Gönderen Konu: Sakal ektireceğim ama donör alanım yetersiz?  (Okunma sayısı 2342 defa)

KelAdam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sakal ektireceğim ama donör alanım yetersiz?
« : 02 Ekim 2019, 15:56:49 »
Merhaba 2 sene önce saç ekimi için fotoğraf atıp değerli yorumlarınızı alıp kafamdan o düşünceyi silmiştim. Uçak pisti gibi bir kafaya en iyi doktor bile olsa yardımcı olamıyor maalesef. Şimdi sakal ekimi düşünüyorum ama donör alanı çok az, eğer yanlış bir iş yapılırsa bir daha ölene kadar düzelmez diye düşünüyorum ve resimleri bırakıyorum, lütfen bilgili olan kişiler bir yol göstersin, kime gitmeliyim. Tabancada tek mermi var maalesef.

KelAdam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sakal ektireceğim ama donör alanım yetersiz?
« Yanıtla #1 : 02 Ekim 2019, 15:59:10 »
Sakal olarak arzu ettiğim şekil Jason statham tarzı, kirli sakal. Çok zengin bir insan değilim, 20bin isteyen yer oldu, bazısı 15bin dedi. Güvenip fazla para harcamayacağım yer arıyorum.

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Ekim 2019, 17:51:52 »
dr. hakan doğanay  sakalda başarılı baya https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9387.0

kılıkırkyaran

• Full Member
« Yanıtla #3 : 02 Ekim 2019, 18:16:51 »
bu sakaldan ekim olmaz çok seyrek ve zaten çok az bir alanda sakalın var yetersiz bence.

sackavurma

• Full Member
« Yanıtla #4 : 02 Ekim 2019, 22:53:35 »
Bence Jason Statham tarzı vücut yapın daha doğru bir karar olur.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Ekim 2019, 23:11:51 »
kardeşim sakalda minoxil kullanan insanlar var, 3-4 ayda 2 katına çıkarıyolar sakalı bıraktığında da dökülmüyor saç gibi,

https://www.reddit.com/r/Minoxbeards/ şuraya bırakayım redditten bir sayfa.

Fiddlestick

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 03 Ekim 2019, 00:33:50 »
Yani bence bulasma yok kafamda az olsun ama olsun diyosan beklentiyi cok dusurerek bi ekim yaptir fakat sakalinda asiri seyrek donorunde bulasmaman senin icin daha iyi olur bi sibel ulusana görün istersen o bu tür kafalara iyi sonuclar veriyor

Mert123

• Full Member
« Yanıtla #7 : 03 Ekim 2019, 00:50:02 »
Kafayı jiletle heryerini, sac simulasyonu yaptır tepeye

KelAdam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Ekim 2019, 08:43:40 »
bu sakaldan ekim olmaz çok seyrek ve zaten çok az bir alanda sakalın var yetersiz bence.
Merhaba ben sakaldan saç ekimi istemiyorum, ben saçtan sakal ekimi yapıp saçı kazıtarak gezmek istiyorum.

KelAdam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Ekim 2019, 08:44:58 »
Yanlış anlaşılma oldu galiba ben sakal ektirmek istiyorum, saç ektirme umudumu yıllar önce kaybettim ben.

Onleriacik

• Full Member
« Yanıtla #10 : 03 Ekim 2019, 10:20:13 »
İlginc bir durum sactan sakal ekimi yeni duyuyorum gerek varmi pek emin degilim cunku sakali jiletle vs herturlu gurlestirmen mumkun san gibi genetik dokulmede hic gormedim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Ekim 2019, 10:41:47 »
Bir doktorla görüşüm derim sakal ekimi için donör yeterli olur diye düşünüyorum.
Global Moderator

KelAdam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 03 Ekim 2019, 11:01:25 »
İlginc bir durum sactan sakal ekimi yeni duyuyorum gerek varmi pek emin degilim cunku sakali jiletle vs herturlu gurlestirmen mumkun san gibi genetik dokulmede hic gormedim
Sakalllar zaten hep saçtan ekiliyor, çok denedim ama jilet vs işe yaramadı maalesef. Yaş 27

KelAdam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 03 Ekim 2019, 11:10:46 »
Bir doktorla görüşüm derim sakal ekimi için donör yeterli olur diye düşünüyorum.
Bir değil yaklaşık olarak 30 a yakın farklı saç ekimi yapan uzmanlarla görüştüm, koray bey yapmam dedi, arenamed sakal ve saç ekeriz dedi( buna ben bile inanmam yani)
Aslıtarcan hanım efendi tek seans yapabiliriz oda istediğiniz sıklıkta olmaz dedi.
Doç Dr. Serdar gökrem ben manuel alıyorum donör yeterli ama iki seans yaparız dedi, fiyatı 18bin  :-\
Hairofisranbul 20bin istedi, bana gayet güzel ekim sonuçları yolladı ama o kişilerin donör sıkıntısı yoktu ve fiyat çok geldi.
Şahin beyle görüştüm çok gerçekçi bir şekilde istediğin sıklık olmaz, denersek bile donörde istenmeyen izler olur dedi.
ŞuraÜnal hanımla görüştüm 2000greft ekerim daha fazla yapamam dedi, arkaya zarar verirmiş fazlası.
Clinichair ile görüştüm anca tek seans çıkar, başka kök kalmaz oda sık sakal vermez dedi.
Armani saç ile görüştüm bu donör yeter dedi..
Herkes farklı bir şey söylüyor, kime inanayım kime kendimi teslim edeyim bilemedim maalesef.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 03 Ekim 2019, 11:34:45 »
Sana zaten saç ekimi olmaz sakal ekimi için konuşuyoruz şu an kardeşim

Donör çok zayıf ama sakalda daha iyi bir görümtü olabilir çok sık olmasada
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram