Gönderen Konu: Liv Hospital Saç Ekim Kasapları  (Okunma sayısı 11225 defa)

Goksad06

• Yeni üye
  • *
Ynt: Liv Hospital Saç Ekim Kasapları
« Yanıtla #15 : 03 Ekim 2019, 21:38:06 »
Cok gecmis olsun. Baska bir kasap magduru olarak soyluyorum, donoru pigmentasyonla kapatabilirsin cok rahatsiz ediyorsa. Disaridan alimlar anlasilmaz hic. Tabi ayni yerde yaptirma, parani alip profesyonel, isini ciplak gozle gordugun birini bul.

Dusundugunuz gibi beyazlarin icinde siritmaz, o derece beyazlayana kadar pigmentasyonun omru bitecek zaten.

Bunu da düşüneceğim çok teşekkurler ancak ben hepimizin istediği gibi doğal saçlı sırıtmayan ve içime sinen bir görünüm istiyorum. Iyi yapan yer neresiyse bulup faturayıda mahkemeyle bu kasaplara göndermek. Benim kızdığım ve yediremediğim nokta 2. Seanslık saçta rahat vardı sağlam kökleride bozdular. Ektikleri saçta yarım yamalak çıktı. Hadi diyorum daha 9. Ay belki biraz daha çıkar ama forumda gördüğüm 9. Aydan sonra kimsede pek öyle ciddi miktarda yeni saç geldiğini görmedim herkes birazcık daha çıktı yazmış.

Goksad06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #16 : 03 Ekim 2019, 21:41:13 »
Ekim için hastaneye gitmeden once kendi cektigim ense fotosu

Goksad06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 03 Ekim 2019, 21:51:27 »
Bu şekilde reklam olmak istemezdim ama derdimi en iyi anlatabileceğim platformda, beni en iyi anlayacak insanların arasında olduğumdan zerre şüphem yok o yüzden içim rahat. Operasyonu büyük saç ekim üstadı Özge kafamı oya oya gerçekleştirdi Hakan efendi kanal açmaya ve ara ara da donor toplamaya geldi. Normalmidir bilmem ama aşırı kanama oldu, kanınız sulanmış dediler. Alım yaparken deri parçaları elime sıçrıyordu. Normaldir heralde olur okadar dedim ses etmedim. Kamera kayıtları çıkarsa zaten ekim yapılırken iki arkadaşım ziyarete gelip onlarda muayne olup fiyat almışlardı. Kesinlikle uzak durun bu kasaplardan. Arap ve Afrika ülkelerine de vip adı altında ekim yapmaya gidiyor Hakan efendi. Tüm konsolosluklarada bu konunun linkiyle beraber mail atıp durumu bildirmeyi düşünüyorum. Gidip oralarda da hakkını arayamayacak insanlara vur kaç yapamasın...

Goksad06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 03 Ekim 2019, 22:00:27 »
Geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Daha sizlere 1 anlattıysam 10 anlatmadığım konu var insan çileden çıkar. Araştırma yaparken de bu konularda uzman bir avukatın makalesinden SS ler aldım. Belki bir başkasının da işine yarar, hakkını hukukunu bilir diye onlarıda ekliyorum. Umarım teliflik bir sıkıntı yoktur, olmasın diye tam sayfa kaynak linkini de ekliyorum.

https://www.tevfikyildirim.av.tr/malpraktis-davalari-avukat-ayipli-sac-ekimi-estetik-yanlis-tedavi-ceza-ve-tazminat-davalari/

Goksad06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 03 Ekim 2019, 22:20:24 »
Unutmadan whataspp konuşmalarınıda ekleyeyim.

Okur yazarlığından bile şüpheliyim gerçi ama umarım okuyorsundur bunları Hakan efendi...
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2019, 12:37:26 Gönderen: Goksad06 »

Goksad06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 03 Ekim 2019, 22:51:39 »
Bu arada sekreterli konuşmamın da hikayesi bambaşka. İlk yazımda değinmiştim biraz ama açayım. Tek çözüm saç similasyonu demelerinin üzerine hlc yi arayıp ense bölgesine ekim yapılabiliyormu sakaldan alıp diye sorduğumda gayet tabii yapılabildiği yanıtını aldım. Bu şarlatanların hala beni mahvedip üzerine de similasyonla sıvayıp kandırmaya çalıştıklarını anladığımda daha da bir sinirim stresim tavan yaptı. Hasta haklarına da aynen bu şekilde bildirdim. Hastaneden ertesi gün arayıp para iadesi ve revizyon ekimi teklif ettiler bu sefer iyi niyetli olsalar en başta bunu derdi Hakan efendi (iade ve revizyon ekimi talebi oluşturalım isterseniz? Şeklinde). Bende açılan bu yaranın karşılığının 5bin tl olmadığını, ben parasına değil hastanenin ismine bakarak güvenip ektirdiğimi, hastane tarafından garanti verildiğinin söylendiğini ve bunlara bir daha güvenemeyeceğimi, kendini kanıtlamış bir cerraha parası neyse verip yaptırmak istediğimi belirttim. Manen çok yıprandığım içinde maddi manevi tazminat talep ettiğimi, dava açmaya hazılandığımı söyledim. Peki dedi kibar bayan başhekilmiğe ileteceğini söyledi. Ertesi gün Hakan efendinin sekreteri yazmış. Görmedim aradı, Hakan bey görüşmek istiyor randevu ayarlamamı istedi dedi. Peki ozaman ben son sözümü söyledim yine losyon verelim diyecekse boşa görüşmeyelim benide yormayın ev losyon doldu dedim. Tamam iletirim dedi sonra ekte var gün aldık. Gittim 20dk beklettikten sonra iceri aldı. Ne kadar oldu dedi, 9 ay dedim. Hmm yapıp pişkin bir ifadeyle sana çok daha özel bir losyon verelim dedi. Ne losyonu daha kaç kutu kullandık hic bir etkisi yok bumudur yani dedim. Ne yapalım ozaman ne istiyorsun dedi. Söylemiştim tazminat istiyorum dedim. Eliyle de camdan adliyeyi göstererek aha adliye orada ozaman kardeşim bizi niye arıyosun Özgeye mesajlar atıyomuşun rahatsız etme bizi diyince nevrim döndü. (Çok yakın zaman öncede abisiydik)Peki o zaman anlaşıldı dedim çıkmak için kapıya yöneldim açılmadı. Yandaki düğmesine bastım gene yok. Açın şu kapıyı dedim suratıma bakıyor.  Kapıya avuç içimle vurdum bu sefer açın dedim şu kapıyı diye. Yerinden fırlayarak üzerime yürüdü, böyle davranamazsın, bunu yazarız, hesabını sorarız diye tehtitler savuruyor. Ne yaparsan yap açacaksın bu kapıyı dedim. Kapıyı açtı ben direk hasta haklarına inip durumu bildirdim. Zübeyde hanım da sinirlendi ben onlara böylemi ilettim bilmiyormuş gibi çağırıp böyle davranıyor diye sinirlendi konuşma SS i istedi ve kendisine gönderdi.

Goksad06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 03 Ekim 2019, 22:53:56 »
Ek

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #22 : 03 Ekim 2019, 23:05:48 »
 Yazıklar  olsun  bu saç ekimini yapan   kişilerden  çoluk cocugunuza haram parayi nasıl  yediriyorsunuz.

Abudan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #23 : 03 Ekim 2019, 23:18:20 »
Kardes gecmis olsun.Ne insanlar var.Ulan para için degermibe.Allah bildigi gibi yapsinsizi yaparda eminim.!!

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 03 Ekim 2019, 23:25:03 »
smilasyon yapılabilir ,revizyon ekimide olabilir fakat burda sorun size ekim yapan şahıs gerçekten ambülans şoförümü değilmi??
ambülans şoförü değilse ve sağlık personeli ise kusura bakmada senin şu açtığın konunun hiç bir ehemmiyeti yok şikayet edip serzenişte bulunma adına.
saç ekimi bu,bir tercihte bulunmuşsun ve ektirmişsin acaba bütün bunlar senin kabahatin olabilirmi doğru saç ekimi merkezini seçmek için yeterince gayret göstermemiş olabilirmisin.
tekrar yazıyorum adam ambülans şoförümü değilmi ,değilse sen burda suç işlemiş oluyorsun benden söylemesi.

lkmn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 04 Ekim 2019, 02:59:39 »
yazdıklarını okudukça cinlendim valla,
Doktor bile olsan iş öğrenmenin bir usulü var,
girersin birinin yanına, her detayını öğrenirsin sonra geçip yaparsın operasyonunu.
Antreman sahasıyız sanki.

Malesef bu tür pişkinlerin ilacı az tehlikeli tiplerdir,
anlayacağı şekilde anlatacaksın sonra parmağınla göstereceksin adliyeyi buyur cicim diye.

Geçmiş olsun kardeşim.

Emre_70

• Full Member
« Yanıtla #26 : 04 Ekim 2019, 08:13:36 »
Ek

Çok geçmiş olsun. Okurken dehşete kapıldım. Hakkınızı sonuna kadar arayın.

matamata

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #27 : 04 Ekim 2019, 08:32:25 »
Allah sabır versin...

Goksad06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 04 Ekim 2019, 09:40:38 »
smilasyon yapılabilir ,revizyon ekimide olabilir fakat burda sorun size ekim yapan şahıs gerçekten ambülans şoförümü değilmi??
ambülans şoförü değilse ve sağlık personeli ise kusura bakmada senin şu açtığın konunun hiç bir ehemmiyeti yok şikayet edip serzenişte bulunma adına.
saç ekimi bu,bir tercihte bulunmuşsun ve ektirmişsin acaba bütün bunlar senin kabahatin olabilirmi doğru saç ekimi merkezini seçmek için yeterince gayret göstermemiş olabilirmisin.
tekrar yazıyorum adam ambülans şoförümü değilmi ,değilse sen burda suç işlemiş oluyorsun benden söylemesi.

Yine bu forumdan edindiğim bir bilgidir şöförlük konusu. Nasıl doktor değilse tüm kabahat benim oluyor kumarmı bu saç ekimi? Araştırmadığımı nereden biliyorsun? Bir tane olumsuz yorum yoktu 9 ay önce birimin komple değiştiğini nereden bilebilirim? Kalbur üstü bir hastaneyede güvenemeyecekmiyiz? Hırsızın suçu yok öylemi? Öyle bir dünya yok kusura bakma. Ayrıca adam ne doktor, ne sağlık memuru ne hemşire. Sonradan prp için gittiğimde açıkca sordum çünkü, doktormusun? Hayır. Sağlık memurumusun? Hayır. Lakin merkeze gidin, personel Hakan hoca Ilgım hoca diye hitap ederek zaten doktor olduklarını düşünmeniz için bir algı oluşturuyorlar. Gerek forumda gerek şikayetlerde gördüğüm çoğu insan hala bunları doktor zannediyor. Benim tek suçum marka değerine güvenip Liv de yaptırmam oldu ekimi. Ne çektiğimi çeken bilir. Ekilen saç tutmayabilirdi, iyi bakamadın diye de suclayabilirlerdi bir sekilde sineye cekerdik ki cidden cok iyi baktım. Bunlar donör bolgeyi bozdu, ekilen saçlarında en az yarısı tutmadı. Gider baska yerde tekrar yaptırırdık. Bunlar benden ihtimali çaldı büyük oranda. Aynı şikayeti cimer e de yaptım. Ben kimseye iftira atmıyorum, attığım makalede de yasalar açıkca belirtilmiş, doktor olmadan operasyon yapan 2 ile 5 yıl arası ceza yer. Dönüp beni suçlu çıkarmaya çalışmanda manidar. Adam gunduz ambulans kullanıp aksam sac ekecek hali yok. Kalınca altın künyesi ve kolyesini takıp oturuyor odasında. Ordaki nüans adamın sağlık personeli olmaması. Yoksa ha esnafmış kasapmış çok fark etmiyor...
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2019, 12:36:45 Gönderen: Goksad06 »

yas30yolunyarisi

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #29 : 04 Ekim 2019, 11:56:21 »
gecmis olsun kardesim.
For those who believe, no explanation is necessary; for those who do not believe, no explanation is possible.

Facebook Twitter Instagram