Gönderen Konu: Değerli yorumlarınız ve önerileriniz benim için çok önemli  (Okunma sayısı 864 defa)

lMcLaReNl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar forumu uzunca bir süredir takip ediyorum sonunda saç ekimi için karar vemis bulunmaktayim donör bölgemin kalitesi nasil sizce ? Ön ve vertex için yorum alabilirmiyim bütçem max 10.000 lira kadar serkan aygın ve şahin hocam arasında kaldım son zamanlarda her ikiside çok başarılı.Artik saçlarıma inşallah kavuşmak istiyorum şimdiden çok teşekküler değerli yorumlarınız için  bu arada yaşım 33

lMcLaReNl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yorum yokmu arkadaşlar?Nerede forum😊

Burkinho

• Hero Member
Yorum yokmu arkadaşlar?Nerede forum😊

Bence uzun dönem 2 aşamalı bir plan yapmalısın. Tek Seans ekersen başarı oranı bayağı düşer ve 2. ekime greft kalmaz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
donör güzel ama açık alan fazla 2 aşamalı hattaha 3 de olabılır tekrar bı sıklaştırma 3 kez
Global Moderator

lMcLaReNl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bence uzun dönem 2 aşamalı bir plan yapmalısın. Tek Seans ekersen başarı oranı bayağı düşer ve 2. ekime greft kalmaz

Bende iki aşamalı düşünüyorum seninki de bu arada hayırlı olsun ekimin guzel olmuş beğendim inşallah çıkışlarda guzel olur biraz seninki ile benim saç benziyor tek korkum doğallıktan yana

lMcLaReNl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
donör güzel ama açık alan fazla 2 aşamalı hattaha 3 de olabılır tekrar bı sıklaştırma 3 kez

Aynen hintel kardeşim 3 ü bilmiyorum ama iki aşamalı kesin düşünüyorum olmuşken iyi olsun guzel bisi olsun içimize sinsin hepsini bir seansa sigdirmanin anlamı yok ön taraf için kaç bin greft gider ?

Facebook Twitter Instagram