Gönderen Konu: Arenamed Serkan Aydın 5100 Greft 16.09.2016  (Okunma sayısı 60076 defa)

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed Serkan Aydın 5100 Greft 16.09.2016
« Yanıtla #45 : 26 Eylül 2016, 16:27:42 »
Haklısın Kardeşim... Estetikçiler bu işi daha iyi bilir... Peki, bu donörü mahvolmuş kişiler ne yapmalı? Yani ne ilaç kullanmalı? Mesela o kırmızılığı geçirmek için ne ilaç kullanmalı? Ha, bir de, 1 numara saça çıplak olan kulak arkasına toppik tutar mı? Eczacı tutmaz dedi vazgeçtim almaktan ama çok pis bir görüntü var ya, sanki yangından çıkmış yanıklar içinde kalmış aciz bir insana döndük anasını satayım. Bir köşe başına çömelsek millet ah zavallı deyip para atar önümüze... Vallahi çok pis bir durum... Gollum gibi olduk...

Valla Allah iyiliğini versin dostum güldürdün beni :) haklısın ama, gollum gibi olmayı göze alıyoruz şu saç illeti için. Toppik bence de tutmaz ama aklıma sprey toppik geliyor. İnternette videoları var. Keratin spreyi belki işe yarayabilir o bölgede
Jokey sen nerde ektıirdin?

Ben henüz ektirmedim.  Hocanın da programına uyarsa aralıkta (17-18) Zekeriya Kul hocaya ektireceğim. Yüzyüze görüştük.

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 26 Eylül 2016, 16:34:49 »
Haklısın Kardeşim... Estetikçiler bu işi daha iyi bilir... Peki, bu donörü mahvolmuş kişiler ne yapmalı? Yani ne ilaç kullanmalı? Mesela o kırmızılığı geçirmek için ne ilaç kullanmalı? Ha, bir de, 1 numara saça çıplak olan kulak arkasına toppik tutar mı? Eczacı tutmaz dedi vazgeçtim almaktan ama çok pis bir görüntü var ya, sanki yangından çıkmış yanıklar içinde kalmış aciz bir insana döndük anasını satayım. Bir köşe başına çömelsek millet ah zavallı deyip para atar önümüze... Vallahi çok pis bir durum... Gollum gibi olduk...

Valla Allah iyiliğini versin dostum güldürdün beni :) haklısın ama, gollum gibi olmayı göze alıyoruz şu saç illeti için. Toppik bence de tutmaz ama aklıma sprey toppik geliyor. İnternette videoları var. Keratin spreyi belki işe yarayabilir o bölgede

Ben henüz ektirmedim.  Hocanın da programına uyarsa aralıkta (17-18) Zekeriya Kul hocaya ektireceğim. Yüzyüze görüştük.
Hayırlısı olsun Jokey, bende 31 Agustos 1 Eylulde Zekeriya Hocaya ektirdim, beklemedeyiz:)

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 26 Eylül 2016, 16:44:06 »

Hayırlısı olsun Jokey, bende 31 Agustos 1 Eylulde Zekeriya Hocaya ektirdim, beklemedeyiz:)

Geçmiş olsun kardeşim, takip ediyorum konunu :) Zekeriya Kul ekimi olduğu için sonucunu merakla bekliyorum.
🏇🏇

Said

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 26 Eylül 2016, 16:55:19 »
Haklı olabilirsin kardeşim. Belki de ben haklıyım ama mevcut saçlarımı kaybetme riskine değmez... Belki de benim hüsnükuruntum... Fakat ürkütücü bir şey... Çünkü saç ekimi süreci gerçekten berbat. Kaldı ki ekimden sonrası daha da berbat... Bu forumda komplikasyon bölümünde bir donör resmi var ya, benim kafa aynı öyleydi! Ve ben tüm bu süreci sil baştan yaşama cesaretini kendimde bulamıyorum...

Seçimimi keşke oraya yapmasaydım ama yaptık bir kere! Eşim dostum resmen kendini cezalandırdın diyor... Şu kafaya bir baksana diyor... Babam evin içinde beni görmekten kaçınıyor. Görünce sinirleniyor...

Arkadaşlarının çocuğu ekim yaptırdı ama kimsede şu pis durum olmadı da geldi bizi mi buldu?

Bu süreci yaşadıktan ve yaşamaya devam ettikten sonra bu işin piri bedavaya ekim yapacağım dese 100 kez düşünürüm ama yine yaptırmam...

