Gönderen Konu: Saç eki sonrası takviye yardım  (Okunma sayısı 2798 defa)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Saç eki sonrası takviye yardım
« Yanıtla #16 : 07 Ekim 2019, 00:47:37 »
Ne çare  olacak  propecia  5 sene kulan saçların çok güzel   oldu  bırakınca   12 ay içinde  eski halinden kötü  oluyor  ne gerek var  ilaç  tan etkileri   verdiğin parada   çabası    boşuna  uğraşıyorüz

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 07 Ekim 2019, 08:55:38 »
Ne çare  olacak  propecia  5 sene kulan saçların çok güzel   oldu  bırakınca   12 ay içinde  eski halinden kötü  oluyor  ne gerek var  ilaç  tan etkileri   verdiğin parada   çabası    boşuna  uğraşıyorüz

+1

Kratos

• Saç ekimim
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 07 Ekim 2019, 11:13:48 »

niye birakinca kotu olsun?benim bildigim arabaya bakim yaptiginda bir sonrski bakima kadar seni uzmemesi  ;D yani mevcut saclari korumak icin belli olcude bakim yapmak sart bence
Serkan Aygın | 3100 Greft | Fue | Yaş 35 | 03.10.2019
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9873.0

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 07 Ekim 2019, 14:47:17 »
@Tm dostum kullanmamak daha mı mantıklı, daha mı kötü yapıyor bırakınca yoksa kullanmadığın hale mi geliyor, atıyorum hiç kullanmadan 3 yılda bu hale gelirdi mi diyorsan zaten yoksa bırakınca daha mı kötü oluyor?

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 07 Ekim 2019, 15:14:26 »
Genetik sac dökülmesine   hiç bişey çare olmuyor  örnek  finasteride   4/6 sene  kulandin  eni sonu  birakacaksin ilacı  bırakınca 12 ay içinde saçları  tekrar dökülecektir  ozanan   kullanmanın  bir amacı varmı ? Kullandığın  süre   saçların  iyi güzel  ömür boyu  kullanırım  diyorsan  tm sıkıntı yok  bu ilacın  yan etkileri   unutmamak  lazım  ben kulandim  propecia   1 sene yakın baktim yan etkileri görüyorum   yeni aldigim peket 1 hap içmeden atim çöpe  ama şöyle  bişey var yabancı   forumlarda  6 kulanın diyorlar  4 ay  kullanmayın ozaman fazla yan etkileri Olmuyor mus   . yan etkileri  gördüğün  anda birakacaksin  ilacı

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #21 : 07 Ekim 2019, 22:40:56 »
Tm dht blokerinin finasteride den farklı olduğunu mu sanıyorsun? Yerinde olsam bulaşmam dostum.

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 07 Ekim 2019, 23:00:48 »
Dht blocker  doğal yan  etkileri  yok denecek kadar azmis  nekadar doğru bu bilmem yazılan çizilen  bakarsan  böyle 

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 08 Ekim 2019, 01:46:59 »
Ben https://m.supplementler.com/urun/natures-supreme-biotin-2500-mcg-120-kapsul-7306 bu adresten biotin aldım fakat 2500 almışım yanlışlıkla 5000 almam gerekirken günde 1 tane kullanın yazıyor ben 2 tane atsam sorun olur mu acaba?

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
« Yanıtla #24 : 08 Ekim 2019, 05:24:08 »
gerek yok, 2500 zaten günlük yeter, sonuçta normal yemeklerde yiyorsun ve onlardan da b7 alıyorsun. Domates,yumurta,havuç,badem,ceviz,somon balığı,marul,karnabahar,tatlı patates v.s.  abartmadan bunlardan da günlük tüketirsen gerekli biotini almış olursun.
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 08 Ekim 2019, 09:13:21 »
Somon yine çıktı piyasaya 🤣😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 08 Ekim 2019, 11:48:33 »
gerek yok, 2500 zaten günlük yeter, sonuçta normal yemeklerde yiyorsun ve onlardan da b7 alıyorsun. Domates,yumurta,havuç,badem,ceviz,somon balığı,marul,karnabahar,tatlı patates v.s.  abartmadan bunlardan da günlük tüketirsen gerekli biotini almış olursun.
Saç ekim öncesi ya ondan dedim eksik kalmayalım :) teşekkürler ilk saydığın ikilinin dışında beslediğimiz yok ağabey :D

no_Antijen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 09 Ekim 2019, 12:05:30 »
Arkadaşlar merhaba benim saç ekimi 9.günüm. Clinic Expertte yaptırdım ekim operasyonumu. Kliniğin kendi sattığı biotin içeren vitamin hapı var acaba bunumu kullansam yoksa xpecia mı kullanmalıyım karar veremedim? İçeriği hemen hemen aynı.

serhanefe

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #28 : 09 Ekim 2019, 12:09:01 »
Sabah akşam günde iki adet Xpecia
Öğlen bir adet yemekten sonra Propecia

Araştır...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 09 Ekim 2019, 12:27:21 »
Arkadaşlar merhaba benim saç ekimi 9.günüm. Clinic Expertte yaptırdım ekim operasyonumu. Kliniğin kendi sattığı biotin içeren vitamin hapı var acaba bunumu kullansam yoksa xpecia mı kullanmalıyım karar veremedim? İçeriği hemen hemen aynı.

2 sini de kullanılırsınız
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram