Gönderen Konu: Kaan pekiner 4016 greft  (Okunma sayısı 59497 defa)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Kaan pekiner 4016 greft
« Yanıtla #331 : 19 Mayıs 2020, 00:09:25 »
 Fiyatlar daha  düşecektir   türkiye  şartlarında  bu fiyatlar  saç ekim  yapmazlar  zaten Milet işleri kötü.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #332 : 19 Mayıs 2020, 00:23:52 »
Durumlar çok sıkıntılı, Ekim merkezleri bunun farkında. Ki onlarada sıkıntı olmuş durumda. Bence durumu pek musaid olmayan;.
Serkan aygın
Şahin çelik
Esma serkan
Asuman
Ve düşük maliyetli, başarı ortalamasi yüksek olan yerleri tercih etmeli

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #333 : 19 Mayıs 2020, 00:28:30 »
Durumlar çok sıkıntılı, Ekim merkezleri bunun farkında. Ki onlarada sıkıntı olmuş durumda. Bence durumu pek musaid olmayan;.
Serkan aygın
Şahin çelik
Esma serkan
Asuman
Ve düşük maliyetli, başarı ortalamasi yüksek olan yerleri tercih etmeli

Şimdi oldu abim  :) ama kaan pekinere vereceğim parayla ev taksidim tamamen kapanıyor valla   ;D
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #334 : 19 Mayıs 2020, 00:33:34 »

Şimdi oldu abim  :) ama kaan pekinere vereceğim parayla ev taksidim tamamen kapanıyor valla   ;D

KAAN PEKİNER'e gitsen ben izin vermem. Madem böyle dedin. Ona bile iletirim. Bu arkadaşa sakın Ekim yaptırma valla ev gidecek...
Canım benim.
İnşallah herşey istediğin gibi gider. Ben isterim ki herkes en güzel yerlerde en düşük maliyetlerde saçlarına erişsin.

Allah kerim
Canını sıkma

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #335 : 19 Mayıs 2020, 00:38:30 »

KAAN PEKİNER'e gitsen ben izin vermem. Madem böyle dedin. Ona bile iletirim. Bu arkadaşa sakın Ekim yaptırma valla ev gidecek...
Canım benim.
İnşallah herşey istediğin gibi gider. Ben isterim ki herkes en güzel yerlerde en düşük maliyetlerde saçlarına erişsin.

Allah kerim
Canını sıkma

Amin abim
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #336 : 19 Mayıs 2020, 03:32:00 »
"Haziran 15- Temmuz 1 arası 1,5€ yaptım" dedi.

KAAN PEKİNER doktor beyin kampanyalı fiyatı.
Yeni iletişime geçtik
Bence bütün Ekim merkezleri bunu yapmalı.  Çünkü vatandaş çok çaresiz.  Herkes işi bırakmış durumda...

Güzel düşünmüş Kaan Bey ancak en azından Asmed gibi döviz kurunu sabitleseydi kendisini düşünenler için daha güzel olurdu diye düşünüyorum. Benim aklımdan saç ekimi çıkmışken mesela şuan ciddi ciddi Asmed'e saç ektirmeyi düşünüyorum. Belki Kaan Bey de kuru düşük bir fiyattan sabitlerse daha çok talep görebilir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #337 : 19 Mayıs 2020, 09:39:37 »
1,5 euro suanki koray hocanin fiyatinda bile daha yuksek
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #338 : 19 Mayıs 2020, 14:10:32 »
İnşallah daha uygun yaparlar Ekim merkezleri. Saç dökülmesi şansızlığına bir nebze bile olsa şans getirmiş olur

mehmet95

• Full Member
« Yanıtla #339 : 08 Haziran 2020, 20:46:18 »
SELAMLAR DİNODİN, BİRKAÇ SORUM VAR YYANITLARSAN ÇOK SEVİNİRİM, ÖNCELİKLE BİR ŞANSIN DAHA OLSA BUGUN Kİ UCRETLERİYLE YİNE KAAN PEKİNERE Mİ GİDERDİN BASKASINA MI? KAAN PEKİNER SANA KAÇ GÜNDE GREFTLERİ KAÇAR KAÇAR BÖLEREK VE KAÇ SAATTE EKİM YAPTI? KİŞİLİĞİ NASIL BİR DOKTOR BİREBİR İLGİLENİYOR ÖNEM GÖSTERİYOR MU? LONG FUE YANİ UZUN EKİM YAPIYOR MU BİLGİN VAR MI? KANALI AÇMA VE YERLESTİRME İŞLEMİNİ BİZZAT SADECE KENDİSİ Mİ YAPIYOR? SAÇIMI GÜVENLE EMANET EDEBİLİRMİYİM FAZLA KREDİM KALMADI..

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #340 : 12 Haziran 2020, 00:51:47 »
SELAMLAR DİNODİN, BİRKAÇ SORUM VAR YYANITLARSAN ÇOK SEVİNİRİM, ÖNCELİKLE BİR ŞANSIN DAHA OLSA BUGUN Kİ UCRETLERİYLE YİNE KAAN PEKİNERE Mİ GİDERDİN BASKASINA MI? KAAN PEKİNER SANA KAÇ GÜNDE GREFTLERİ KAÇAR KAÇAR BÖLEREK VE KAÇ SAATTE EKİM YAPTI? KİŞİLİĞİ NASIL BİR DOKTOR BİREBİR İLGİLENİYOR ÖNEM GÖSTERİYOR MU? LONG FUE YANİ UZUN EKİM YAPIYOR MU BİLGİN VAR MI? KANALI AÇMA VE YERLESTİRME İŞLEMİNİ BİZZAT SADECE KENDİSİ Mİ YAPIYOR? SAÇIMI GÜVENLE EMANET EDEBİLİRMİYİM FAZLA KREDİM KALMADI..

Aleykumesselam ve rahmetullah.

Bak cancağızım!!!

Soru sorduğun için teşekkür ederim

1. SORUNUN YANITI
Ne demek bir şansım daha olursa
Yani pek anlamadım bu soruyu
Eğer maddiyat kısmını dersen, bende kafirlerde bile bulunmayan mal var çok şükür. Eğer manevi dersen adına şans denmez, artık kader kısmettir. Yine de şansım olmassa şans yaratır gene KAAN BEY'ime giderdim. Zaten vertex bölgesi için gene bir şeyler daha yapılacak inşallah ve yine KAAN BEY olur inşallah. Bu günkü ücretler veya başka zamanki ücretler beni kasmaz sanırım. KARANLIK İŞLERDE ÇALIŞTIĞIM GÖRÜLMÜŞTÜR.

2.SORUNUN YANITI

KAAN BEY'e giderdim ve daha nicesine
KORAY BEY
MUTTALİP BEY
HLC BEYLER
SERKAN AYGİN BEYLER
ŞAHİN CANIM BEYLER
ESMA SERKAN BEYLER
SİBEL HANIM gibi yerlere gözüm kapalı giderdim.
Benim kendim için istediğim önemli değildi, onların benim için istediği önemliydi. Çünkü bu ekimciler bizim için iyi olanı bizden iyi biliyorlar; o yüzden kendimi isteklerim için onlara teslim ederdim onların benim için istediklerine...

3.SORUNUN YANITI

KAAN BEY'im  dört güne böldü ekimi. ( DETAYLI BİLGİ İÇİN BU KONUMUN İLK MESAJIMI VE ACİKLAMAMİ ) okumanı tavsiye ederim.  Günde  1.000  bin greft. Sabah öğlene kadar 500 greft , öğleden sonra 500 greft olmak üzere iki seans yaptı. Her seans bir digerinden bağımsız olarak çıkarılıp ekildikten sonra bir diğerine geçildi.

4. SORUNUN YANITI.

Keşke bu soruyu alıştıra alıştıra sorsaydın
Ben şimdi nasıl tarif ederim O harikaları içinde bulunduran adamı ( KAAN PEKİNER'i)

Onun kişiliğini benden üç yaş büyük olan abime benzettim, benden büyük abim olmadı,  KAAN BEY abim oldu, onunla
gönül sırdaşı,
anlaşdaşı,
Kan bağından gelen bir sıcaklığı gördüm. Uzun zamandır gurbette olan abimi ziyaret etmiş gibiydim o da onun gibiydi.

O'nun kişiliği  yolda bir yaşlıyı görüp, sırtında taşıyıp karşı tarafa geçirendir
O'nun kişiliği merhametle dolu, karşındakine empati yoluyla yaklaşandır.
Onun kişiliği, ACABA senin paranı aldım ama hak ettim midir. ( EKİM SIRASINDA BANA BUNU) söyleyendir KAAN PEKİNER. Aldığı her kuruşun hesabını düşünüp tartandır.
O'nun kişiliği ve yine Ekim sırasında dediği ( BEN DIŞARDAN YEMEK FALAN GETİRMEM, YANİMDA BİRİ ÇALIŞIP EKMEK KAZANIP, YEMEK YAPSINDIR.
O'nun kişiliği insanlara el uzatıp, sevinçlerine ortak olup, kendi kefesine de sevaplar doldurmaktadır.
Kendisi güler yüzlü
Kendisi açık sözlü ( Bu saç olur ya da olmaz der)

5. SORUNUN YANITI

Kendisi hastasıyla birebir ilgileniyor
Giriş çıkışlarda bile elinden tutup, biraz yürütüyor hastası kendine gelsin diye. Kapıları kendisi açıyor.
Sabah o sizi bekliyor. Geç gitseniz bile, tam zamanında geldin deyiverir. Kırmaz.
Greftleri kendisi çıkarır,
kanalları kendisi açar,
Greft yerleştirilmesi yine ona ait.
Yanında olan asistan sadece greftleri bir TAS'a düzenli olarak kaçli diye koyup, bir ilk okulu öğrencilerine lazım olan bir tahtaya yazar.

6. SORUNUN YANITI

LONG FUE ekimini yapmıyor (TAVSİYE EDİLMİYOR)

7. SORUNUN YANITI

Kendini önce Allah'a emanet et, sonra istersen KAAN PEKİNER'e emanet edebilirsin. 

Bil ki olumsuz birşey olursa en çok KAAN BEY üzülecektir.

Maddi durumun pek müsait değil ise
Yukarda saydığımız ve mevlalari oldukça müsaitli  pırlanta ekimliler ayrıca vardır.

Rabbim yardımcın olsun
İnşallah en kısa zamanda hayalindaki, gönlündeki şeyler hasil olur. Allah başka dert vermesin.

« Son Düzenleme: 12 Haziran 2020, 00:59:35 Gönderen: dinodin11 »

mehmet95

• Full Member
« Yanıtla #341 : 14 Haziran 2020, 01:10:23 »
.
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2020, 07:38:40 Gönderen: mehmet95 »

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #342 : 15 Haziran 2020, 02:16:38 »
Evet Muttalip hoca ve hlc hakkında konuştuk
Ben yerimde duramam ki
Bir dakika bile olsun rahat bırakmadım KAAN BEY'i:) tüm sorularımı yanıtladı.

HLC ve MUTTALİP bey ile çalışmış

Her ekimcinin olumsuz vakası vardır. Sen sadece genel yüzdeye bak.
KAAN BEY'in başarı yüzdesi çok yüksek öyle ki
Muttalip keser gibi
Koray Erdoğan gibi
Hlc gibi.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #343 : 15 Haziran 2020, 02:19:39 »
Ben herkese hayranım
Genel bir sevgi barındırırım içimden
Bu da DİNODİN farkı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #344 : 15 Haziran 2020, 03:30:05 »
sevgili dinodin uzun ve detaylı yanıtın için teşekkür ederim. Belliki hayran kalmışsın kendisine ancak ben kılıkırkyaran biriyim ve ekim yaptıracagım kişiden emin olmalıyım lutfen sorularımı mazur gör. Tek niyetim saç işimi halledip artık mutlu olabilmek inşallah.valla bıktım bu dertten. kaan pekinere yakın zamanda ekim yaptırmayı düşünüyorum. ancak bir video ile karşılaştım ve pekineri bulduğuma o kadar sevinirken video içimi sıktı videoyu çeken kişinin yönlendirdiği foruma gittim ve bizzat kaan pekiner(yada onu temsil eden kişi) ile ekim yapılan kişi arasındaki tartışmaya şahit oldum.İngilizcem cok yokama Anladığım kadarıyla pekiner bu adama 2 kez ekim yapmış ve 2sinde de başarız olmuş öte yandan forumdaki bir başka bilgiye göre muttalip keseri sadece uzaktan izlemiş hiçbir işlemde bulunmamış ve muttalip keser adının bu sekilde kaan pekiner tarafından referans olarak kullanıldığını duyunca şok olmuş. Kendisi ile hic muttalip hoca hakkında konustun mu? Acaba muttalip hoca adının bu şekilde kullanılmasından rahatsız mı? (söz konusu forumbu https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/54918-kaan-pekiner-25061000grafts-almost-2-years-after-my-result/) sadece korkuyorum ve emin olmak istiyorum

Sizi takip ediyorum. 2 nick aldığınızdan beri
Kelimtırak Nickiniz ile üye oldunuz konu açtınız resim paylaştınız Kaan pekiner hakkında.
Daha sonra mehmet95 nicki hesabı kullanarak bu tarz paylaşımlar yaptınız
Bu forumun gözünden kaçmaz. Amacınızı anlamak için izin verdim.

Şimdi 2 nick almanızdaki amacınız nedir kaan pekinere ekim yaptırmak mı? Zarar vermek mi? bunlarla  ve 2 nick neden ? kaldıki dinodin düzenli paylaşım yaptığı konusun bu sayfa. bu onu ilgilendirmeyen durumlarla konuyu maffetmek zaten olmaz. Amacınız nedir?

Forumda kimse 2 nick alamaz kurallara aykırı alanlar da zaten pek iyi niyetli kişiler değil. Silinir bloclanır Ve anında takibe alınır işaretlenir.
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2020, 03:39:18 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram