Gönderen Konu: Liv Hospital Saç Ekim Kasapları  (Okunma sayısı 11223 defa)

Goksad06

• Yeni üye
  • *
Ynt: Liv Hospital Saç Ekim Kasapları
« Yanıtla #31 : 04 Ekim 2019, 12:39:42 »
yazdıklarını okudukça cinlendim valla,
Doktor bile olsan iş öğrenmenin bir usulü var,
girersin birinin yanına, her detayını öğrenirsin sonra geçip yaparsın operasyonunu.
Antreman sahasıyız sanki.

Malesef bu tür pişkinlerin ilacı az tehlikeli tiplerdir,
anlayacağı şekilde anlatacaksın sonra parmağınla göstereceksin adliyeyi buyur cicim diye.

Geçmiş olsun kardeşim.

Aynen öyle kardeşim çok teşekkür ederim. Bu işin eğitimini verenleride izledim youtube dan, Maket kafa üzerine 1000 greft saç ektirip geçer not vermeden kimsenin saçına dokundurtmuyorlar. Bunlar beni Özgeye kobay yaptı...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 04 Ekim 2019, 12:41:54 »
Şimdi saç ekimi bu olumsuz durumlar olabilir, saçlar çıkmaya biliyor. Ama davranışlar çok önemli,bu kafadan zaten beklenti çok fazla olmaz açık alan fazla ve 5000 grefti vertex altına kadar ekmişler. bu operasyonu gördüğüm an zaten sonucu ön görürdüm ön çizgi sokaktan adam çevirsen daha estetik yapardı. Tamamen para odaklı bir ekim hasta memnuyeti için yapılan bilinçli bir planlama değil

Baştan harika olur süper olur demek yerine Hastalara doğru beklentiyi anlatmak en doğrusu tabi bu şekilde bir planlama ve ekim yapam bir merkezden bu davranışıda beklemiyorum zaten

Böyle bir açıklığı 2 operasyon planlamak gerek normalde donörde iz kalır ama bazı yerleri dengesiz almışlar siz de çok kısa kestirmişsiniz mecburen daha iyi bir görüntü içim ondan kötü bir görüntü oluşmuş.

Seni odaya alıp kapıyı kitleyip kabadayılık yapan dışarı çıkmana engel olan Arkadaşa gelince bu huylarından vaz geç güzel kardeşim karşındaki düşmanın değil Hastan.
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2019, 13:05:50 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Goksad06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #33 : 04 Ekim 2019, 12:42:12 »
Ön çizgi çok berbat olmuş maalesef özel konuşmalarınızı koymasanız iyi olurdu yalnız.

Onuda sormuştum, bu ön çizgiyi tekli saçlardan dizmek gerekiyor dediler neden hep 4 lüler var önde sıkıntı olmasın dedim. Abi sen rahat böyle doğal görünüm olacak dediler. Neresi iyi oldu ki zaten dert sahibi olduk

Goksad06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 04 Ekim 2019, 12:46:34 »
Şimdi saç ekimi bu olumsuz durumlar olabilir, saçlar çıkmaya biliyor. Ama davranışlar çok önemli,bu kafadan zaten beklenti çok fazla olmaz açık alan fazla ve 5000 grefti vertex altına kadar ekmişler. bu operasyonu gördüğüm an zaten sonucu ön görürdüm ön çizgi sokaktan adam çevirsen daha estetik yapardı. Tamamen para odaklı bir ekim hasta memnuyeti için yapılan bilinçli bir planlama değil

Baştan harika olur süper olur demek yerine Hastalara doğru beklentiyi anlatmak en doğrusu tabi bu şekilde bir planlama ve ekim yapam bir merkezden bu davranışıda beklemiyorum zaten

Böyle bir açıklığı 2 operasyon planlamak gerek normalde donörde iz kalır ama bazı yerleri dengesiz almışlar siz de çok kısa kestirmişsiniz mecburen daha iyi bir görüntü içim ondan kötü bir görüntü oluşmuş.

Seni odaya alıp kapıyı kitleyip kabadayılık yapan dışarı çıkmana engel olan Arkadaşa gelince bu huylarından vaz geç güzel kardeşim karşındaki düşmanın değil Hastan.

Haklısınız üstadım ne diyeyim mega seans sen rahat ol 1 günde bitiricez artık şöyle güzel olacak böyle sıkı olacak. Bize güvenmiyorsan hastane veriyor garantiyi vs... o içimdeki sesi dinleyip o masaya yatmamalıydım ama olan oldu artık bundan sonrası mahkeme ve tekrar ekim sıkıntılarını çekmek. Birde olanı biteni anlatıp başkalarınıda yakamasınlar diye insanları bilgilendirmek. Çünkü işleride büyütüp seri ekime geçmişler artık çift klinik
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2019, 13:06:17 Gönderen: Hintell »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 04 Ekim 2019, 12:48:45 »
Kardeşim hiç bir şey sağlığından daha önemli değil olan olmuş Hakkını ara ama kendinide daha fazla yıpratma sen değerlisin. Aramıza hoş geldin
Global Moderator

Goksad06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #36 : 04 Ekim 2019, 12:57:10 »
Kardeşim hiç bir şey sağlığından daha önemli değil olan olmuş Hakkını ara ama kendinide daha fazla yıpratma sen değerlisin. Aramıza hoş geldin

Çok teşekkür ediyorum moral verdiniz cidden hoşbulduk...

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #37 : 04 Ekim 2019, 13:12:23 »
Yine bu forumdan edindiğim bir bilgidir şöförlük konusu. Nasıl doktor değilse tüm kabahat benim oluyor kumarmı bu saç ekimi? Araştırmadığımı nereden biliyorsun? Bir tane olumsuz yorum yoktu 9 ay önce birimin komple değiştiğini nereden bilebilirim? Kalbur üstü bir hastaneyede güvenemeyecekmiyiz? Hırsızın suçu yok öylemi? Öyle bir dünya yok kusura bakma. Ayrıca adam ne doktor, ne sağlık memuru ne hemşire. Sonradan prp için gittiğimde açıkca sordum çünkü, doktormusun? Hayır. Sağlık memurumusun? Hayır. Lakin merkeze gidin, personel Hakan hoca Ilgım hoca diye hitap ederek zaten doktor olduklarını düşünmeniz için bir algı oluşturuyorlar. Gerek forumda gerek şikayetlerde gördüğüm çoğu insan hala bunları doktor zannediyor. Benim tek suçum marka değerine güvenip Liv de yaptırmam oldu ekimi. Ne çektiğimi çeken bilir. Ekilen saç tutmayabilirdi, iyi bakamadın diye de suclayabilirlerdi bir sekilde sineye cekerdik ki cidden cok iyi baktım. Bunlar donör bolgeyi bozdu, ekilen saçlarında en az yarısı tutmadı. Gider baska yerde tekrar yaptırırdık. Bunlar benden ihtimali çaldı büyük oranda. Aynı şikayeti cimer e de yaptım. Ben kimseye iftira atmıyorum, attığım makalede de yasalar açıkca belirtilmiş, doktor olmadan operasyon yapan 2 ile 5 yıl arası ceza yer. Dönüp beni suçlu çıkarmaya çalışmanda manidar. Adam gunduz ambulans kullanıp aksam sac ekecek hali yok. Kalınca altın künyesi ve kolyesini takıp oturuyor odasında. Ordaki nüans adamın sağlık personeli olmaması. Yoksa ha esnafmış kasapmış çok fark etmiyor...

işte tamda bende bu söylediklerin üzerinden yorum yapıyorum.adam ambulans şoförü doktor yada sağlık personeli değil.bu forum doktor yada saç ekimi merkezleri ile ilgili saç ekimi paylaşımlarının yapıldığı bir site.sağlık personeli bile olmayan kişilere saç ekimi yaptıranların paylaşım yaptıkları bir yer değil.
gitmişsin ambulans şoförüne saç ektirmişsin sonra gelmişsin burda saçım şöyle oldu böyle oldu diye dünya yorum yapıyorsun.senin yapacağın şey bu adamları savcılığa ve gerekli kurumlara şikayet etmekten öteye geçmez.birde en fazla burda bir konu açarsın liv hospital dikkat sağlık personeli haricinde kişileri çalıştırıp estetik operasyon yapıyorlar diyebilirsin bunun dışındada forumu bu kadar meşgul etmen bence doğru değil.

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #38 : 04 Ekim 2019, 13:24:33 »
işte tamda bende bu söylediklerin üzerinden yorum yapıyorum.adam ambulans şoförü doktor yada sağlık personeli değil.bu forum doktor yada saç ekimi merkezleri ile ilgili saç ekimi paylaşımlarının yapıldığı bir site.sağlık personeli bile olmayan kişilere saç ekimi yaptıranların paylaşım yaptıkları bir yer değil.
gitmişsin ambulans şoförüne saç ektirmişsin sonra gelmişsin burda saçım şöyle oldu böyle oldu diye dünya yorum yapıyorsun.senin yapacağın şey bu adamları savcılığa ve gerekli kurumlara şikayet etmekten öteye geçmez.birde en fazla burda bir konu açarsın liv hospital dikkat sağlık personeli haricinde kişileri çalıştırıp estetik operasyon yapıyorlar diyebilirsin bunun dışındada forumu bu kadar meşgul etmen bence doğru değil.

Tam anlamıyla saçmalamışsın. Forumu meşgul etmek ne demek. Türkiye'nin en ünlü hastanelerinden birisinde yapılan yanlışlardan herkesin haberi olacak ki başkaları ekim yaptırmayacak. Direk savcılığa gitse şimdi ekim için sırada bekleyenler ne olacak ?

Burada mağdur olanın %0.01 bile suçu yok. Goksad06 hocam sen duyurabildiğin her yerden duyur sesini.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 04 Ekim 2019, 13:29:05 »
Tam anlamıyla saçmalamışsın. Forumu meşgul etmek ne demek. Türkiye'nin en ünlü hastanelerinden birisinde yapılan yanlışlardan herkesin haberi olacak ki başkaları ekim yaptırmayacak. Direk savcılığa gitse şimdi ekim için sırada bekleyenler ne olacak ?

Burada mağdur olanın %0.01 bile suçu yok. Goksad06 hocam sen duyurabildiğin her yerden duyur sesini.

Forum yeterli her saç ektiren elbet buraya bakıcak. Allah sabır versin kendini üzme dostum hepimiz yanlış kararlar alıyor hatalar yapıyoruz önemli olan bundan sonrası toparlanmak gerek hayat devam ediyor.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 04 Ekim 2019, 13:43:36 »
Bu tip isimli hastane vakalarında genellikle hastane adına güvenip yaptırdık diyor herkes. Arkadaşlar ekimciler hastanelerle anlaşıp bir oda kiralayıp orada ekim yaparlar. Yani saç ekimi yaptıracagınız kişinin diplomasına kadar sorun . Geçmiş olsun .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Goksad06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #41 : 04 Ekim 2019, 14:03:35 »

Biraz balık yağı tüketmeni tavsiye ediyorum. Bizde ambül abi gel benim saçları bir ek demedik heralde, tabikide hastaneye güvendik beyaz önlüğüne inandıj ya ne olacaktı? Başka sağlık sorunlarım içinde defalarca gittiğim hastanedir, iç hastalıklarından dermatolojisine, diplomamı soracağız artık her birimdeki beyaz önlüklülere? Cidden sert saçmalıyorsun rahatsız olduysan ve sana göre normalse okumayabilirsin yada moderatörlere şikayet edebilirsin boş yapma. Neyin peşindesin orası bile meçhul. Saç ekim merkezinde ekim yaptıranların forumu diyede ego yapıyor hey allahım... Mahkemeye ayrı savcılığa ayrı Cimer e ayrı verdim. Burada anlattıklarım başka insanları yakmasınlar diye. Daha okudugunu anlamiyorsun.

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #42 : 04 Ekim 2019, 14:15:13 »

Biraz balık yağı tüketmeni tavsiye ediyorum. Bizde ambül abi gel benim saçları bir ek demedik heralde, tabikide hastaneye güvendik beyaz önlüğüne inandıj ya ne olacaktı? Başka sağlık sorunlarım içinde defalarca gittiğim hastanedir, iç hastalıklarından dermatolojisine, diplomamı soracağız artık her birimdeki beyaz önlüklülere? Cidden sert saçmalıyorsun rahatsız olduysan ve sana göre normalse okumayabilirsin yada moderatörlere şikayet edebilirsin boş yapma. Neyin peşindesin orası bile meçhul. Saç ekim merkezinde ekim yaptıranların forumu diyede ego yapıyor hey allahım... Mahkemeye ayrı savcılığa ayrı Cimer e ayrı verdim. Burada anlattıklarım başka insanları yakmasınlar diye. Daha okudugunu anlamiyorsun.

burdan falan sesini duyuramazsın malesef çünkü senin gibiler hastanelere güvenip her zaman gidecek.günümüzde her şey internetten araştırılırken sen nerdeydin acaba .hiçmi aklına gelmedi şikayet com ve benzeri sitelere bakmak .saçın güzel olsaydı herkese tavsiye edecektin ama yalanmı.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #43 : 04 Ekim 2019, 14:20:59 »
Arkadaşlar  adam mağdur olmuş  konu açmış   neyin pesindesiniz konuyu bambaşka  yere getirdiniz  .

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 04 Ekim 2019, 14:45:06 »
Geçmiş olsun usta.
Sen hakkını aramaya devam et, sana olumsuz yorum yazanları takma. Senin hiç suçun yok bu konuda.
İstediğin her şeyi burada paylaşabilirsin. İçini dökebilirsin.
Sen mağdursun, psikolojini düşünemiyorum bile allah sabır versin.
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

Facebook Twitter Instagram