Gönderen Konu: Kaan pekiner 4016 greft  (Okunma sayısı 58837 defa)

kiokbs

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kaan pekiner 4016 greft
« Yanıtla #435 : 07 Aralık 2020, 08:53:32 »
abi bu nedir neresi seyrek gozukuyor fiskiriyor masallah kimse tahmin edemez bir zamanlar sac sorunu yasadigini.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #436 : 07 Aralık 2020, 12:32:28 »
Hocam saçlar arttıkça yaşınızda artmaya başladı :D. Takviyeleri bıraktığınız için genel olarak saçlarda bir sönme olmuştur. Genel de 4. - 5. aylarda takviyeler alınmadıkça eğer dökülmeler oluyorsa ya da saçlar ciddi zayıflama gösteriyorsa kendini belli ediyor. Bu ayları takip edin baktınız saçlarda yanmalar oluyor,  yağlanma döneminde ciddi saçlar dökülüyorsa önce arada priorin alırsınız ama baktınız kurtarmıyor yine antiandrojen takviyesi belirlersiniz kendinize. Ama benim şahsi fikrim antiandrojen takviyelerine çok bağlanmayın derim. Karaciğer vücutta çok önemli görevi var şimdi buradaki gençler arkadaşlar anlamıyor ama ne kadar bu takviyelerden uzak durup saçları hafif takviyelerle canlı tutabilirsek o kadar iyi. Çünkü gerçekten varolan saçların dökülmeme ihtimali de var. Ben ilk saçlarım 16 yaşında açıldığında 20 yaşlarında tamamen kel kalırım diye düşünüyorum. Ama yine 30'lara kadar takviyesiz dayanmıştı bir şekilde. Ben özellikle sizin saçlarınız da hızlı dökülmeler olmayacağını düşünüyorum. Bu arada saçlara bakım ürünleri de deneyebilirsiniz. Ben Revita Cor kullanıyorum. Sanırım bakım kremi halen Türkiye'de satılıyor. Aradığınız o mat görüntü, yumuşaklık ve hacimli görüntüye destek oluyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #437 : 07 Aralık 2020, 17:26:06 »
abi bu nedir neresi seyrek gozukuyor fiskiriyor masallah kimse tahmin edemez bir zamanlar sac sorunu yasadigini.

Allah razı olsun. İnan ki hayatım çok sosyal oldu saç sorunundan sonra

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #438 : 07 Aralık 2020, 17:29:03 »
Hocam saçlar arttıkça yaşınızda artmaya başladı :D. Takviyeleri bıraktığınız için genel olarak saçlarda bir sönme olmuştur. Genel de 4. - 5. aylarda takviyeler alınmadıkça eğer dökülmeler oluyorsa ya da saçlar ciddi zayıflama gösteriyorsa kendini belli ediyor. Bu ayları takip edin baktınız saçlarda yanmalar oluyor,  yağlanma döneminde ciddi saçlar dökülüyorsa önce arada priorin alırsınız ama baktınız kurtarmıyor yine antiandrojen takviyesi belirlersiniz kendinize. Ama benim şahsi fikrim antiandrojen takviyelerine çok bağlanmayın derim. Karaciğer vücutta çok önemli görevi var şimdi buradaki gençler arkadaşlar anlamıyor ama ne kadar bu takviyelerden uzak durup saçları hafif takviyelerle canlı tutabilirsek o kadar iyi. Çünkü gerçekten varolan saçların dökülmeme ihtimali de var. Ben ilk saçlarım 16 yaşında açıldığında 20 yaşlarında tamamen kel kalırım diye düşünüyorum. Ama yine 30'lara kadar takviyesiz dayanmıştı bir şekilde. Ben özellikle sizin saçlarınız da hızlı dökülmeler olmayacağını düşünüyorum. Bu arada saçlara bakım ürünleri de deneyebilirsiniz. Ben Revita Cor kullanıyorum. Sanırım bakım kremi halen Türkiye'de satılıyor. Aradığınız o mat görüntü, yumuşaklık ve hacimli görüntüye destek oluyor.

Yaşlandım artık reis
Ama ben saçlarımın hangi renk olduğunu bile bilmiyorum
Revita cor nedir pek bir bilgim yok
İyi bir şey mi
Araştırayım inşallah
Ben ozelikle priorinin bana çok katkısı olduğuna inanıyorum.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #439 : 07 Aralık 2020, 18:08:53 »
Yaşlandım artık reis
Ama ben saçlarımın hangi renk olduğunu bile bilmiyorum
Revita cor nedir pek bir bilgim yok
İyi bir şey mi
Araştırayım inşallah
Ben ozelikle priorinin bana çok katkısı olduğuna inanıyorum.

Revita Cor bakım kremi ama saç diplerine uygulanan bir krem. Saçları güzel forma sokuyor ve besleyici içeriği de var. Forum da zaten sanırım bir tek ben kullanıyorum bu ürünü. Ama sık saçları olan kişiler için güzel bir ürün. Priorin bende kullanırım belki elimde Amerika'dan toptan aldığım biotinler var halen. Onlar bittiğinde herhalde priorine geçerim destek ürün olarak.

