Gönderen Konu: Kaan pekiner 4016 greft  (Okunma sayısı 59509 defa)

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kaan pekiner 4016 greft
« Yanıtla #270 : 26 Şubat 2020, 20:00:23 »
Saçlarım her ışıkta farklı renkte oluyor. Gözlerimde elbiseye göre şekilleniyor. Var mı bir bilginiz ? İyi bir şey mi kötü mü ...
Tuhaf ama öyle
Halla halla mutasyon'a mi görüyorum

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #271 : 26 Şubat 2020, 20:03:44 »
Eyvallah  NOFEAR ve SLOOCER başkanlarım

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #272 : 27 Şubat 2020, 00:04:37 »
Saçlar şahane olmuş çok sevindim umarım dutayıda kesmişsindir. Zira bu  ilacı anne karnında verebilseydik. Dış görünüşünüzü özellikle belden aşağısını direk kadın yapabilirdik. Kullandığınız ilaç hiçte masum değil. Bknz:ambigus genitelia

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #273 : 27 Şubat 2020, 22:48:26 »
maşallah orman gibi

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #274 : 27 Şubat 2020, 23:25:23 »
maşallah orman gibi

Önler orman evet
ama arkalar çalılık :(

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #275 : 27 Şubat 2020, 23:37:22 »
Saçlar şahane olmuş çok sevindim umarım dutayıda kesmişsindir. Zira bu  ilacı anne karnında verebilseydik. Dış görünüşünüzü özellikle belden aşağısını direk kadın yapabilirdik. Kullandığınız ilaç hiçte masum değil. Bknz:ambigus genitelia

Ak Kazım ah elime geçme
Teşekkür ederim derttaş
İnşallah istediğin saçlara yakında sahip olursun

Dutayı iki günde bir. Belki bir ay sonra üç günde bire ineceğim. Şimdilik bırakmam imkansız gibi. İlerde daha sağlıklı ve etkili bir ilaç çıkarsa neden olmasın seve seve bırakırım

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #276 : 27 Şubat 2020, 23:40:16 »
Dinodin reyiz saçlar olmus bizimkilerde olur insallah beklemekteyiz bakalim

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #277 : 27 Şubat 2020, 23:42:52 »
Dinodin reyiz saçlar olmus bizimkilerde olur insallah beklemekteyiz bakalim

Nerde ektirdin bi bakayim hayirli olsun
İnşallah olur dileklerim o yönde

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #278 : 28 Şubat 2020, 00:31:18 »
Bu çizgi ve doğallığı gördükten sonra kaan pekineri ilk 2 ekimcime alıyorum. Bu adam ekim değil sanat yapmış resmen

Woper

• Sr. Member
« Yanıtla #279 : 28 Şubat 2020, 00:51:29 »
Hocam hayirli olsun cok guzel gozukuyor saclar darisi basimiza artik :D

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #280 : 29 Şubat 2020, 02:48:16 »
dinodin11 hocam benden nacizane dostça bir uyarı, vücudunuzu daha fazla dutasteride alıştırmasanız iyi olur. Yani bundan sonra bir zamana kadar dutasteride süre verip, o zamandan sonra planlı bir şekilde bırakmanız daha iyi olacaktır. Çünkü bir süre sonra bu tarz takviyeler ilk verdiği etkiyi yapmıyor saçlara, yani vücudun bir zaman sonra bu takviyelere alıştığını düşünüyorum. Ekim yaptırmadığınız varolan saçlarınıza gördüğüm kadarıyla bu takviyeler çok iyi gelmiş. Ekime zaten diyecek yok, çok güzel sonuçlandı. Bunun için sizin adınıza oldukça sevindim. Umarım endişe ettiğiniz tepe bölgesi de beklediğiniz gelişmeleri gösterir. Ama dediğim gibi dutasterid belki de en ağır saç dökülmesini frenleyen takviye. Açıkcası bu dönemler de ben de kullanmayı düşünüyorum, hatta belki ekim yaptırsam ben de kullanacağım. Ancak saç için hafta da 2 kez kullanılması söylenen bir takviyeyi 2 günde 1 almak bana biraz fazla gibi geliyor. Sonra dan problem yaşamamanız adına bunu yazmak istedim. Şu dakikadan sonra size yalnızca finasterid kullanmakta yeterli olabilir. Finasterid gerçekten verteks alanı için de daha etkili bir takviye olduğunu söyleyebilirim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #281 : 29 Şubat 2020, 08:33:15 »
Nerde ektirdin bi bakayim hayirli olsun
İnşallah olur dileklerim o yönde

Konum bu reyizim tesekkurler
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=10306.105

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #282 : 01 Mart 2020, 17:09:11 »
Güzel dilekleriniz başıma vurdu
Allah razı olsun

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #283 : 01 Mart 2020, 17:16:51 »
dinodin11 hocam benden nacizane dostça bir uyarı, vücudunuzu daha fazla dutasteride alıştırmasanız iyi olur. Yani bundan sonra bir zamana kadar dutasteride süre verip, o zamandan sonra planlı bir şekilde bırakmanız daha iyi olacaktır. Çünkü bir süre sonra bu tarz takviyeler ilk verdiği etkiyi yapmıyor saçlara, yani vücudun bir zaman sonra bu takviyelere alıştığını düşünüyorum. Ekim yaptırmadığınız varolan saçlarınıza gördüğüm kadarıyla bu takviyeler çok iyi gelmiş. Ekime zaten diyecek yok, çok güzel sonuçlandı. Bunun için sizin adınıza oldukça sevindim. Umarım endişe ettiğiniz tepe bölgesi de beklediğiniz gelişmeleri gösterir. Ama dediğim gibi dutasterid belki de en ağır saç dökülmesini frenleyen takviye. Açıkcası bu dönemler de ben de kullanmayı düşünüyorum, hatta belki ekim yaptırsam ben de kullanacağım. Ancak saç için hafta da 2 kez kullanılması söylenen bir takviyeyi 2 günde 1 almak bana biraz fazla gibi geliyor. Sonra dan problem yaşamamanız adına bunu yazmak istedim. Şu dakikadan sonra size yalnızca finasterid kullanmakta yeterli olabilir. Finasterid gerçekten verteks alanı için de daha etkili bir takviye olduğunu söyleyebilirim.

ONİCAN, ne biçim insansın, iki gündür bir şey olacak diye gözlerim kapıda
Zerre miskal dutasın yan etkilerini yaşamadım bu yüzden hiç merakta edip tutulmak istemedim.
Öyle zannederim ki dutasa yan etki yaptım şöyleki
İşte millet diyor ki  hacı haydar'a ninni söyleyip uyutuyor, hep uzun hava dinletiyormuş
Dutas aldığım günden beri duvarlara tırmanıyorum
Düz yan çapraz farketmez duvar.
Ne yapacağız beni bilemedimki

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #284 : 01 Mart 2020, 17:40:06 »
Vay be ortalarda yokken dinodin reis bile saç ektirmis hayırlı olsun reis bide 150.gunde işi bitirmiş maşallah.inşallah daha güzel olur benim saç pek olmadı madem bari burda iyi olanlara bakıp mutlu olayım diye geri geldim işten güçten fırsat buldukça bakınıyorum sizin fotolara :)

Facebook Twitter Instagram