Gönderen Konu: Dr. Canaesthetic saç ekim merkezi 4000 greft  (Okunma sayısı 3395 defa)

ilhanno

• Yeni üye
  • *
Dr. Canaesthetic saç ekim merkezi 4000 greft
« : 06 Ekim 2019, 00:13:04 »
Arkadaşlar merhaba, 12.09.2019 tarihinde saç ekimi yaptım. Safir fue tekniğiyle local anastezindd kafam fena yandı ama dayanilmicak acı değildi. Cımbızla tek tek greftleri yerlestirdiler. Şakaklarda saçlarım yoktu ve tepe kısmindada aşırı seyrelme vardı. Şakaklarda Ekim ve tepe kısmına Ekim yapıldı sık bı Ekim yaptıklarını söylediler. Ve 4000 greft ektiklerini söylediler bu ne kadar doğru saçlarıma bakınca öyle tahminen öyle ekilmisdir yoksa salliyorlarmi??

2- 20.gune kadar şok dökülme yaşamadım ama 20 ve 26.gunler arası şok dokulmem aşırı oldu. Ve 20-23-gunler arasında saçlarım normal dökülüyordu makasla kesilir gibi. 24-26 yani 2 gündür saçlarım L-J şeklinde dökülüyor. Formdaki yazıları okudum bu normal mi? Kimi normal kimi değil diyor.

3-suan 2 günde bir saçlarımı yıkıyorum. VİCHY DERCOS şampuanı ile saçı besliyormus ne kadar doğru bilmiyorum netten araştırdım ve eczacı önerdi. Sizin kullandığınız şampuan varmı?

ilhanno

• Yeni üye
  • *
Resimler sırayla
1)-1.gun
2)-1.gun
3)- 5.gun
4)- 10.gun

Kel123

• Hero Member
Bence 4k var

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ekiminiz hayırlı olsun inşallah istediğiniz sonucu alırsınız ... Hangi ekim merkezinde yaptırdınız ve yaşınız kaç ? Şampuana gelince de evocapil plus öneriyor çoğu ekim merkezi iyi olduğunu söylüyorlar ...
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

ilhanno

• Yeni üye
  • *
Dr. Canaesthetic saç ekim merkezinde yaptırdım. Yaşım 27 tepe kısmımda saç vardi ama çok seyrelmisti oralara da Ekim yaptı yani saçlarımın aralarına yaptı. Yarın bide o şampuana bakiyim o zaman . Benim tek derdim L şeklinde dökülen saçlar umarım onlar fire olmaz  26 gün oldu halen kafamda saç var şok dökülme %40 oranında döküldü suan

ilhanno

• Yeni üye
  • *
Sirayla
1)- 20.gun
2)- 26.gun

Son sonuçlar böyle sok dökülme devam ediyor. Ve ağırlıkla L şeklinde dökülmeler çok fazla.

ilhanno

• Yeni üye
  • *
Saç ekimimde 31.gunum
Şok dökülme halen devam ediyor ama eskiye göre
azaldı dökülenn saçların hepsi L şeklinde . Şakaklarda solda uzamaya başladı sagdakiler uzamiyor. Sağ şakak kısmına çok greft ekilmisti sola az ekilmisti. Sagdakilerin soldan daha az oldu sebebini anlamadım. Güneşe çıktığımda aşırı yanma oluyor kafamda.

Xpecia ve biotin 5000mg kullanıyorum
Her gün ceviz yiyorum son durum bu şekilde arkadaşlar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Canaesthetic saç ekim merkezi 4000 greft
« Yanıtla #7 : 12 Ekim 2019, 14:33:39 »
Ekiminiz hayırlı olsun süreciniz normal dökülmenizde
Sadece ön çizgiyi beğenmedim estetik bir çizgi değil şakak kısımları çok ileride saçlar uzayınca anlınızı çok daraltacak daha ovol şakaklar daha içerde olmalıydı.

Ekimi gerçekleştiren doktor mu ismi nedir? Dr den sonrası merkez ismi yok mu doktorun adı?
Global Moderator

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 12 Ekim 2019, 14:47:34 »
güzel bir ekime benziyor ,hayırlı olsun kardeşim umarım dilediğin saçlara kavuşursun.

ilhanno

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 12 Ekim 2019, 19:07:32 »

Ekiminiz hayırlı olsun süreciniz normal dökülmenizde
Sadece ön çizgiyi beğenmedim estetik bir çizgi değil şakak kısımları çok ileride saçlar uzayınca anlınızı çok daraltacak daha ovol şakaklar daha içerde olmalıydı.

Ekimi gerçekleştiren doktor mu ismi nedir? Dr den sonrası merkez ismi yok mu doktorun adı?

Şakak kismini ben ön tarafa istedim onlar geriye ekmek istediler hayır ön tarafa biraz daha inelim dedim. Bana yakışmıyordu geride olması o yüzden istedim. Yok valla klinik ismi Dr.canaestetich diye geçiyor. Memnun gibiyim şuan ama bı tek ilgi yok wp den yazıyorum çok geç cvp veriyorlar

ilhanno

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 12 Ekim 2019, 19:08:11 »
güzel bir ekime benziyor ,hayırlı olsun kardeşim umarım dilediğin saçlara kavuşursun.

İnşallah tek istediğim bu

ilhanno

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 23 Ekim 2019, 22:41:23 »
Bilen anlatabilirim bu şok dökülme neye göre dokuluyor? 43.gun oldu halen dökülmeler devam ediyor ve her saç yikamada 20-30 tane geliyor elime. Neden böyle acaba? Sol şakak ta şok dökülme olmadı.sağ şakak ta dökülmeler çok fazla 5-6 tane saç teli gözüküyor resmen. Solla sağ in eşit olması gerekmiyor muydu ?. Bu neye göre dökülüyor. Sol şakakla sağ şakak i ayrı kişiler yapmıştı acaba o yüzden mi? Birde ne zamana kadar surucek bu dökülme. Yardımcı olur musunuz?

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 23 Ekim 2019, 23:27:10 »
resim yokmu?

ilhanno

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 24 Ekim 2019, 00:52:38 »
Resim yükledim 43.gunumdeyim sağ şakak da saç kalmadı hep döküldü sol şakak ta dökülme çok az oldu

ilhanno

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 29 Aralık 2019, 15:02:23 »
24 Ekim den 29 aralika kadar olan resmim. 2 ayda bu kadar oldu. Şuan 3,5 ayimdayin . Eylül 13,ünde saç ekimim yaptırmıştım.

Sağ şakakta saclar sol şakaka göre daha az arada boşluklar var. Halen cikarmi bilmiyorum şuan çıkış yok gibi duruyor

Facebook Twitter Instagram