Gönderen Konu: Kaan pekiner 4016 greft  (Okunma sayısı 59507 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Kaan pekiner 4016 greft
« Yanıtla #285 : 01 Mart 2020, 17:48:50 »
ONİCAN, ne biçim insansın, iki gündür bir şey olacak diye gözlerim kapıda
Zerre miskal dutasın yan etkilerini yaşamadım bu yüzden hiç merakta edip tutulmak istemedim.
Öyle zannederim ki dutasa yan etki yaptım şöyleki
İşte millet diyor ki  hacı haydar'a ninni söyleyip uyutuyor, hep uzun hava dinletiyormuş
Dutas aldığım günden beri duvarlara tırmanıyorum
Düz yan çapraz farketmez duvar.
Ne yapacağız beni bilemedimki

Çok sinsi bu ilaçlar yanetkileri yaşamadığını söyleyenler bende farkında olamıyorlar. Yoksa bende libido yönünden hiç yanetki yaşamadım. Ama eskisine oranla spor yapsam daha çok yoruluyorum. Kilo da aldım finasterid kullandığım süre boyunca. Bunlar bana yaptığı hafif yanetkiler. Aldığım vitaminler ile bunları dengeleyebiliyorum. Yani hayat kalitemi düşürmüyor finasterid kullanmak ama yine de dediğim gibi ilk gün kullandığım etkiyi de vermiyor saçlarıma. Bir noktadan sonra vücut alışıyor. Benim bu noktadan sonra uygulamadığım iki tane yol var. Dutasterid ve minoxil! Ama dutasteride başvursam bile hafta da 2 gün kullanırım diye düşünüyorum. 2 günde 1 kullanırsa vücut alışabilir bu takviyelere, daha sonra kullanacak başka hangi takviye kalır? Bu nedenle ekimden sonra saçların maşallahı var, sonrası için problem yaşamanızı istemiyorum. Yani ilacın bırakacağı yanetkiler bir problem. Evet! Bir de vücut bu takviyelere direnç gösterirse yaşanacak bir problem de var. O nedenle sıkıntı yaşamamanız için yazmak istedim. Umarım sorunsuzca süreç devam eder. 1 sene boyunca gelişim göstereceği de bir gerçek. Ben ilerleyen yıllar için konuşuyorum. Kimin ne zaman öleceği belli olmaz ama hayatta 1 senelik değil sonuçta :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #286 : 01 Mart 2020, 18:14:00 »
Vay be ortalarda yokken dinodin reis bile saç ektirmis hayırlı olsun reis bide 150.gunde işi bitirmiş maşallah.inşallah daha güzel olur benim saç pek olmadı madem bari burda iyi olanlara bakıp mutlu olayım diye geri geldim işten güçten fırsat buldukça bakınıyorum sizin fotolara :)

Tabi ekeceğim saçı
Benim diğerlerinden ne eksiğim var
Onlar falana filana gidip ekerken içim parcalaniyordu.
Biraz da garipler sevinsin.

Üzülme belki senin içinde bir çare bulunur
Saçlarım için güzel demişsin eyvallah

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #287 : 01 Mart 2020, 18:21:16 »
Çok sinsi bu ilaçlar yanetkileri yaşamadığını söyleyenler bende farkında olamıyorlar. Yoksa bende libido yönünden hiç yanetki yaşamadım. Ama eskisine oranla spor yapsam daha çok yoruluyorum. Kilo da aldım finasterid kullandığım süre boyunca. Bunlar bana yaptığı hafif yanetkiler. Aldığım vitaminler ile bunları dengeleyebiliyorum. Yani hayat kalitemi düşürmüyor finasterid kullanmak ama yine de dediğim gibi ilk gün kullandığım etkiyi de vermiyor saçlarıma. Bir noktadan sonra vücut alışıyor. Benim bu noktadan sonra uygulamadığım iki tane yol var. Dutasterid ve minoxil! Ama dutasteride başvursam bile hafta da 2 gün kullanırım diye düşünüyorum. 2 günde 1 kullanırsa vücut alışabilir bu takviyelere, daha sonra kullanacak başka hangi takviye kalır? Bu nedenle ekimden sonra saçların maşallahı var, sonrası için problem yaşamanızı istemiyorum. Yani ilacın bırakacağı yanetkiler bir problem. Evet! Bir de vücut bu takviyelere direnç gösterirse yaşanacak bir problem de var. O nedenle sıkıntı yaşamamanız için yazmak istedim. Umarım sorunsuzca süreç devam eder. 1 sene boyunca gelişim göstereceği de bir gerçek. Ben ilerleyen yıllar için konuşuyorum. Kimin ne zaman öleceği belli olmaz ama hayatta 1 senelik değil sonuçta :).