Edit: Gerçi Amerika'da bu ürün artık Revita Conditioner olarak satılmaya başladı sanırım ülkedeki ürünler eski elde kalan ürünler. O yüzden alırken son kullanma tarihini danışmak gerekir satıcıya. Revita ürünlerinin kullanım süresi 3 yıl olduğu için satış yapabilirler. Ama mesela 925 ml bir ürünün kullanım süresi minimum 1 yıl kadar olduğunu düşünürsek en az 1 - 1.5 yıl kadar süresi olması gerekir ürünün son kullanma tarihinin.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #440 : 07 Aralık 2020, 20:26:20 »
Revita Cor bakım kremi ama saç diplerine uygulanan bir krem. Saçları güzel forma sokuyor ve besleyici içeriği de var. Forum da zaten sanırım bir tek ben kullanıyorum bu ürünü. Ama sık saçları olan kişiler için güzel bir ürün. Priorin bende kullanırım belki elimde Amerika'dan toptan aldığım biotinler var halen. Onlar bittiğinde herhalde priorine geçerim destek ürün olarak.

Edit: Gerçi Amerika'da bu ürün artık Revita Conditioner olarak satılmaya başladı sanırım ülkedeki ürünler eski elde kalan ürünler. O yüzden alırken son kullanma tarihini danışmak gerekir satıcıya. Revita ürünlerinin kullanım süresi 3 yıl olduğu için satış yapabilirler. Ama mesela 925 ml bir ürünün kullanım süresi minimum 1 yıl kadar olduğunu düşünürsek en az 1 - 1.5 yıl kadar süresi olması gerekir ürünün son kullanma tarihinin.

Revita cor;
Dökülmeye karşı direnç katıyormuş kendisi. Canlılık ve parlaklık cabası
Bir de üstüne saçı beslemesi cömertliğindendir.

İlacın ayrıntılarını süzgeçleştiriyorum

Priorin desen başlı başına bir derya
Kullanma vaktin gelince  degerlendirebilirsin

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #441 : 07 Aralık 2020, 21:00:41 »
İçeriği kanlanmayı hızlandırıyor o yüzden faydası oluyor. Uzun süredir kullanıyorum dökülme de yapmıyor sonrasında çünkü 1 2 dakika kafada tutulduğu için çok ciddi kana karışmıyordur içeriği. Zaten saç kremi! Benim kullanmamdaki amacım, hacimlenme ve saçı istenilen forma soktuğu kullanıyorum. Kısacası saçı olan kişiler için kullanımı iyidir. Tek dht baskılamaklama da olmaz biraz da saç dökmeyen bakım ürünlerini denemek lazım. Hintell Başkan çaktırmadan keratin bakımı yaptırıyor saçlarına :)

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #442 : 08 Aralık 2020, 00:23:05 »
Yakışıklı adammışsın vesselam. Hayırlı olsun saçlarınız çok güzel olmuş Maşallah |-nazarboncugu-|

vetakademisyen

• Full Member
« Yanıtla #443 : 08 Aralık 2020, 00:35:36 »
Allah razı olsun. İnan ki hayatım çok sosyal oldu saç sorunundan sonra
saç herşey değil tabi ama şöyle sabah aynaya baktığında saçları görünce oluşan pozitif enerjiyi gün boyu etrafa saçıyorsun ;)

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #444 : 08 Aralık 2020, 00:41:33 »
Saçların fazla uzaması da seyreklikleri gösterdiğine kanaat getirdim.

Ekim saçları ne fazla uzun olmalı ne fazla kısa

16. Aylara yakın bir süre
 Bakımsız saçlarla yine ben:)

Yaş 36. Kimlikte 33.7(askerlik yüzünden)
Bundan sonra dökülmem ne kadar olur
Saçlarım ne hal alır bilemiyorum

Hocam cok kötü olmus, resmen hasan sasa dönmüssün :)
  • Yaşınız 30

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #445 : 08 Aralık 2020, 13:58:21 »
Hayırlı olsun dinodin güzel sonuç kaan hoca biraz foruma önem verse çok fazla hasta alır örnekleri çoğalır ama yurt dışını önemsediği için geri kalıyor.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #446 : 08 Aralık 2020, 20:14:37 »
Saçların fazla uzaması da seyreklikleri gösterdiğine kanaat getirdim.

Ekim saçları ne fazla uzun olmalı ne fazla kısa

16. Aylara yakın bir süre
 Bakımsız saçlarla yine ben:)

Yaş 36. Kimlikte 33.7(askerlik yüzünden)
Bundan sonra dökülmem ne kadar olur
Saçlarım ne hal alır bilemiyorum

Bundan sonra dokulmen minimum olur. Yani maksimum 200-300 kok kaybedersin 45'ine kadar. Bahsettigin seyreklik de maviyle isaretledigim bolge. Oradaki seyrekligi ben de gordum ama saclarin cikis yonunden dolayi ust uste binmemesi mi yoksa o bolgenin geri kalana gore gercekten daha mi seyrek oldugunu anlayamadim. Bunun en iyi yontemi saci iki-uc numaraya vurmak ve kabuk dokumu fotolariyla kiyaslamak. Bu sekilde dokulmenin devam edip etmedigini de gormus olursun. Zaten Covid var, bir yere cikilmiyor. Ben kestir sacini derim. Ben de Ocak da kestirmeyi dusunuyorum. Yaza kadar uzar.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #447 : 07 Ocak 2022, 00:49:47 »
Hay maşallah inanılmaz iyi sonuç. Abi siz beklentimi artırıyorsunuz ya.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #448 : 07 Ocak 2022, 09:55:50 »
Hay maşallah inanılmaz iyi sonuç. Abi siz beklentimi artırıyorsunuz ya.

Bu cuma günü hürmetine inşallah daha iyisi sana nasip olur. Teşekkür ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #449 : 08 Ocak 2022, 16:04:46 »
Dino Dino artık bir konu güncelle güzel resimleri bekliyoruz
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram