Gönderen Konu: Kaan pekiner 4016 greft  (Okunma sayısı 58813 defa)

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kaan pekiner 4016 greft
« Yanıtla #466 : 25 Mayıs 2022, 09:25:19 »
Forum kararıyla Dinodin'in siteye girişi yasaklansın. Bu nedir yahu? :)

Paslandik abıya yasaklanmasakta:)
Yorumun için teşekkür ederim. Büyük usta

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #467 : 25 Mayıs 2022, 09:28:11 »
 Özelden çok mesaj yazılmış bana. Kusura bakmayın gençler. Fazla aktif değilim. Hakkınızı helal edin. Unutmayın ki dualarım dileklerim sizinle. İnşallah en kötü gününüz, en iyi gününüz gibi devam eder. Bu garip dinodin sizleri elbette çok seviyor

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #468 : 25 Mayıs 2022, 16:48:20 »
Saçlar gelince kafiyeli mesajlar azalmış hocam.

Aman saçlar azalmasında böyle iyi :D
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #469 : 25 Mayıs 2022, 16:58:25 »
Dino abinin hoş samimiyetinden 4-5 aydır uzağız...
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #470 : 25 Mayıs 2022, 17:07:14 »
Dino hocam özletme kendini ara sıra esprili yorumlarını forumdan eksik etme. Özelden mesajlara kadar gidiyor yoksa. Bizde seni seviyoruz.

Benim konuya bir yorum bırakmadın yanına kalmasın.😉🤭

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #471 : 26 Mayıs 2022, 19:57:14 »
Saçlar gelince kafiyeli mesajlar azalmış hocam.

Aman saçlar azalmasında böyle iyi :D

Aşık olan kişi, ne kadar sevgilisinden uzak ve özlem doluysa, o kadar etkiyle şiirler, nameler, besteler, güfteler, mektuplar, kafiyeler, beyitlikler, uzun havalar, mısralar, medhiyeler, yakarışlar ve medhu şemalar dizer. Bu şu demektir ki " ey sevdiğim, sevgilim, sen benden uzaksın, ben senden uzağım. Sana böyle uzaktan dokunamam. Edemem gidemem gelemem. Ama bilki bu sesli ve yazılı ifadelerimle anla ki seninleyim. Seni seviyorum. Hasretim sana. Özlemim desin. Özelimdesin. Buna tanık sana kalemimdir. Sana dokunamama çaresizliğimin sesidir yazdıklarım.

Ne zaman ki kavuşma gerçekleşirse,  işte o zaman söze gerek kalmaz, yazıya gerek kalmaz. Medhiyelere  ve hamdu senalara gerek kalmaz. Artık muhabbet bire bir kavuşup, sarılıp, onu kendinde kendini onda bulup yaşamaktır.

Dilerim herkes sevdiğine kavuşur. Bu bir kagit parçası da olur. Bir sigara külü de olur. Değer verilen herşey sevgili olmaya layıktır.
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2022, 20:03:35 Gönderen: dinodin11 »

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #472 : 26 Mayıs 2022, 19:58:53 »
Dino abinin hoş samimiyetinden 4-5 aydır uzağız...

Canım benim. Haklısın. Dinodin sizin hizmetkarinizdir, tıpkı HİNTEL gibi

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #473 : 26 Mayıs 2022, 20:00:46 »
Dino hocam özletme kendini ara sıra esprili yorumlarını forumdan eksik etme. Özelden mesajlara kadar gidiyor yoksa. Bizde seni seviyoruz.

Benim konuya bir yorum bırakmadın yanına kalmasın.😉🤭

Vallah büyük ayıp etmişim. Eğer  ki senin konuna bakıp ilgilenmesem kel olayım;) bakacağım muhakkak

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #474 : 26 Mayıs 2022, 20:45:27 »
Dinodin kardes bayagi yazmissin saygim sonsuz ancak biraz abartmissin gibi gelmis.milyarlik ekimler yaptiriyoruz dostum yok kapiyi eliyle acti yok sirdasim oldu.belki senin benim icin ozel bir gun ama doktorlar icin biz belkide 10.000.hastayiz.yani ortada dramatizi edilecek romantiklestirelecek bir durum yok.bu sonuclari almak icin  zaten diger yerleri eliyoruz.manuel ekim olsun 4 gunde ekilsin diye milyarlari ekiyoruz.sonucundan memnun olabilirsin ama yazdiklarin abarti geldi bana.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #475 : 26 Mayıs 2022, 21:55:12 »
Dinodin kardes bayagi yazmissin saygim sonsuz ancak biraz abartmissin gibi gelmis.milyarlik ekimler yaptiriyoruz dostum yok kapiyi eliyle acti yok sirdasim oldu.belki senin benim icin ozel bir gun ama doktorlar icin biz belkide 10.000.hastayiz.yani ortada dramatizi edilecek romantiklestirelecek bir durum yok.bu sonuclari almak icin  zaten diger yerleri eliyoruz.manuel ekim olsun 4 gunde ekilsin diye milyarlari ekiyoruz.sonucundan memnun olabilirsin ama yazdiklarin abarti geldi bana.

Yumuşak biri için fazlaca sertsin.
Dikkat et bebeğim.
Senin geçtiğin yolların mimarı benim. Sadece saç ekimiyle bakma olaya. Benim için ilgi alaka ve içimdeki hisler bulutlar seviyesindedir.

Beri git oğlan beri git

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #476 : 26 Mayıs 2022, 21:58:00 »
Peki bebegim yumusaksan sert geldim kusura bakma.ama ekimini kizilayda yada afatta yaptirmadim yada sacsizlar dernegi orgineze etmedi ekimini bu kadar ekimin yerini pohpohlamana gerek yok.zaten olmasi gereken bu.
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #477 : 26 Mayıs 2022, 22:04:07 »
Peki bebegim yumusaksan sert geldim kusura bakma.ama ekimini kizilayda yada afatta yaptirmadim yada sacsizlar dernegi orgineze etmedi ekimini bu kadar ekimin yerini pohpohlamana gerek yok.zaten olmasi gereken bu.

Yani demek istiyorsun ki ekimimi dimşit ağa bile kaşık çatalla yapsa bu hale gelecekti. En iyisi
Git Kızılay'a, güneş Batımını seyret. Güneşin doğuşu baktığım bölgededir

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #478 : 26 Mayıs 2022, 22:27:52 »
Yok oyle demiyorumda kagan pekinere 20.000 lira versen boyle olacakmidir diyorum hayrinami ekiyor diyorum.
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #479 : 26 Mayıs 2022, 22:37:58 »
Yok oyle demiyorumda kagan pekinere 20.000 lira versen boyle olacakmidir diyorum hayrinami ekiyor diyorum.

20. Bin liraya hiç bir merdiven altı yerler Ekim yapmaz. Masrafları karşılamıyor. Normal merdiven üstü yerler belki yapar. Sana bir müjde vereyim, 10 bin lira ile Muttalip keser hayallerini gerçekleştirebilir.

Facebook Twitter Instagram