Gönderen Konu: LifeHairAnkara Şahin Çelik 2.Ekim Sıklaştırma 2350 greft (07.10.2019)  (Okunma sayısı 42864 defa)

RAMO 01

• Sr. Member
Merhaba arkadaşlar 36 yaşındayım  05.01.2019'da İstanbul'da 3000 greftlik ilk şaç ekimim yapıldı burada konu açtım ve form üyeleri saç çizgimin sorunlu ve kötü olduğunu söylediler zaman geçtikçe malesef sorunlu olduğunu çevremdekilerde söylediler ve inanılmaz bir psikolojik sıkıntı yaşadım ve 2.ekime karar verdim bu form sayesinde Şahin Çelik'te karar kıldım ve iletişime geçtim resimlerimi gönderdim ve randevumuzu aldık Şahin Bey sağolsun çizgi mağduru olduğum için 20 dk civarı çizgi çalışması yaptı şartlar gereği elinden gelenin en iyisini yaptığına inanıyorum şuan eskisine nazaran kesinlikle memnun kaldım sıklaştırmayıda ekleyerek 6 saatlik ve 2350 greftlik bir çalışma oldu Adana'dan gittim işlem bitince biraz dinlendim ilaçlarımı verdiler anlattılar ve tekrar özel aracımla geri döndüm aracı ben kullandım hiç bir sıkıntım olmadı 10 ayda toplam 5350 greft ekilmiş oldu oysa 3500 greftlik bir açıklığım vardı ve tek seans yeterliydi bu form çok önemli buraya bakmadan burayı tanımadan ekimcilerin insrangam fotolarına bakmayın ben bu formu malesef ilk ekimimden sonra buldum Şahin bey ve ekimi inanılmaz sıcak ilgili ekibiyle adete aile oluşturmuşlar yani samimiyetini hastaya yansıtıyorlar işine sahip çıkan birisi buradanda kendisine ve ekibine Teşekkürediyorum...Şimdi arkadaşlar ilk halimi, 1.ekim sonrası saç çizgisini son halimi ve 2.ekim fotolarını paylaşıyorum...

RAMO 01

• Sr. Member
...

RAMO 01

• Sr. Member
...

RAMO 01

• Sr. Member
...

RAMO 01

• Sr. Member
Şimdi Şahin Beyin düzeltme ve sıklaştırma fotolarına geçiyorum