Gönderen Konu: Ekime uygun muyum? Yaş 20  (Okunma sayısı 2094 defa)

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
Ynt: Ekime uygun muyum? Yaş 20
« Yanıtla #15 : 28 Eylül 2019, 12:29:15 »
Proscarın etkisini görmen için en az 6 ay kullanman gerekiyor ve genç yaşlarda daha hızlı cevap veriyor, bence minox bırak ve sadece xpecia ve proscara devam et yeterli bu ikisi , sacların uzun haline bakıldığı zaman güzel ve ekime şuan ihtiyac yok

Uzun haline şuan gelemiyor çünkü saçlarım uzayamıyor soluk ve cansız minyatürize olmuş durumda

Rulez

• Sr. Member
« Yanıtla #16 : 02 Ekim 2019, 20:30:55 »
Arkadaşlar kel kaldım gibi bişey ne yapacağımı şaşırdım benim saçlarımda bu açıklık yoktu acaba finas minoxil xpecia dökülmeyi mi hızlandırdı

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 02 Ekim 2019, 21:22:14 »
Arkadaşlar kel kaldım gibi bişey ne yapacağımı şaşırdım benim saçlarımda bu açıklık yoktu acaba finas minoxil xpecia dökülmeyi mi hızlandırdı

Aynı yaştayız benim şakaklarda fena gitmeye başladı artık sadece öne tarıyorum senin için kardeşim sadece git ektir diyebiliyorum.Bazı kişilerde finde işe yaramıyor bende fine rağmen dökülme devam ediyor.
Cidden gglik durum bu kadar genç yaşta niye başlar neden böyle olur çok anlamsız.Babamdan 15 sene önce başlamasıda ayrı koyuyor ne desem bilemedim.
Şu aşamada 2 ay daha fin kullan baktın olmuyor git ektir ya da saç dövmesi yaptır

Rulez

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 02 Ekim 2019, 23:47:07 »
Aynı yaştayız benim şakaklarda fena gitmeye başladı artık sadece öne tarıyorum senin için kardeşim sadece git ektir diyebiliyorum.Bazı kişilerde finde işe yaramıyor bende fine rağmen dökülme devam ediyor.
Cidden gglik durum bu kadar genç yaşta niye başlar neden böyle olur çok anlamsız.Babamdan 15 sene önce başlamasıda ayrı koyuyor ne desem bilemedim.
Şu aşamada 2 ay daha fin kullan baktın olmuyor git ektir ya da saç dövmesi yaptır

Kardeşim babam kel değil saçları hala var 50 yaşında dayım kel değil nerden buldu beni bu anlamadım ciddi özgüven kırıklığı topik aliyim diyorum açık gözükmesin yagmur yağıp anlaşılması belli olması var

ATILIM

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 03 Ekim 2019, 01:21:59 »
Kardeşim senin yasadigin surecin ayni seklini yasadim, sacimi 3 numara yaptiktan sonra cok zor uzadi kelmisim dedim bunun sebebi DHT’ye duyarli kil koklerinin yogun baski altinda kalmasi minoxidilden fayda gordum ozellikle uzamasi konusunda yardimci oluyor,ekim yaptirana kadar kullanabilirsin.

Rulez

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 03 Ekim 2019, 08:02:35 »
Kardeşim senin yasadigin surecin ayni seklini yasadim, sacimi 3 numara yaptiktan sonra cok zor uzadi kelmisim dedim bunun sebebi DHT’ye duyarli kil koklerinin yogun baski altinda kalmasi minoxidilden fayda gordum ozellikle uzamasi konusunda yardimci oluyor,ekim yaptirana kadar kullanabilirsin.

Hocam minoxili gece 5 fıs sıkıyorum uyurken denge olayına girmemek için eğer bırakırsam çıkan saçlara pek etkisi olmasın yoksa eskisinden berbat oluyor

Facebook Twitter Instagram