Gönderen Konu: Liv Hospital Saç Ekim Kasapları  (Okunma sayısı 11222 defa)

Goksad06

• Yeni üye
  • *
Liv Hospital Saç Ekim Kasapları
« : 03 Ekim 2019, 14:39:16 »
Arkadaşlar öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım. Forum kurallarını tam bilmediğim için teşbihte hata olursa lütfen uyarın düzeltirim. 9 ay önce sürekli gittiğim hastane olan Ankara Çankaya Liv hospitale başka bir rahatsızlığım için gittiğimde saç ekim broşürlerini gördüm, çıktım muayne oldum, kandırıldım ve dolandırıldım. Aslında diğer konulardan gördüğüm kendisini hemşire sandığınız Özge isimli lise mezunu ve kesinlikle sağlık personeli olmayan ergenin laflarındaki pazarlamacı kurnazlığını fark ettim ancak marka değeri var sonuçta koca Liv hospital ne olabilirki diyerek hastanenin adına güvendim. Kendileride üzerine basa basa garantiyi bizzat liv hospital veriyor dediler çünkü. Neyse hiç bir test yok doktor muaynesi yok, gün verip haydi bismillah diye yatırdılar masaya. Akşam 4 te başladı sabah 5 te bitti. Doktor sandığımız Hakan efendi de meğer ambulans şöförüymüş. Öncesine dair bütün fotoları artık başka bir ben varım diye silmişim malesef ancak bulup buluşturup buraya yükleyeceğim mutlaka. Donör bölgemi perişan ettiler, kanalları bile dakikada bin fırça darbesi misali açtılar. Alınan saclar saatlerce losyonsuz bir gazlı bezin üzerinde bekletildi. Güya 5500 greft dediler oldukca seyrek çıktı saçlar ancak ben saç çıktı çıkmadısına bile bakamıyorum şuan donör bölgeden kaynaklı. Ama beni parçalayıp ensede sağlam saç bırakmayıp 2. Şansımı elimden almayacaklardı! Bunun bir bahanesi olamaz ve zaten bir açıklama da yapamıyorlar. Hakan efendi başta yurt dışında uzun süre gelmeyecek dedirtiyordu mahkemeyi duyunca çıktı hemen piyasaya. Ötekiler cevap bile vermiyor artık. Homojen ve dengeli alım yapıyoruz hic merak etmeyin dediler sağlam saçlarıda bozup 2. Seans şansımı çok düşürdüler. Donor bolgede okadar derin yara açtıklarki 9. Ay hala tam iyileşti diyemem. Saçlarıda aşırı seyrelttikleri için kabak gibi belli oluyor. Kendileri bana cevap olarakda bu bir ameliyat ve ameliyatlarda böyle komplikasyonlar olabiliyor dediler. Peki bu bir ameliyat madem sen doktormusun? Hani hiç bir sorun olmayacaktı? Cevap yok. Peki hani garantiliydi ne oldu garantiye? Gelin saç similasyonu yaptıralım o bolgeyi kapatmaya çalışalım bu işin çözümü bu dediler. İyice sinirlendim bu sefer 300liralık sıvama önerdikleri için. Yaşım 35 ve en geç 5 yıla beyazlar saçlarım bu seferde o siyah noktalarımı sildirmeye uğraşıcaz lazerle? Sağlığımız estetiğimiz mutluluğumuz umurlarında bile değil bu kasapların. Sikayetvar a yazdım hastane iletisime gecti yine sonuc alamadık, randevu verip sinirlerimi oynatmaktan başka is yapmadılar. Mahkeme orada diyerek kabadayılık yaptı Hakan efendi birde. Yanlışta anlamayın 1 yumrukluk canı varda haklıyken haksız duruma düşürmek beni derdi. Hlc le görüştüm ense bölgesine sıkıntılı olsada sakaldan alım yapıp ekim yapılabildiğini söylediler ancak ense bölgemde artık alınabilecek donor bırakılmadığınıda üzülerek söylediler. Sonuç olarak psikiyatri ye kadar gitti benim konu. 2 adet anti depresana başladım bunlar yüzünden. Avukatımla görüştük mahkemeye verip savcılığa da suç duyurusunda bulunacağız. Maddi manevi tazminat davası açıp bozdukları estetiğimide dhi tekniğiyle büyük paralar harcayarak düzelttirmeye çalışacağım. Sürecide buradan anlatmayı planlıyorum. Varsa tavsiyeleriniz bekliyorum.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Liv Hospital Saç Ekim Kasapları
« Yanıtla #1 : 03 Ekim 2019, 15:30:29 »
Geçmiş  olsun  hocam bu  hastane  hakında net çok şikayet  var   Hakini  sonuna  kadar  ara     başka  insanları  yakmasinlar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Ekim 2019, 15:51:33 »
Çok geçmiş olsun kardeşim.
Global Moderator

