Gönderen Konu: Finasterid kullanıcıları için Largınıne kullanımı  (Okunma sayısı 14384 defa)

EMİNBEY

• Hero Member
Ynt: Finasterid kullanıcıları için Largınıne kullanımı
« Yanıtla #45 : 05 Ekim 2019, 22:13:28 »
Ben finsası geçici kullanmayı düşünüyorum ne gibi sorun yaşayabilirim, ekim 18 de saç ektireceğim 1 aydır proscar 4 bölerek kullanıyorum sonraki devamında propecia kullanmayı düşüyorum ekim sürecinden bir kaç ay sonraya kadar kaç mg lık propecia kullanmalıyım bıraktığım zaman ne gibi sorun yaşarım, bıraktıktan sonra biotin ve arginine lê devam etmeyi planlıyorum arginine sadece spor günlerin biotini her gün
valla hocam propecia fin zaten 1 mg, senin vücudunda kullanım süresince ve kullandıktan sonra nasıl bir vücuduna tepki vereceği belli olmaz kullanıp görmen lazım. Propecia dan bir karşılık görebilmek için de bence 1 yıl kullanmak lâzım

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #46 : 05 Ekim 2019, 22:27:46 »
Ben finsası geçici kullanmayı düşünüyorum ne gibi sorun yaşayabilirim, ekim 18 de saç ektireceğim 1 aydır proscar 4 bölerek kullanıyorum sonraki devamında propecia kullanmayı düşüyorum ekim sürecinden bir kaç ay sonraya kadar kaç mg lık propecia kullanmalıyım bıraktığım zaman ne gibi sorun yaşarım, bıraktıktan sonra biotin ve arginine lê devam etmeyi planlıyorum arginine sadece spor günlerin biotini her gün
2 aydır kullanıyorum finas gunde 1 mg henüz bi gelişme yok, çok az sarı tüylenme var tepede. Bi kaç ay kullanmanın hiçbir etkisi olmaz, bence de en az 1 sene kullanılmalı sac ekimden sonra.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #47 : 05 Ekim 2019, 22:31:26 »
Arkadaşlar dht blocker  bilen varmı  doğal  bir ürün amarika Almanya  üretiliyor   yabancı forumlarda   kulananlar   çok. Memnun

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #48 : 05 Ekim 2019, 22:46:27 »
Arkadaşlar dht blocker  bilen varmı  doğal  bir ürün amarika Almanya  üretiliyor   yabancı forumlarda   kulananlar   çok. Memnun
Hocam yurtdışında satılan birşeyse kullanan olacağını zannetmiyorum. Yabancı forumlarda memnunsalar sen alıp kullanıp bir de konu açip saclardaki gelismeleri paylasirsan biz de faydalanırız gelişmelerden finas yerine belki de onu kullaniriz doğalsa.

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #49 : 05 Ekim 2019, 23:26:37 »
Alaçam hocam  bunuda Alaçam  bu saça harcadığım.  Parala  x5 bww alirdim😀

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #50 : 05 Ekim 2019, 23:39:57 »
Alaçam hocam  bunuda Alaçam  bu saça harcadığım.  Parala  x5 bww alirdim😀
Sac bmw den önemli hocam ben de taktım kafayı artık bu işe, audi var bende 1 tane gerekirse onu satacam çıkartacam o saçları  ;D

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #51 : 05 Ekim 2019, 23:44:57 »
Ben ne yaptisam olmadı  aklına ne  geldise  kulan dim  hala  devam ediyorum insan  bile bile parasini  çöpe atarmi  mantık olarak hayır  akıllı  adam işi değil☺   bir canlılık  görüyorsun    propecia  kulan dim   yan etkisini görünce  çöpe  atım

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #52 : 06 Ekim 2019, 00:07:47 »
Insallah hayırlı olur hepimiz için. Emeklerimizin karşılığını verir Rabbim inşallah..

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 06 Ekim 2019, 00:51:55 »
Saç ekimden 6 ay  kadar çok fazla etkilemezse kullanırım fakat cinsel isteksizlik bayağı var yani :) korkuyorum uzun süre kullanmaktan propecia eczanede bulabilirmiyim kaç mg tavsiye edersiniz belki onun yan etkisi daha az olur, @Tm dostum denemediğimiz bi at spermi kaldı bakalım yurt dışından gelen arkadaşlar olursa getirtip deneyelim blocker ama mantık olarak hepsi blocker yukarı Block oldumu aşağısında Block lanıyor bağlantılı bence :)

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #54 : 06 Ekim 2019, 01:02:09 »
Dht blocker  yurd dışındaki  forumlarda  çok olumlu   konuşuyorlar.  Doğal  olmasıda   çok iyi    deniyecem

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 06 Ekim 2019, 12:19:40 »
Saç ekimden 6 ay  kadar çok fazla etkilemezse kullanırım fakat cinsel isteksizlik bayağı var yani :) korkuyorum uzun süre kullanmaktan propecia eczanede bulabilirmiyim kaç mg tavsiye edersiniz belki onun yan etkisi daha az olur, @Tm dostum denemediğimiz bi at spermi kaldı bakalım yurt dışından gelen arkadaşlar olursa getirtip deneyelim blocker ama mantık olarak hepsi blocker yukarı Block oldumu aşağısında Block lanıyor bağlantılı bence :)

Yan etki görüyorsan bırakmalısın kardeşim.
Global Moderator

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 06 Ekim 2019, 12:23:53 »

Yan etki görüyorsan bırakmalısın kardeşim.

Haklısın dostum şansımı bir de propecia dan yana kullanmak istiyorum belki ondan bu kadar etkilenmem eğer o kadar etkilenmesem 1 yıl boyunca kullanırım propecia biotin şampuan olarak sebemed antihairloss ile en azından saçlarıma kavuşana kadar daha sonra biotin sebamed ile devam ederim

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #57 : 06 Ekim 2019, 23:55:06 »
 2 tel saçımiz var😂   2 tel saçı nasıl 5000 ederiz   uğraşıyoruz  boşuna  ilaç mis serum  v.s  çaresi yok   dökülecek  hayır hiçbir kimyasal çözüm faydalı değil bu lanete. kel kalacağım korkusuyla stres yapıp daha çok saç kaybettim. denemediğim şey de kalmadı sayılır.minoxil'ler    ilaclar yağlar otlar boklar çözüm olmadı. ☺hala nasıl kel olmadım şaşırıyorum 3 dökülüyorsa 1 geri çıkıyor sanırım yoksa iki ayda kel olmam lazım.denemediğim çözüm,gitmediğim doktor kalmadı,uğraşmayın dökülüyor desemde   ben dahil herkes  devam edecek  Son bir tel saçı kalana kadar.😁

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #58 : 07 Ekim 2019, 00:27:37 »
:)) :))

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #59 : 07 Ekim 2019, 06:42:57 »
Valla ben bu largining i denicem, zaten spor da yapıyorum. Solgar in 1000 mg 90 lik kapsülü 120 tl n11 de var. Eczane fiyatı 150 tl.

Facebook Twitter Instagram