Gönderen Konu: Sizce saçımı ekmeli miyim ?  (Okunma sayısı 3497 defa)

scylax

• Şahin ÇELİK Saç Ekim Sürecim
  • Full Member
    • Şahin ÇELİK Saç Ekim Süreci
Ynt: Sizce saçımı ekmeli miyim ?
« Yanıtla #15 : 01 Ekim 2019, 13:59:07 »
saç ekiminden sonra çoğu kişinin saçları dökülüp döngüye giriyor döngüye giren saçında tekrar çıkacağının garantisi varmı.çıksa bile daha zayıf ve incelmiş çıkıyor her döngüden sonra malesef böyle oluyor.zaten dikkat et böyle saçı olupta sıklaştırma yapanların saçları kıvır kıvır oluyor çünkü olan saçı azalıp ekim olan saç gelince yerine doğal olmayan bir görüntü oluyor.o yüzden bence bu arkadaş sadece ön kısma ektirsin sıklaştırma yaptırmasın bence.
benim amacım o seyrek olan yerleri kapattırmak. e haliyle 1 kez yapacağımı varsayarak sıkı bir saç da istiyorum doğal olarak. yıllardır benim saçım böyle küçüklüğümden beridir seyrek benim saçlarım. artık yeter yani ama işte biri diyor yap diğeri diyor yapma benim kafam allak bullak oldu. biri diyor yaşın 27 daha dökülür diğeri tam zamanı bence ektirmelisin kesinlikle çok güzel olur saçların vs vs

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 01 Ekim 2019, 14:03:54 »
ben yaptırırdım senın yerınde olsam dostum
Global Moderator

scylax

• Full Member
« Yanıtla #17 : 01 Ekim 2019, 14:38:44 »
ben yaptırırdım senın yerınde olsam dostum
Abi yaşım 27 evlilik çağına geldim demek istemiyorum geçiyor bile. Saçlarım hep böyle seyrek. Bu benim psikolojimi bozuyor artık. 1 defa yaptırmak istiyorum ama işi bilen biri yapsın istiyorum. Aslı hanım da bana yazıyor ne oldu gelmiyor musunuz diye . Ben ne yapacağımı şaşırdım gerçekten...

scylax

• Full Member
« Yanıtla #18 : 01 Ekim 2019, 15:33:47 »
@Hintell Hocam 6-7 ay saçlarımı yine traş etmiştim. Bu resimler daha açıklayıcı olacaktır eminim. Sizin yorumlarınızı tekrar alabilir miyim bu resimlere istinaden.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 01 Ekim 2019, 15:41:09 »
Finasterid kullanırsan incelmiş saçlarını kurtarırsın tabi sana bağlı kullanmak.
Onun dışında iyi bir merkeze sıklaştırma yaptırabilirsinde
Global Moderator

scylax

• Full Member
« Yanıtla #20 : 02 Ekim 2019, 12:06:02 »
Finasterid kullanırsan incelmiş saçlarını kurtarırsın tabi sana bağlı kullanmak.
Onun dışında iyi bir merkeze sıklaştırma yaptırabilirsinde
Hocam bilgehan aydın hocanın saç ekim merkezi ile görüştüm. Bu atılan resimlere istinaden bana söylenen ancak 2 seansta kapatırız dediler. Sizce 2 seanslık bir durum söz konusu mu ? ilk defa bir saç ekim merkezi 2 seansta kapatağını söyledi..

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 02 Ekim 2019, 23:32:14 »
benim dökülme tarzına çok benziyor.şu an için bekliyorum ama büyük ihtimalle ön kısma ekim yaptıracağım max 2000 greftlik.

scylax

• Full Member
« Yanıtla #22 : 03 Ekim 2019, 08:21:16 »
benim dökülme tarzına çok benziyor.şu an için bekliyorum ama büyük ihtimalle ön kısma ekim yaptıracağım max 2000 greftlik.
Hocam sizin konunuz varsa link alabilir miyim ?

Şahin hocanın kabaca çizdiği çizgi bu...

RAMO 01

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 05 Ekim 2019, 11:19:19 »
Hocam sizin konunuz varsa link alabilir miyim ?

Şahin hocanın kabaca çizdiği çizgi bu...
benimde pazartesi şahin hocada ekimim var inş şahin hocanın formdaki referansları çok iyi daha patlayan yada sorunlu ekimi yok maşaallah

scylax

• Full Member
« Yanıtla #24 : 05 Ekim 2019, 13:05:58 »
benimde pazartesi şahin hocada ekimim var inş şahin hocanın formdaki referansları çok iyi daha patlayan yada sorunlu ekimi yok maşaallah
Hayırlısı olsun. hocam yaşınız kaç ve sizin resimleriniz var mı açtığınız bir link falan ? Benim de 10 gün sonra ekimim inş. Siz ekimden sonra bir konu açarsanız seviniriz.

RAMO 01

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 05 Ekim 2019, 13:47:10 »
Hayırlısı olsun. hocam yaşınız kaç ve sizin resimleriniz var mı açtığınız bir link falan ? Benim de 10 gün sonra ekimim inş. Siz ekimden sonra bir konu açarsanız seviniriz.
yaş 36 konu açacam dostum

Facebook Twitter Instagram