Finans bazı kişilerde işe yaramıyor yoksa bende ikisini vardiyalı kullanmak isterdim. Koray bey çok inceledi saçlarımı etki etmemiş finans bir senede bile

Kendi çapımda birşeyler yapıyorum kendime :)
Dinodinin mucit olmadığı ne malum

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #288 : 02 Mart 2020, 00:56:55 »
Finans bazı kişilerde işe yaramıyor yoksa bende ikisini vardiyalı kullanmak isterdim. Koray bey çok inceledi saçlarımı etki etmemiş finans bir senede bile

Kendi çapımda birşeyler yapıyorum kendime :)
Dinodinin mucit olmadığı ne malum

Doğrudur benimde olayım o aslında dökülmelerimi durdurmak için deniyorum vitamindir, ilaçtır. Şu son zamanlarda sol şakağın gerisinde dökülmeler oluyor gerçi, ekim kapısı bize de görünecek gibi. 3 kutu minoxil aldım eczaneden farklı bir metodla deneyeceğim. Eğer düşündüğüm metod başarılı olursa foruma aktaracağım bakalım :). Şimdilik 2 hafta sonra denemeye başlayacağım. Kullandığım 3 ay sonra nasip olursa forumda açmış olduğum konuya eklemeyi düşünüyorum. Priorin ve dutasterid kullanmaya karar verirsem tecrübeleriniz için size danışabilirim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #289 : 02 Mart 2020, 02:45:38 »

Hayranlıkla bekleyeceğim yaptığın çalışmaları
İnşallah bir umut olur
İnşallah evrensel bir şey yaparsın

Bana gelince
Tecrübelerimi kullandığım ilaçlarla ilgili yaşadıklarımı bir bir anlatırım sana :)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #290 : 02 Mart 2020, 03:07:34 »

Hayranlıkla bekleyeceğim yaptığın çalışmaları
İnşallah bir umut olur
İnşallah evrensel bir şey yaparsın

Bana gelince
Tecrübelerimi kullandığım ilaçlarla ilgili yaşadıklarımı bir bir anlatırım sana :)

Evrensel olamaz da (latife ettiğinizin farkındayım) bize ufak bir katkısı da olsa oldukça güzel olur. 2017'de denemiştim ve forumda bu yöntemi kullananlar olduğunu düşünüyorum. Tek farkı bu sefer biliçli bir şekilde gözlemleyerek, etki alanını fotoğraflarla ölçmeyi planlıyorum. Kafama zaman zaman takılıyor; neden minoxil tepe de daha etkili? Ya da finasterid! Ön hattaki saç köklerinin neden dht'a daha az duyarlı olduğu? Ekimde neden tepe bölgesinde yapılan ekimin, ön hatta göre daha az başarılı olduğu? Tabiki benim gibi sıradan bir insanın bu saydıklarımı internet üzerinden  çözebilmesi mümkün değil ama bu fda onaylı bu iki ilacında tesadüfen saça faydası keşfedildiği düşünülürse farklı çözümlerin sıradan insanların keşfetmesi çok imkansız değil gibi geliyor bana. Dediğim gibi bize kadar yeten bir sonuç olursa ne mutlu bize. Olmazsa da deney deneydir deyip (!) geçeceğiz :). Tabi Dimyat'a pirince giderken eldeki bulgurdan da olmazsak iyidir :D. O zaman bir şiir de ben yazarım foruma  :-\

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #291 : 16 Nisan 2020, 01:39:29 »
195. Günler
Ön bölgeyi göstermeme gerek yok
Arkalar canımı sıkıyordu. Pek iyi denemez, ancak gelişme var gibi

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #292 : 16 Nisan 2020, 01:44:43 »
3 günde bir dutasterid devam
Priorin 2 günde bir

Başka ilaç yok
Şampuan " DALİN"

Resimlerin üzerine tıklayın inşallah net gösterecek
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2020, 02:02:49 Gönderen: dinodin11 »

LegendTR

• Full Member
« Yanıtla #293 : 16 Nisan 2020, 02:04:01 »
3 günde bir dutasterid devam
Priorin 2 günde bir

Başka ilaç yok
Şampuan " DALİN"

Ustam hayırlı geceler o dutasteridin bi yan etkisini varmı yada varsa yaşadınmı

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #294 : 16 Nisan 2020, 02:10:45 »
Ustam hayırlı geceler o dutasteridin bi yan etkisini varmı yada varsa yaşadınmı

Yan etkisi kesinlikle olan bir ilaç
Ben hiç takmadım, yan etkilerine. Olumsuzluk bir şey hissetmedim. Başkasında nasıl bir durum olur bilemem. Tavsiye üzerine 3 günde bir alıyorum. Hani yan etki şimdi değil de ilerde göstermesin diye.

Sana da hayırlı geceler

ATILIM

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #295 : 16 Nisan 2020, 12:39:50 »
Protez sac dusunmelisin bu sac olmaz 😃 benim gozum bozuk herhalde hic aciklik goremedim.

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #296 : 16 Nisan 2020, 12:51:24 »
revizyon şart

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #297 : 16 Nisan 2020, 14:47:58 »
çok güzel olmuş arkalarda kapanmaya başlamış.senin adına sevindim.

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #298 : 16 Nisan 2020, 15:54:39 »
zaten saç sorunun pek yokmuş en başta şimdi gelinen durumda bence artık saç defterini kapatmalısın çünkü yeterince iyi duruyor şu anda.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #299 : 16 Nisan 2020, 15:56:06 »
dınodin saç sorunun aşırı derecede yoktu ekılenlerın senı memnun etmesı garanti gibiydi
bence çok guzel ılerlemış olması gereken oluyor saçın için
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram