökülen yerlerde iz kalacak mı sorusu
Şahin Çelik ve ekibini ben bu form sayesinde tanıdım araştırdım formdaki ekimleri ortada kendisine karar verdim ve iletişime geçtim ilk ekimimde bu formu malesef bilmiyordum Şahin çelik ve ekibi gerçekten çok samimi asla paracı bir merkez değil hayalde satmıyor ekim öncesi ilgi alakası ne ise sonrasıda öyle ilgili çok eğlenceli ve tecrübeli bir ekibi var forumun en çok tercih edilen ekimcilerinden birisi senin sorununda benimkiyle aynı çizgi olarak bana elimden geleni yapacam dedi ve yaptı sonuç olarak beni mutlu etti iz kalırmı sorusuna gelirsek evet ilk başta iz oluyor ama öyle büyük bir iz değil iğne izi gibi küçük zamanla geçecek zaten saçta uzayınca kamufule edecek ama umurumda değil iz beni bu rezil çizgiden kurtar hocam dedim 30-40 greft kadar söktü bence şahin hocaya git görüş yapılacak ne varsa sana hayel satmadan söyler ekimleride iyi sık ve doğru açıyla ekiyorlar
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2019, 13:14:09 Gönderen: SercanYlmz »

RAMO 01

• Sr. Member
bence ön çizgin çok güzel olmuş, zaten donörün de çok iyiymiş, mutlu edeceğini düşünüyorum kardeşim
Eyvallah dostum ✋

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ön çizgi şimdi gözüme çok daha güzel geldi:)
Global Moderator

RAMO 01

• Sr. Member
Ön çizgi şimdi gözüme çok daha güzel geldi:)
Teşekkürler Hintell sağolasın👍

yns dgn

• Full Member
Şahin Çelik ve ekibini ben bu form sayesinde tanıdım araştırdım formdaki ekimleri ortada kendisine karar verdim ve iletişime geçtim ilk ekimimde bu formu malesef bilmiyordum Şahin çelik ve ekibi gerçekten çok samimi asla paracı bir merkez değil hayalde satmıyor ekim öncesi ilgi alakası ne ise sonrasıda öyle ilgili çok eğlenceli ve tecrübeli bir ekibi var forumun en çok tercih edilen ekimcilerinden birisi senin sorununda benimkiyle aynı çizgi olarak bana elimden geleni yapacam dedi ve yaptı sonuç olarak beni mutlu etti iz kalırmı sorusuna gelirsek evet ilk başta iz oluyor ama öyle büyük bir iz değil iğne izi gibi küçük zamanla geçecek zaten saçta uzayınca kamufule edecek ama umurumda değil iz beni bu rezil çizgiden kurtar hocam dedim 30-40 greft kadar söktü bence şahin hocaya git görüş yapılacak ne varsa sana hayel satmadan söyler ekimleride iyi sık ve doğru açıyla ekiyorlar
Bilgi için teşekkürler. Sürecini paylaşmaya lütfen devam et buradan. Benimle benzer durumda olduğun için senin gidişatına göre şahin çelik e gidebilirim. Serdar Gökrem i şimdilik askıya alıyorum. İzlerin ne kadar geçecek onu da çok merak ediyorum. Umarım en ufak bir iz kalmaz. 2. Ekiminde şimdiden hayırlı olsun

RAMO 01

• Sr. Member
Bilgi için teşekkürler. Sürecini paylaşmaya lütfen devam et buradan. Benimle benzer durumda olduğun için senin gidişatına göre şahin çelik e gidebilirim. Serdar Gökrem i şimdilik askıya alıyorum. İzlerin ne kadar geçecek onu da çok merak ediyorum. Umarım en ufak bir iz kalmaz. 2. Ekiminde şimdiden hayırlı olsun
Sağol dostum Şahin beye gitmeni tavsiye ederim bide şahin bey çizim yapsın karşılaştırmasını yaparsın zaten şahin beyin samimiyetini hissedeceksin süreci tabiki paylaşacam inşallah umarım seninde 2.ekimin istediğin gibi olur ✋
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2019, 19:27:35 Gönderen: SercanYlmz »

RAMO 01

• Sr. Member
11.gün kabukları döktük ufak tefek kaldı oda yarına gider

RAMO 01

• Sr. Member
...

RAMO 01

• Sr. Member
...

RAMO 01

• Sr. Member