1 numara saç da yakışıyormuş... Kaldı ki sadece alın çizgimi biraz aşağıya çekmek ve verteks bölgesini biraz doldurmaktı amacım... Ekim yaptırmasam 4-5 sene giderdi ama kaşındık anasını satayım... Kendim ettim kendim buldum...
merak ettim gerçekten durumunuzu ya, bi foto paylaşabilir misiniz

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 26 Eylül 2016, 17:53:13 »
Aynen dostum mahsuru yoksa bi foto paylaşır mısın? 
🏇🏇

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 26 Eylül 2016, 22:27:51 »
Hocam dermmatch kullanabilirsin.araştır senin işini görür

benimalnımgeniş

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 28 Eylül 2016, 16:28:21 »
Solgar 5 mg biotin (Günde 3 adet) Pahalı geldiğinden Nitraxin'e döndüm.
HC Care Kuru Normal Saçlar için tamamen bitkisel şampuan.
HC Complex bitkisel yağ
HC Dopping Serum (fıs fıs)
HC Saç Kremi

Yukarıda saydığım HC ürünleri zaten mevcuttu ve yüzde yüz bitkisel. İnternet sitesinden araştırabilirsin. Ben sadece dopping serumu yeni almıştım ki onun da içinde yok yok...

Sebamed bebe şampuanı

Donör bölge için kullandıklarım: Fucidin ve Furacin ayrıca antibiyotik verdi doktor... Bunlar bitti ve salı kontrolüm var.

Bir başka doktorun verdiği de: Bepanthol onarıcı bakım kremi ve hametan pomad.

Ben kendim ise bepanthen, evigen ve bemiks ampülü kırıp kafama boca ediyorum.

Bolca et, fındık ve kabak çekirdeği tüketiyorum.

Sigara, alkol ve spor yok... Seks hayatım zaten durdu çünkü zombi gibiyim. Yangından çıkmış bir zombi gibi...

Kulak arkasında sanki bilmem kaçıncı derece bir yanık var gibi ve bir türlü iyileşmiyor...

Pişman oldum gerçekten. Sırf alın çizgimi aşağıya çekmek için giriştim bu işe, keşke bulaşmasaydım. Babam evin içinde benimle karşılaşmak istemiyor çünkü üzülüyor. Annemin içi kıyılıyor. Saç ektirmeyi düşünen arkadaşlarım vazgeçtiler.

Dostum çok geçmiş olsun. Valla okurken içim parçalandı yalnız o kadar içten yazmışsın ki bazen okurken kendimi tutamadım gülmedim de değil :) 6 ay sonra bu çektiğin çileye değecek ve güzel bir  görüntü olacağını düşünüyorum. Baban da umarım o zaman evlatlığa tekrardan kabul eder seni (mizah en iyi ilaçtır :) Çok kafaya takma sabret. Ama bu şekilde hiç bir kurumunda insanın psikolojisini bozmaya hakkı yok. Hayat işte tecrübe oluyor hep. Alınma lütfen yazdıklarıma da sürekli ciddi şeyler zaten yazılıyor insanın morali alt üst oluyor zaten böyle durumlarda insan kendisiyle de dalga geçerse en azından psikolojisini iyi tutar.

umut88

• Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : 28 Eylül 2016, 16:36:18 »
Solgar 5 mg biotin (Günde 3 adet) Pahalı geldiğinden Nitraxin'e döndüm.
HC Care Kuru Normal Saçlar için tamamen bitkisel şampuan.
HC Complex bitkisel yağ
HC Dopping Serum (fıs fıs)
HC Saç Kremi

Yukarıda saydığım HC ürünleri zaten mevcuttu ve yüzde yüz bitkisel. İnternet sitesinden araştırabilirsin. Ben sadece dopping serumu yeni almıştım ki onun da içinde yok yok...

Sebamed bebe şampuanı

Donör bölge için kullandıklarım: Fucidin ve Furacin ayrıca antibiyotik verdi doktor... Bunlar bitti ve salı kontrolüm var.

Bir başka doktorun verdiği de: Bepanthol onarıcı bakım kremi ve hametan pomad.

Ben kendim ise bepanthen, evigen ve bemiks ampülü kırıp kafama boca ediyorum.

Bolca et, fındık ve kabak çekirdeği tüketiyorum.

Sigara, alkol ve spor yok... Seks hayatım zaten durdu çünkü zombi gibiyim. Yangından çıkmış bir zombi gibi...

Kulak arkasında sanki bilmem kaçıncı derece bir yanık var gibi ve bir türlü iyileşmiyor...

Pişman oldum gerçekten. Sırf alın çizgimi aşağıya çekmek için giriştim bu işe, keşke bulaşmasaydım. Babam evin içinde benimle karşılaşmak istemiyor çünkü üzülüyor. Annemin içi kıyılıyor. Saç ektirmeyi düşünen arkadaşlarım vazgeçtiler.

