Gönderen Konu: Kaan pekiner 4016 greft  (Okunma sayısı 58832 defa)

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kaan pekiner 4016 greft
« Yanıtla #451 : 09 Ocak 2022, 19:34:48 »
HİNTELL şefimin isteği üzerine güncelleme yapıyorum. Son durum budur derttaşlarım.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #452 : 09 Ocak 2022, 19:39:41 »
Saçlar kendi bağımsızlığını ilan etmiş :).

|-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-|
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #453 : 09 Ocak 2022, 19:47:56 »
Vay be 🧿

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #454 : 09 Ocak 2022, 20:13:11 »
Ya dino abi gözünü seveyim böyle derttaşlık mı olur aslan görse kıskanır çok ciddiyim

Şu kardeşine de dua etsen ya
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #455 : 09 Ocak 2022, 21:11:33 »
Ya dino abi gözünü seveyim böyle derttaşlık mı olur aslan görse kıskanır çok ciddiyim

Şu kardeşine de dua etsen ya

Her nefes alan kişinin derdi benim derdim. Derttaşız muhakkak. Nerelerden nerelere geldim bir ben bilirim. Saç sıkıntısı erkekler için muazzam bir dert. Öyle ki sıfır dökülmesi olan birinin bir saç teli dökülse bile ne kadar dert ettiğine özellikle site halkı olarak çok iyi biliriz. Hele saçları üstten iyice dökülmüş gençlerimiz için çok ama çok üzülüyorum. Derttaşız işte.
Unutulmaz  vakalar
Unutulmaz badireler
Unutulmaz psikolojik sıkıntılara ne kadar duçar oluyor   erkekler bu saç yüzünden ben haykırarak bilirim. Sessizce bilirim. Üzülerek bilirim. Dert çekerek bilirim. Derttaşız işte
Yeni yeni açılan her bir saç konusu, beni derinden yaralamaktadır. Bazıları belki kaç senedir siteyi takip ediyor ki bir çözümü sessizce bulup sıyrılıp gitsin diye. Ama ne çareki sonunda bir karanlığa düşüp konu açıyor. Yardım istiyor. Bunu her birimiz görüp, onunla acı çekiyoruz. Derrttaşız işte.

17  ve ya 18 yaşındayım diyor ve konuyu üzgün üzgün açıyor. "NE OLUR ALLAH İÇİN YARDIM EDİN" diye. Ben böyle bir başlık okuyunca içten içe dertlenip üzülüyorum. Derttaşız işte

Bazen haberlerde ve çeşitli mecralarda bakıyorum merdiven altında ekim yapan kardeşlerimiz var. Sonunda bırakın saç çıkmasını ölümle sonuçlanan vakalar. Bu beni çok dertli ediyor. Çünkü biz derttaşız. Keşke herkesin bu siteden haberi olsa. Ama bu sitede eksik kalır çözüm  için.  Çoğu saç için önemli olan ilaçlar, çoğu kişiye nasiplik veriyorken kimisine hiç yaramıyor. Bu ilaçlar başta finansterid ve dutasterid olsada. İşte o zaman o saçsız erkek iyice depresyona giriyor. Sonunda kendi kabuğuna çekilip herseye küsüyor. Annesine babasına kardeşlerine işine ödevlerine evlenmeye insanlar arasında kalmaya ve hatta en çok kendisine kapanıyor. Nefes alan bir kaplumbağadan farkı kalmıyor. Ben bu halleri hissedince çok üzülüyorum. Derttaşız işte
Sevgide bile derttaşız. Saçlarına kavuşan bir kardeşimizin sevincini birlikte yaşar olduk. Bu ortam öyle bir ortam. Buna vesile olan site mensuplarına derin sevgi ve saygılarımı iletirim. Çoğu saç mağduruna ailelik yaptı ve yapıyor. Dertlerimizle bir bir ilgileniyorlar. Derttaşız işte

Ahmet mehmede, Mustafa kadire, Şevket mazluma karşılıklı ve karşılıksız bir bir yardım ediyor. Konusuna yazıyor ve tecrübelerini paylaşıyor. Çok şükür derttaşız.
İyi derttaşiz güzel derttaşiz gerekli derttaşiz.
Her birimizin duaları, her birimiz için vardır. Dertlerimiz aynı. Bu dert bitmediği sürece birimiz hepimiz hepimiz birimiz içindir.

Biz DERTTAŞIZ.

Özgüven vadeden yorumlarınız için çok teşekkür ederim

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #456 : 09 Ocak 2022, 22:10:29 »
Ne güzel yazdın be abi. Aynen öyle güzel sonuçları görünce seviniyor kötüleri görünce dertleniyoruz. Derttaşız işte.

Bakalım ne olacak halimiz.
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #457 : 09 Ocak 2022, 23:09:39 »
Iyi dedin abi klavyene sağlık
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #458 : 11 Ocak 2022, 14:36:03 »
Sıkılaştırma ekimleri zordur. Ekilenler tutmuş mevcut saçların da zarar görmemiş. Başka söze gerek yok çok iyi.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #459 : 11 Ocak 2022, 17:19:51 »
Sıkılaştırma ekimleri zordur. Ekilenler tutmuş mevcut saçların da zarar görmemiş. Başka söze gerek yok çok iyi.
Kim bilir ne dualar etti Sonnyto bu sonuç için. Dinodin biraz da forumdakiler için dua lütfen 😜😜

Okan29

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #460 : 11 Ocak 2022, 19:40:11 »
Çok güzel bir sonuç takviye kullanıyor musun?

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #461 : 11 Ocak 2022, 19:56:47 »
Çok güzel bir sonuç takviye kullanıyor musun?

Teşekkür ederim kardeş
1 senedir hiç bir ilaç takviye almıyorum
Başımı da bıttım sabunuyla yıkıyorum.
İran pasajından alıyorum. 3 kilo bir seneye yetecek kadar.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #462 : 11 Ocak 2022, 20:02:00 »
Kim bilir ne dualar etti Sonnyto bu sonuç için. Dinodin biraz da forumdakiler için dua lütfen 😜😜

Dualar olmazsa hiç bir şey olmaz. Güzel malzemeyle birleşince ortaya güzel bir şey çıkıyor. Dualar bitmez. Şimdi de gitmemesi için ediyorum. Benim gerçek ilacım duamdır. Elhemdulillah 😊😊😊😊😊

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #463 : 11 Ocak 2022, 20:02:59 »

Çok teşekkür ederim eski dostum. Şükür kazasız belasız atlattık

Sportmen 777

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #464 : 13 Mart 2022, 12:52:48 »
4100 gref böyle sonuç şaka gibi son resimde saçlar peruk sıklığında nerdeyse. ( Peruk gibi ifadesi başaralı anlamında) güle güle tara.

Facebook Twitter Instagram