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Ekim 2019, 15:53:29 »
Hastane para kazanmak için adını doktor bile olmayan insanlara kullandırıyor. Sorsan yok öyle bir şey derler ama alakası yok ne olursa olsun senin bünyende insanlar bu hastaneye güvenerek orda saç ekimi yaptırıyor çok geçmiş olsun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Ekim 2019, 15:54:28 »
Saç ekimi öncesi donör foto ve operasyon fotoları mevcut mu elinizde?
Global Moderator

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 03 Ekim 2019, 16:00:03 »
Ambulans şöförü koskoca Liv Hospital da merkez kurup saç ekiyor şaka gibi. Çok geçmiş olsun. Bakalım mahkeme orda diye kaba dayılık yapan Hakan efendi bu forumun gücünede aynı şeyi söyleyebilecek mi insan kendi müşterisini hem madur edip hem bu şekilde konuşur mu çok ayıp kendini Hala trafikte sanmış beyfendi sanırım.

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Ekim 2019, 16:07:03 »
Geçmiş olsun kardeşim foruma hoş geldin. Donör bölgen için Böyle bir vakayı çok güzel düzeltmişti Hakan doğanay donör bölgeyi eski haline getirdi konusu forumda var Arkadaşın biraz araştırırsan bulursun moralini bozma.

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 03 Ekim 2019, 16:49:54 »
Beni aylardır görüşmeye çağırıyorlardı iyi ki gitmemişim buraya, zaten dayım ektirmişti hiç güzel olmamıştı.

Ugurlu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 03 Ekim 2019, 16:57:40 »
yaziklar olsun boyle hastanelere. Sac ekimini en iyi yapanlar ozel klinigi olan doktorlar gibi duruyor. Bu arada foruma yeni katildim, buradan en iyi doktorlari ogreniyorum. Herkese selamlar.

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Ekim 2019, 17:58:48 »
Geçmiş olsun hakkınızı sonuna kadar arayınki sizin gibi başkalarınıda mağdur etmesin böyle insanlar.yazık gerçekten yazdıklarınızı okuyunca çok üzüldüm ,para kazanmak için insanlar ne yapacaklarını şaşırmış durumda hatta doktorculuk bile oynamaya kalkıyorlar .birileri bunlara çalıştıkları sektörü hatırlatıp bunlara bir dur demeli ,ambulans şöförü olupta saç ekmek ne demek ,birde kendini doktor gibi göstermeler falan normalde bunların hastane kapısından bile girmeleri yasak olmalı.

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Ekim 2019, 18:31:05 »
Geçmiş olsun kardesim

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Ekim 2019, 19:40:49 »
Arkadaşım çok geçmiş olsun...Hepsini ver mahkemeye...kamera kayıtlarını çıkarttir...sağlık bakanligina da şikayet et...vapmir gibi gece çalışanını da ilk defa duydum...akşam 4 gece 5 nedir ALLAH aşkına...bunlar gün ışığında rahatsız mı oluyorlar...Vampirler gibi gece gece çalışıyorlar...burada insanları uyardigin için de ayrıca teşekkürler...

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #12 : 03 Ekim 2019, 19:43:30 »
Cok gecmis olsun. Baska bir kasap magduru olarak soyluyorum, donoru pigmentasyonla kapatabilirsin cok rahatsiz ediyorsa. Disaridan alimlar anlasilmaz hic. Tabi ayni yerde yaptirma, parani alip profesyonel, isini ciplak gozle gordugun birini bul.

Dusundugunuz gibi beyazlarin icinde siritmaz, o derece beyazlayana kadar pigmentasyonun omru bitecek zaten.

Goksad06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 03 Ekim 2019, 21:31:03 »
Saç ekimi öncesi donör foto ve operasyon fotoları mevcut mu elinizde?

Hocam kendileri her açıdan pro makineyle çekmişti ancak bendekiler bir kazaya kurban gitti elimde olanları ekleyeceğim. Bu donörden 3 seans daha ekim çıkar demişlerdi. Öyle çok seyrek felan da deģildi hani.

Goksad06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 03 Ekim 2019, 21:33:23 »
Ambulans şöförü koskoca Liv Hospital da merkez kurup saç ekiyor şaka gibi. Çok geçmiş olsun. Bakalım mahkeme orda diye kaba dayılık yapan Hakan efendi bu forumun gücünede aynı şeyi söyleyebilecek mi insan kendi müşterisini hem madur edip hem bu şekilde konuşur mu çok ayıp kendini Hala trafikte sanmış beyfendi sanırım.
Tamamen bir tesadüf sonucu daha önce bunların yerinde estetik international ekibinin olduğunu, anlam veremedikleri şekilde onların yollanıp bunların getirildiğini de öğrendim. Yollanan ekipte dr da mevcutmuş. Bunlarda sağlık memuru bile yok ezbere iş yapıyolar...

Facebook Twitter Instagram