Dostum çok geçmiş olsun. Valla okurken içim parçalandı yalnız o kadar içten yazmışsın ki bazen okurken kendimi tutamadım gülmedim de değil :) 6 ay sonra bu çektiğin çileye değecek ve güzel bir  görüntü olacağını düşünüyorum. Baban da umarım o zaman evlatlığa tekrardan kabul eder seni (mizah en iyi ilaçtır :) Çok kafaya takma sabret. Ama bu şekilde hiç bir kurumunda insanın psikolojisini bozmaya hakkı yok. Hayat işte tecrübe oluyor hep. Alınma lütfen yazdıklarıma da sürekli ciddi şeyler zaten yazılıyor insanın morali alt üst oluyor zaten böyle durumlarda insan kendisiyle de dalga geçerse en azından psikolojisini iyi tutar.

Alınacak bir durum yok kardeşim. Ben kendimle dalga geçebilen bir insanım... Yani senin yazdıkların ya da başkalarının yazdıkları gücüme gitmez inan. :) Fakat dediğim gibi gerçekten çok berbat! Hani, iler tutar bir yanı yok operasyonun! Bir daha hiçbir hekime ya da unvansız bilmem nelere saç ekimi yaptırmayı düşünmüyorum. Dediğim gibi arkadaşım ektirdi bir semt hastanesinde plastik cerrahına. 1 yılı doldurmak üzere ve Ekim 7 de bir operasyon daha olmaya karar verdi. Neden? Benim çektiğim çileleri çekmedi ve cesareti var. Ayrıca bana hep derdi ne donör var sende. 3 ekimi kaldırır derdi ama donörün anasını ağlattılar!

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 28 Eylül 2016, 17:20:10 »
Umut kardeşim  öncelikle geçmiş olsun  ve  sabırlı olmakta fayda var benimde 36. günüm   ve dönor bölgem senin gibiydi hala ne durumda artık bakmıyorum aynaya fotograf falan cekmiyorum  ama sabırlı olmayı deniyorum  forumda bi kaç arkadasadaa mesaj attım sürecle ilgili bakalım nasişp kısmet beklyecez be kardeşim

umut88

• Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : 28 Eylül 2016, 17:22:57 »
Umut kardeşim  öncelikle geçmiş olsun  ve  sabırlı olmakta fayda var benimde 36. günüm   ve dönor bölgem senin gibiydi hala ne durumda artık bakmıyorum aynaya fotograf falan cekmiyorum  ama sabırlı olmayı deniyorum  forumda bi kaç arkadasadaa mesaj attım sürecle ilgili bakalım nasişp kısmet beklyecez be kardeşim

İnşallah düzelir ama benim durum biraz farklı gibi... Deride bildiğin yanık var... Hani kızarıklık olsun sorun yok da, deride yanık var sanki ve yanan yerde kıl biter mi? Peki orada saç bitecek mi?

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 28 Eylül 2016, 17:26:33 »
ben  forumda incelemelerim sonucunda  senin donör bölgesinden daha kötü örnekler gördüm hatta   mesajı yazdıktan sonra baktım bulurmuyum  diye  ama ya konu silinmiş ya da ben  bulamadım  5. ay fotolarını görünce gözlerime inanamadım

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 28 Eylül 2016, 17:28:25 »

İnşallah düzelir ama benim durum biraz farklı gibi... Deride bildiğin yanık var... Hani kızarıklık olsun sorun yok da, deride yanık var sanki ve yanan yerde kıl biter mi? Peki orada saç bitecek mi?

Kardeşim bi mahsuru yoksa güncel bir foto atar mısın lütfen? Cidden merak ediyorum nasıl yanık gibi?
🏇🏇

umut88

• Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : 28 Eylül 2016, 17:30:23 »
ben  forumda incelemelerim sonucunda  senin donör bölgesinden daha kötü örnekler gördüm hatta   mesajı yazdıktan sonra baktım bulurmuyum  diye  ama ya konu silinmiş ya da ben  bulamadım  5. ay fotolarını görünce gözlerime inanamadım

Ne 5 ayı ya? Ulen tam istediğim huyda ve tipte bir kız buldum... Tanışmak için 5 ay mı bekleyeceğim? Kız sevgili yapar 5 ayda be! Hem beni bu kafayla görse reddeder... 5 ay...! Vay am...k! :)

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 28 Eylül 2016, 17:32:36 »
ohoo  sen benden de sabırsız cıktın  be kardeş  :D

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #59 : 28 Eylül 2016, 17:36:23 »
umut sundan kötü mü ? https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=408.260  bu kulak üstü iyilesti diyor alice

Facebook Twitter Instagram